Sonbahar Çiçeği İğne Oyası Modeli

14.10.2019
3.094

Merhabalar sonbahar çiçeği iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. Bordo Yazma üzerine yapılan bu güzel oya örneği anlatımına geçiyorum.

Sonbahar Çiçeği İğne Oyası Modeli

Merhabalar sonbahar çiçeği iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. Bordo Yazma üzerine yapılan bu güzel oya örneği anlatımına geçiyorum.

Yoncanın iğne oyaları youtube kanalımızda -ip renklerin bu şekilde arkadaşlar bu leylak ipi 118 numara bu ipi bu şekilde büyük alıyorum. Yeşil daha fazla kullandığımız için diğer iplerin renkleri de yine tam kamerada rengi tam çıkmıyor.

Ama bu şekilde bir koyu mürdüm de herhalde Evet koyu mürdüm diye geçiyor. Diğeri de zümrüt yeşili şeklinde iplerim. Arkadaşlar şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmanın ilk sırasına zürafa gittim.

ikinci sırasında da yine yeşil hepimiz taktım. ve aramadı elinizden tekli sinek kanadı yaptım. arada bir tane zürafa bırakıyorum. bu şekilde ikinci zürafa ya tekrar sinek kanadı yapıyorum.

İğne Oyasında Çiçek nasıl yapılır

tekrar geri dönüyorum yapmış olacağım zürafanın tam ortasına düğümlüyorum. Daha sonra bir tane pırpırın üzerine iki müdür bilmiyorum.

çiçeğin iğne oyasına yapılışı

daha sonra zürafaya tekrar geri dönerek tekli sinekkanadını oluşturuyorum. bu şekilde 4 tane zürafa ilerleyelim. daha sonra modelimizin yapraklarını yapalım.

 4 tane zürafa yaptım şimdi bir tane zürafa zürafa atlayıp bir sonraki zürafaya bata rahat büyük gibi yuva yapacağım .

iğne oyası hangi yöne gidilir

Bu şekilde tekrar geri dönüyorum. yuvanın içerisine ipimi En sonuna düğüm atıyorum. bir tane Pırpır yapıyorum . küçük bir Pırpır ile başlayacağım yukarıya doğru büyüteceğim .

için hemen üzerine bir düğüm attım tekrar yuvaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum. tekrar yukarıya bu şekilde 4 bölümden oluşan yaprağımızı yaptık.

Arkadaşlar şimdi bir tane Pırpır yapacağım üzerine model yapacağımız . olan fotoğraflarımızı tekrar program atarak ipimi üzerine büyümüyorum. üzerine küçük Pırpır daha yapacağım . Bu şekilde Şimdi tekrar yuvaya batarak ipimin alt tarafa indiriyorum.

yazma kenarına iğne oya yapımı

Şimdi burada yapraklarının aynı yöne bakabilmesi için öncelikle ipimi alt tarafa indireceğim. En sağa dönüyorum Arkadaşlar sağ tarafına Şimdi tekrar çevirdim.

yaprak yapmak için pırpırla başlayacağım. Bir küçük Pırpır ile başlıyorum yine 4 bölümden oluşan sinek kanadı ne yapacağız. burada son olarak ipimiz alt tarafa indirdim şekilde yaprağı tamamladım.

Arkadaşlar şimdi tekrar Ön yüzünü çeviriyorum.buradan arkadan ön tarafa ipimi düğümü ipi kesmemek için bu şekilde. şimdi yine 4 tane zürafa yapıp eklesin ekran adımızdan arama dedim bizden devam edeceğim.

En güzel iğne oyası modelleri

4 tane yaptım ben bu ilerisini tamamlayayım. arkadaşları daha sonra tekrar dönelim. Evet arkadaşlar diğer modelimi yaptım. modelimizin alt zemini bu şekilde devam ediyor.

arasında da 10 tane tekli sinek kanadı yaptım. Şimdi modelimizin üst kısmı için ortadaki pırpırın üzerine zümrüt yeşili ipimi taktım. üzerine bir düğüm atacağım yine ipimizin arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğün atıyorum.

iğne oyasında yaprak yapımı

sıkı bir şekilde çektim burada pırpır üzerine 11 tane Pırpır yapacağım. Bu büyüklük yeterli olacaktır aynı büyüklüklerde 11 tane Pırpır yapacağız.

 şimdi ben burayı 11’e tamamlayayım. daha sonra dönelim Pırpır mı 11’e tamamladım . son programını üzerine ipimi düğün dedim tekrar modeli mi çevirdim. burada bir sıra zürafa gideceğiz korkularımızın üzerine tekrar çeviriyorum.

2019 iğne oyası örnekleri yeni

Ön yüzünü o da yandaki yapraklara tuttum ricam arkadaşlar burada ikisini kanadına batarak bir düğüm atacağım. daha sonra üzerine ne sinek kanadı yapacağız. Oradaki yaprağıma bir düğüm attım şimdi tekrar zürafanın içerisine batarak geçiş yapıyorum.

bu şekilde bir tane Pırpır yapalım. pırpır içerisine Batıp ipimi üzerine dönüyorum. daha sonra aynı zürafaya batarak geri dönüyorum.

ikinci zürafa ya geçiş yapıyorum. Öncelikle daha sonra sinek kanadı yapacağım. sıra sonuna kadar zürafa olan üzerine sinek kanadı yaparak devam edeceğim.

bordo yazmaya çiçekli iğne oyaları

 bu şekilde sıra sonuna kadar tamamlayacağım. Arkadaşlar daha sonra en sona Geldiğimizde yine buradan 11 düğüm atarak Burada da ekleyeceğim. Şimdi ben diğer rengimizi de yapayım .daha sonra tekrar dönelim.

Çok sipariş alan iğne oyaları

Evet arkadaşlar modelimi tamamladın son hali bu şekilde oldu. Yaprakların ortasındaki Pırpır zürafanın üzerine değinip. 4 tane Pırpır yaptım bu şekilde çok daha güzel oldu yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalım abone olmayı Unutmayın beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarını da buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın