Sıralı Bademli Çok Güzel İğne Oyası Modeli

02.11.2019
4.126

Merhaba hanımlar sıralı bademli çok güzel iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı videosu ile karşınızdayım. En yeni iğne oyaları ile sitemizde .

Sıralı Bademli Çok Güzel İğne Oyası Modeli

Merhaba hanımlar sıralı bademli çok güzel iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı videosu ile karşınızdayım. En yeni iğne oyaları ile sitemizde .

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugünkü yazma mor arkadaşlar tek renk mor yazmamın üzerine çok güzel çıtı pıtı bir modelin yapılışını paylaşacağım.

sıralı bademli iğne oyası modeli

iğne oyası yazmaları Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanında güzel işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yükledim iğne oya örnekleri videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

En yeni iğne oyası örnekleri

arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız. çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. ip renkleri bu şekilde arkadaşlar yazmamızın kendi renginden biraz açık kaldı.

iğne oyası modelinde sinek kanadı yapımı

ama yine de bu rengi kullanacağım yeşil güzel bir pembe ve sarı kullanacağım. Şimdi hemen yapılışına geçiyorum Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa gitsin.

iğne oyası çeşitleri modeli, yazmanın kenarına kıvırarak ikinci sırasında da yine kendi renginden. ipinin modelimizi şimdi buradaki zürafanın üzerine bir tane Pırpır yapacağım.

iğne oyası başörtüsü örnekleri, küçük orta büyüklükte bir tane Pırpır yapıyoruz. fırfırın içerisine bakıp ipin üzerine düşünmüyorum. Orada iki tane zürafa bırakıp 3 zürafaya ipi Müdürüm diyorum.

iğne oyası örnekleri yapımı

aynı zürafaya batıp bir tane pırpır’ı yapıyorum. Pırpırın içerisine batıp ipin üzerine düğümlüyorum. iki tane zürafa bırakıp 3 zürafaya ismimi düğümlüyorum.

Modelimizin ilk sırası bu şekilde devam edip gidecek Arkadaşlar. şimdi ben biraz daha yapayım Tamamlayayım. arkadaşları daha sonra tekrar dönerim. Evet arkadaşlar alt tarafınızı tamamladım.

iğne oyası asalettir dersleri . Bu şekilde Şimdi tekrar yeşil ipimi taktım. ikinci sırada da bu işlemi yapacağız. Arkadaşlar şimdi buradaki pırpır’ın üzerindeki ise sağda kalacak şekilde bir düğüm atarak başlıyorum.

bademli iğne oyası yazma yapılışı

iğne oya basit model tam tepesine gelecek şekilde bir tane düğüm attım. aynı şekilde bir tane pırpır’ı yapacağım dediğim. gibi ikincisi aramızda alttaki sıramız da aynı olacak pırpırın üzerine bir düğüm atıyorum.

İğne oyaları hangi yöne yapılırı

İğne oya modeli alışkanlıklara göre sağdan sola veya soldan sağa doğru yapılır. sıkı bir şekilde çektim buradaki arka ipi mi keseceğim. buradaki ipimizin üzerine yine 2 defa dolayarak bir düğüm atıyorum. bu şekilde tekrar bir tane böyle yapıyorum.

facebook instagram pinterest abone takip

iğne oyası anlatımlı videosu sıkı bir şekilde çektim gitme üzerine düğümlüyorum. tekrar yanındaki isime batarak ipimi alt tarafa duymuyorum. tekrar bir tane Pırpır yapıyorum.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın