Yaptım Taktım Siparişi Kaptım iğne oyası modeli 2020

22.12.2019
5.533

iğne oyası modelleri yeni, Yaptım taktım siparişi kaptım çok güzel iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu . iğne oyaları örnek model arayanlara.

Yaptım Taktım Siparişi Kaptım iğne oyası modeli 2020

iğne oyası modelleri yeni, Yaptım taktım siparişi kaptım çok güzel iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu . iğne oyaları örnek model arayanlara.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. Bugün tek renk pembe Yazma üzerine çok güzel gösterişli iğne oya modelinin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada iğne oyaları youtube kanalıma abone değilseniz. igne oyasi modelleri abone olup yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız.

iğne oyası eğitimi videoları

Yeni yüklemiş olduğum iğne oyası ders videolardan anında haberdar olup. izleyebilirsiniz. kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir.

iğne oyası eğitimleri ücretsiz bir şekilde abone olup. bütün iğne oyaları videoları izleyebilirsiniz.

iğne oyası

Bana destek olmak için de iğne oyası yazma videolarıma beğeni ve yorum. yaparsanız çok sevinirim.

Arkadaşlar çayımı aldım Malzemelerimi aldığım. e yaygın Şimdi sizlere güzel bir modeli yapılışını paylaşacağım. ip numaralarını verelim.

alt zeminimizde yeşil numarası leylak 118 arkadaşlar sarı kullanacağım.

iğne oyası modelleri yazma açık bir sarı Bu da leylak 307 imiş numarası yazımızın. kendi renginden bir ton koyu rengini kullanacağım.

Bu da Altınbaşak 80 Şimdi hemen yapım aşamasına geçiyorum.

 elbise Evet arkadaşlar yazmamın. ilk sırasına yeşili pembe zürafa aslanı geçtim. şimdi tekrar yeşili filme devam ediyorum.

iğne oyası örnekleri

tesettür giyim es sıramızı yapacağız. baştan birkaç tane küçük hikaye yapacağım. sonra iki tane ilerledim iki zürafa yaptım. baştaki Zürafa ile tekrar geri geliyorum. ipimi üzerine düğümledim.

iğne oyası yazma modelleri 2019 en güzel

sırt çantası 2 zürafanın üzerine bir tane zürafa yapıp. küçük bir kaya oluşturuyorum. ara modelimiz için tek olan zürafaya batıp hepimizin üzerine düğümledim.

iğne oyası modelleri yanındaki zürafa ya basarak. ipimi alt tarafa indirdim bu şekilde basit bir ara modeli yaptım. Üzülme keselim bir tane daha aramadı evden yapayım.

iğne oyası modelleri 2020

igne oyasi modelleri Hemen modelimize geçelim. Şura 2 tane zürafa ilerliyorum baştaki zürafa yaba tıpkı hiç numarayı attın.

2 zürafanın üzerine bir tane zürafa yapıp. tekrar zürafaya geri dönüp üzerine bir duyum atıyorum.

2019 iğne oyası modelleri ve yanındaki. zürafaya batarak ipimi alt tarafa indirdim. bu şekilde güzel bir modeli yaptık Şimdi köye yapacağım.

iğne oyası örnekleri Arkadaşlar. bu modelimizin alt zemini için 4 tane zürafa yapıyorum 4 tane geldim. Tekrar baştaki zürafaya batıp yatıyorum.

iğne oyası havlu kenarı

gelin ayakkabısı bir tane sayı eksilterek 4 zürafanın üzerine 3 tane zürafa yapıyorum. tekrar baştaki zürafaya batıp numarayı attım. bir sayı eksi Steam 2 tane zürafa yapıyorum.

iğne oya yazma modelleri kolay anlatımlı

igne oyalari şurada iki tane baştaki zürafaya batıp numarayı attım. burada büyükçe bir yuva oluşturup içerisine Pırpır yapacağım. 12 tane Pırpır oluşacak şekilde ayarladım.

ayşenin iğne oyaları tekrar yuvanın içerisine. Batı filmi en sol tarafına duymuyorum. içerisine Pırpır yapmaya başlıyorum Ne yaparak Alt tarafı ineceğim.

iğne oyası yazma

nike ayakkabı flo aynı şekilde ara modelimizde devam edeceğim. arasında zürafa bırakmadan ara modelimizi de tamamlayın. daha sonra ikinci modelimiz için alt zemini de hazırlayayım.

ücretsiz online eğitimler Ondan sonra tekrar dönerim. Evet arkadaşlar alt zemini mi tamamladım. arada küçük dağlardan 7 tane yaptım Arkadaşlar.

bu sayıyı Sizler isteğinize göre artırıp azaltabilirsiniz. şimdi koyu renk olan mürdüm renginde kime taktım. baştaki pırpır’ın üzerine bir tane düğüm atıp başlıyorum.

çarşamba iğne oyası örnekleri ile hergün

üzerine iki tane badem yapacağım. Arkadaşlar şöyle baştan bir duyma attım 5 tane zürafa yapıyorum. 6 tane pırpır’ın üzerine şöyle 5 tane ilerledim.

iğne oyası çeşitleri

6 tane kırmızı bu taraftaki badem için diğer. 6 tane de bu taraftaki badem için kullanacağız. Şimdi tekrar baştaki yapmış olduğum zürafanın içerisine batarak ipimi üzerine düşünmüyorum.

fiyonklu iğne oya modelleri

Bu şekilde tekrar 4 zürafa ilerliyorum. yukarıya doğru Her sırada 1 tane eksikmiş oluyorum. tekrar baştaki zürafaya batıp ipimi araya atıyorum.

1 sayı daha eksiltip 3 tane zürafa yapıyorum. daha zürafa yaptık tekrar başa geçiyorum şöyle 2 tane yaptım. son zürafayı yapıp ipimi keseceğim.

Arkadaşlar daha sonra ikinci bademi yapacağım. Daha sonra üzerine de sarı hepimize Pırpır yapacağım. kenarına Şimdi iplerimi burada kesiyorum.

üstümü kestim arkadaş Bir Başlangıç filmi de kestim. Şimdi ben diğerini tam alayım tekrar dönerim. Evet arkadaşlar ikinci bademin Bir de tam anlamadım.

iğne oyası modelleri 2019

bu şekilde şimdi alttaki yeşil olan pırpırın üzerinden. bir düğüm atıp kenar farkında yapıp tamamlayacağım. şöyle pırpırın içerisinden bir tane düğüm atıyorum.

fiyonklu iğne oya modelleri

üstündeki zürafaya batıp öbür yapıyorum. bu şekilde Pırpır olacak şekilde yukarıya doğru raf Alara batarak devam ediyorum. Kenara 5 tane Pırpır yaptıktan sonra tepeye Gelmiş oluruz.

arkadaşlar ve üzerine son zürafanın 3 tane Pırpır yapacağım. Daha sonra karşı tarafı da aynı şekilde pırpırları tamamlayacağım. diğer bademe geçiş yapacağım.

ikimizi kesmeden 2’ye 5 ölü 3 yaptıktan. sonra yan tarafına 5 tane daha Pırpır yapacağım. alttaki zürafayı battım 3 oldu 5 dedim ama bu tarafa 4 tane yapılıyormuş.

iğne oyası havlu kenarı

Siparişler Sıraya Girdi Gösterişli iğne oyası 2020 anlatımlı izle.

Arkadaşlar yanlış olmasın 4 tane yaptım. burada geçiş yapacağım için alttaki diğer zürafaya batıp arada Pırpır yapmıyorum. üst üste gelmesin diye şöyle bir küçük geçiş yaptım.

iğne oyası fular modelleri

ikinci bademe bir üstündeki zürafaya batıp aynı şekilde Pırpır yapacağız. bu şekilde geçiş yaptım. 3’teki zürafaya batarak Tekrar Pırpır yapacağım.

Bu şekilde bir üstündekine batıyorum. Şimdi ben diğer bademin kenarında Pırpır ile tamamlayım. arkadaşlar videomu çok uzun olmasın daha sonra yine aynı renkte yapacağım.

ben tabii ki farklı renklerde de yapabilirsiniz. ikinci modelimi de yapayım. daha sonra sizlere son halini göstermek için tekrar dönerim. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım.

iğne oyası modelleri 2020

Ağır Gözlerinizi Şenlendirecek iğne oya 2020 izlemek için tıklayın.

modelinin son hali bu şekilde. çok güzel çok gösterişli bir iğne oya modeli oldu. şöyle Yakınlaştır ayım aynı renklerde yaptım. arkadaşlar sizler farklı renklerle de yapabilirsiniz.

elbise son hali bu şekilde yapmak. isteyen denemek isteyen arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oya videolarım daha buluşmak dileğiyle. Allah’a emanet olun hoşçakalın. 

iğne oyası havlu kenarı

Görümce Yaptı Gelin Kıskandı İğne oya Modeli 2020


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın