En Çok Sipariş Alan Çıtı Pıtı iğne oyası modeli

11.11.2019
8.894

iğne oyası modellerinde en çok sipariş aldıran çıtı pıtı şahane oya modelinin anlatımlı yapılışı . En yeni iğne oyaları örnekleri video ile yapımı sizlerle.

En Çok Sipariş Alan Çıtı Pıtı iğne oyası modeli

iğne oyası modellerinde en çok sipariş aldıran çıtı pıtı şahane oya modelinin anlatımlı yapılışı . En yeni iğne oyaları örnekleri video ile yapımı sizlerle.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. iğne oyası yazma modelleri 2019 en güzel bugün tek renk gri yazmamızın.

üzerine çok güzel gösterişli çıtı pıtı bir iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

çıtı pıtı iğne oyası modelleri

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsan. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

tek renk iğne oyası modelleri facebook kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir arkadaşlar. ücretsiz bir şekilde abone olup videolarımı izleyebilirsiniz. kanalıma ve bana destek olmak için yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim.

şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. yazmam Cenk arkadaşlar soran arkadaşlarımız oluyor. Çok güzel yumuşacık 19 su var tek renk bir yazmam.

renkli yeni iğne oyası

iğne oyası modelleri 2019 en güzel iplerimde bu şekilde iplerinin numaraları da vereceğim. şimdi yazmamışsın kendi renginden gri tonlarında Altınbaşak 118 arkadaşlar. numarası bu da leylak koyu mürdüm diye geçiyor.

Arkadaşlar bu sarımızın da numarası yok arkadaşlar şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın zürafa aslanı gittim.

iğne oyası aparatları bu şekilde ikinci sırasında da yine yazmamızın kendi renginden ipimi taktım. baştan bir iki tane boş zürafa yaptım. şimdi bir tane daha zürafa yapıp fırfır yapacağız.

sirali igne oyasi örnekleri

sade renk yazmaya iğne oyası modelleri

ipini kesmeden tekrar geri dönüyorum. hemen sol tarafına düğümledim 2 tane yapıyorum. aynı büyüklüklerde 2 tane Pırpır yaptığım.

3. pırpır yapıyorum Lütfen olarak 4 fırfırı mı yapıyorum. bu şekilde 4 tane Pırpır yaptık son dakika Kırmızının üzerine ipi gidiyorum. Burada yandaki Pırpır atıp bir tane zürafa yapıyorum.

iğne oyası ağır örnekler aç öyle orta büyüklükte Tekrar üzerine Pırpır yapacağım. bir tanem boş sık iğne yapıyorum. yoğun içerisine geçiş yapmak için şimdi profile yapacağız.

en guzel igne oyasi ornekleri

2 programı yaptım Malatya tamamlayacağım. programı bu modelimiz çıtı pıtı bir model arkadaşlar. bebek yüz örtüsü modeli olarak da kullanabilirsiniz.

en yeni iğne oyası örnekleri ya da yeni öğrenenler eline alıştırmak. için pırpır’ı yapamayanların daha kolay bir şekilde Pırpır yapmayan. çalışma olarak da yapabilirler.

çok basit ve çıtı pıtı bir model son programı yapacağım. Bu şekilde 6 tane Pırpır yaptım. yan yana buradan arada böyle 3 tane boş zürafa bırakıyorum.

yazma igne oyasi modelleri en yeni yazma igne oyasi modelleri en yeni

4 zürafaya ipimizi bilmiyorum şimdi buradaki kalan 2 Prada buradaki renkli iplerin film izle. yine Pırpır yapacağız. Arkadaşlar şimdi bir tane daha yapayım.

iğne oyası basit Arasında 3 tane zürafa bırakacağız. Ben 4 zürafayı aynı şekilde Pırpır yapacağım. tekrar geri dönüyorum bir şekilde de orada taümamladım.

burada son pırpır’ın üzerine biliyorum yandaki öbür ev atarak bir tane zürafa yapıyorum. reçetesini Pırpır yapacağız bir bölümü yaptım. altyazı tamamlayacağım.

Evet 6 tane kırmızı yaptı Şimdi aradım bir iki üç tane zürafayı boş bırakıp. 4 zürafaya ipimi düğümlüyorum. Bu şekilde devam edecek Arkadaşlar şimdi ben biraz daha yapayım.

iğne oyası kolye

igne oyası modelleri yeni yazma alt kısmından daha sonra üstteki Pırpır lerimizi yapalım ve modelimizi tamamlayalım. Evet arkadaşlar alt aramızdan birkaç tane hazırladım. şimdi sarı ipimi taktım.

son olarak son pırpırlar mi yapacağım. ve modelimizi tamamlayacağım böyle soldaki 20 üzerine bir tane zürafa yapacağım. hemen en baştan bir tane düğüm atıyorum.


kolay iğne oyaları modelleri ve yapılışları

yanındaki düğüme batarak bir tane zürafa oluşturuyorum. tekrar içerisine bakıp hemen sol tarafına düşünmüyorum. ben aynı şekilde 6 tane Pırpır yapacağım.

ayşenin iğne oyaları

iğne oyası modelleri ayşenin Son tasarımı yapıyorum sıkı bir şekilde çekip ip Nasıl keseceğim. hepinize aynı şekilde ipimi kestim ve bu şekilde birincisini tamamladım.

Arkadaşlar şimdi diğer iyi hazırlamış olduğum. diğer rengi mi aldın aynı şekilde Burayı da yapacağım. bir tane zürafa yaptım Tekrar zürafaya geri dönüp ipimiz dedim hemen pazar yapıyorum.

Hemen bitirmek istiyorum bu şekilde devam edecek. Arkadaşlar şimdi ben diğer renklerini tamamlayayım. arkadaşlar yine sarıyor ve mürdüm olarak devam edeceğim.

iğne oyaları havlu kenarı modelleri anlatımlı

tamamlayacağım ve son halini göstermek için tekrar döneceğim. Evet arkadaşlar diğer renkleri de tamamladım. ve modelimizin son hali bu şekilde oldu.

iğne oyası havlu

Gerçekten çok güzel çıtı pıtı çok kolay bir iğne oya modeli yapacak deneyecek olan. arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

videolarımı beğenmeyi ve paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

2019 iğne oyası modelleri kolay anlatımlı beni izlediğiniz. için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşça kalın. 

iğne oyaları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın