Yapımı Kolay Muhteşem Çıtı Pıtı İğne Oyası

27.10.2019
4.270

Bu gün sizler için yapımı kolaya muhteşem bir çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. Sizlerde çıtı pıtı güzel oya modeli .

Yapımı Kolay Muhteşem Çıtı Pıtı İğne Oyası

Bu gün sizler için yapımı kolaya muhteşem bir çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. Sizlerde çıtı pıtı güzel oya modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugünkü yazmam gri arkadaşlar tek renkli yazma mısın üzerine çok güzel çıtı pıtı bir modelin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz. Kanalıma destek olmak için de videolarımı severek beğenerek izliyorsanız.

değişik iğne oyası modelleri yeni

Beğeni butonuna tıklamadan yorum yapmadan geçmeyin lütfen. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. yazmam Cenk arkadaşlar soran arkadaşlarımız oluyor.

iğne oyası nasıl yapılır video anlatımlı

iplerimde bu şekilde Sarı ipimin numarası yok. diğer ipimlerimin numarasını vereceğim. Bu pembe arkadaşlar leylak 600 güzel bir pembe.

Bu da yazmamızın ki kendi rengin’den gri bu da Altınbaşak 118 miş arkadaşlar numarası. bir de su yeşili var Bu da leylak 364 bu sarımızın dediğim gibi numarası yok.

çıtı pıtı yeni iğne oyası modeli

Şimdi hemen yapılışına geçiyorum Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa gittim. yazmanın kenarına kıvırarak ikinci sırasında da yine aynı rengini taktım.

Bu iğne oya modeli için gerekli malzemeler

  • Pembe leylak 600 numara ip
  • Gri Altınbaşak 118
  • Polyester sarı ip
  • Su yeşili 364 numara ip
  • Gri yazma
  • oya iğnesi
  • makas

iğne oyası Küçük Dağlar yaptım bu şekilde modelimiz çıtı pıtı arkadaşlar. toplamda 3 sırada bitiyor. üzerine yine yeşil ipimle bir sıra daha sinek kanadı yapacağım.

renkli yazma iğne oyası modeli

Bu renkteki ipimde daha sonra üzerine renkli kırmızı çalışacağız. renkli iplerle sadece Pırpır yapacağım. şimdi ben az sıradan başladım.

iğne oyası büyük havlu, 3 tane yaptım Bir tane daha daha yapalım. Daha sonra üstteki modele geçelim 4 tane zürafa yapacağım. gözlemeli daha yaparken Arkadaşlar ben iki defa da doluyorum bu şekilde çok daha güzel oluyor.

iğne oyasında eksiltme nasıl yapılır

4 tane zürafa yaptım Tekrar baştaki zürafa ya Yine iğnemi batıp ipimi atıyorum. Bu da eksiltme işlemi yapacağız. 4 zürafa 3 zürafa ya düşüreceğiz.

sade yazma iğne oyası modeli anlatımlı

iğne oyaları ayşe , hemen 3 tane zürafa yapıyorum. bu şekilde 3 tane zürafa yaptım Tekrar baştaki zürafaya ipimi araya atıyorum. iki tane zürafa yapıyorum ikinci icra falan da yaptım.

iğne oyası kaç günde öğrenilir

iğne oyası kişilerin el becerisine bağlı olarak 7 ile 30 gün arasında öğrenilir. tabiki ilk teknikleri , Sonra zürafa misin tekrar baştaki zürafaya batıp ipimi araya atıyorum. son zürafa yaptım.

burada zürafanın içerisinde tekrar geri batmadan altta bir tane zürafa bırakıp ikinci zürafaya batacağım.

sıralı çıtı pıtı iğne oyaları

zürafanın üzerine sinek kanadı yapacağız. fazla sıkmadan ipimi alttaki zürafaya batıyorum. Burada yine bir tane zürafa bıraktım aynı şekilde bir tane daha daha yapalım.

bu şekilde az sıramız devam edip gidecek. Arkadaşlar şimdi ben birkaç tane daha yapayım. daha da daha sonra üstteki modelimizde devam edelim.

Bu şekilde alt sıramızı tamamladım. arkadaşlar ile yeşili ipimi taktım. baştaki son zürafaların üzerine sinek kanada yapacağız. Yine mi zürafanın içerisine taktım.

tek renk yazma iğne oyası modeli

ipimi iğnemin üzerine atıp ipimiz sağda kalacak şekilde bir düğüm attım. Bir tane Pırpır yapıyorum üzerine ipimizi bilmiyorum. zürafaya geri dönüp tekli sinek kanadı yapıyorum.

Arkadaşlar bu şekilde bir tane orta büyüklükte bir Pırpır yapacağım. Bu Pırpırımızın üzerine renkli pırpırlar gelecek şimdi yine tekli sinek kanadı yapacağız.

küçük bir Pırpır yapıp ipimi üzerine diyorum. zürafa ya geri dönüp sinek kanadını oluşturdum. bu şekilde burada eğitimi keseceğim alttaki ipi en dibinden kesim diğeri de kestim.

Bu şekilde üst iki sıramız bu şekilde olacak şimdi Ben yeşil kısmını da tamamlayayım. Arkadaşlar daha sonra en üstteki Pırpır bölümüne geçelim.

Evet arkadaşlar ikisi aramızdaki yeşil kısmını da tamamladım. Bu şekilde şimdi renkli ipler ile Pırpır yapacağınıza ipimi taktım. ortadaki boş olan pırpırımın üzerine ipimin arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum.

iğne oyası başörtü , sıkı bir şekilde çektim 7 tane Pırpır yapacağım. içerisine aynı büyüklüklerde hemen birincisini yaptım. bu şekilde ikinci pırpırımı da yaptım. 7’ye tamamlayacağım arkadaşlar.

Nasıl iğne oyası öğrenirim

iğne oyasını nasıl öğrenirim diyorasanız youtube yoncanın iğne oyalarını takip edin. bu son sıramız olacak pırpırlı gözeneli Çok güzel çıtı pıtı bir model 5 köprü mu yaptığım. devam ediyorum 6 ve son bölüm 7 bölgede tamamladım.

arkadaşlar söyledi düzelttim elimle ipimi keseceğim. yerimizde en dibinden kestim arkadaşlar şimdi diğer rengime geçeceğim.

iğne oyası bebek yüz örtüsü, pembe ipimiz atacağım aynı şekilde ortadaki pırpırın üzerine bir düğüm atıyorum. bir tane pırpırımızı yapacağım. Arkadaşlar daha sonra hepimiz keseceğim.

bu şekilde devam edecek modelimiz Pembe şeklinde ilerleyeceğim. son halini göstermek için tekrar döneceğim.

iğne oyası bohça, Evet arkadaşlar modelimi tamamladım son hali bu şekilde oldu. çıtı pıtı görüntüsü ile çok güzel bir model oldu. Arkadaşlar şöyle yakınlarında göstereyim 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın