Bu Model YIKILIYOR! Çok Sipariş Aldıran İğne Oyası Modelleri

Bu Model YIKILIYOR! Çok Sipariş Aldıran İğne Oyası Modelleri

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için birbirinden güzel iğne oyası modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için Çok Sipariş Aldıran İğne Oyası Modellerini seçip derledik. Haydi yakından birbirinden iddialı iğne oyası modellerini inceleyelim…

Yaparken zevk alacağınız aynı zamanda siparişler için birbirinden güzel ve göz kamaştırıcı iğne oyası modellerini sizler için hazırladık. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Havlu kenarlarına ilmek ilmek işleyebileceğiniz bu güzel iğne oyası modelinde mavi ve sarı renkli ipler tercih edilmekte ama sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz.

Benim favorim olan bu güzel iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla tercih edebilir ve yapabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına işleyebileceğiniz pembe ve sarı renkli iplerin uyumu ile oluşan bu güzel iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mürdüm ipler ile süslenen bu güzel iğne oyası modelini çeyiz bohçalarına yapabilirsiniz. Genç kızların özen benze yaptığı şahane iğne oyası modeli örneği.

iğne oyası eğitim videosu: Yoncanın İğne Oyaları

Daha fazla iğne oyası modellerinin detaylı anlatımlı ve yapılışı ile Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalında.

Kiremit renkli yazma kenarına işlenen bu güzel iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla yapabilir ve tercih edebilirsiniz.

Havlu kenarı modelleri için vazgeçilmez şahane iğne oyası modeli yapabilirsiniz. Kımızı çiçekler ile süslene en güzel iğne oyası modeli.

Beyaz havlu kenarına mor çiçekler ile süslene bu güzel model yıkılıyor sizlerde yapabilir ve güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Siyah yazma kenarına işlenen mavi, sarı ve yeşil renkli ipler kullanarak yapılan en güzel en yeni iğne oyası modeli.

iğne oyası eğitim videosu: Yoncanın İğne Oyaları

Daha fazla iğne oyası modellerinin detaylı anlatımlı ve yapılışı ile Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalında.

Bu güzel iğne oyası modelinde mor, beyaz ve yeşil renkli ipler kullanarak oluşturulmuştur. Sizlerde yapabilir ve tercih edebilirsiniz.

Renk uyumunu harika göründüğü bu iğne oyası modeli ince işçilik istiyor fakat muhteşem görünüyor

Hem renkli hem de sıralı iğne oyası modellerini sizler de sipariş üzerine yapabilirsiniz. Hanımlar web sitemizde mevcut olan Yazma Kenarlarına İşlenen Şıkır Şıkır İğne Oyası Modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Kemik rengi tülbent kenarı için iğne oyası modelini sizler de tercih edebilir ve şık görünüm elde edebilirsiniz

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Bu Model YIKILIYOR! Çok Sipariş Aldıran İğne Oyası Modellerinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın