Görenlerin Gözleri Kalacak Ütü İstemeyen iğne oyası

01.12.2019
3.418

igne oyasi modelleri yeni Merhaba hanımlar yazma kenarına görenlerin gözleri kalacak ütü istemeyen iğne oyası modeli videosu. en güzel iğne oya modelleri

Görenlerin Gözleri Kalacak Ütü İstemeyen iğne oyası

igne oyasi modelleri yeni Merhaba hanımlar yazma kenarına görenlerin gözleri kalacak ütü istemeyen iğne oyası modeli videosu. en güzel iğne oyası modelleri sizler için hazırlıyorum.

Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün tek renk pudra yazmamızın üzerine çok güzel gösterişli bir iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.


iğne oyası kolye Bu arada youtube kanalıma abone değilseniz. abone olup yanındaki işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yüklemiş olduğum.

en yeni iğne oyaları videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz. kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim.

Youtube kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup videolarımı izleyebilirsiniz.

iğne oya modelleri ip renkleri bu şekilde arkadaşlar yazmamızın kendi renginden ve koyu mürdüm kullanacağım.

iğne oyası yazma modelleri 2019 en güzel

iğne oya örneği bir de yeşil kullanacağım arkadaşlar Hiç Şimdi hemen ip numaralarını verelim. soran arkadaşlarımız oluyor buraya 418 Arkadaşlar bu şekilde yeşili miz yazmamızın.

iğne oyası modelleri yazma kenarı nasıl yapılır

kendi renginden 299 leylak arkadaşlar Altınbaşak 80 numarası Şimdi hemen iğne oyası yapımı aşamasına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa gittim.

Kendi rengi ile gittik yeşil ile de gidebilirsiniz. yeşil ipimi taktım hemen başkasından biraz boş bırakıp. ipimiz zürafanın üzerine duymuyorum. bir tane borç zürafa yapıyorum.

iğne oya havlu kenarları Ben içince zürafaya sinek kanadı yaparak ara modelimizi yapacağım. yapmış olduğumuz zürafa et tekrar geri dönüyorum. hepimiz üzerine düğümledim.

iğne oyası fular

iğne oya iğne oyaları bir küçük Pırpır yapıyorum arkaizm kestim. daha sonra devam edelim pırpır’ın üzerine 2 düğümledim.

Bilmiyorum ya o tarafa tekrar geri dönerek tarafa indiriyorum.

bu şekilde şimdi arasında bir tane boş zürafa bırakıp. ikinciye tekrar ama elimizden yapacağım. Daha sonra bu derimize geçeceğiz.

iğne oya havlu örnekleri arkadaşlar aynı şekilde bir tane Pırpır yapıp üzerine büyümeyeceğim.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel videosu

alttaki zürafa ya batarak geri dönüyorum. sinek kanadının oluşturuyorum. bu şekilde Şimdi modelimizde arama denizin arasında 4 tane zürafa bırakacağım.

daha sonra modelimize geçeceğim aşure 4 tane zürafayı yaptım. şimdi bir iyi oluşturacağım bir tane zürafa yatıyorum. Bir sonraki zürafaya batarak büyükçe bir yuva yapıyorum.

iğne oyası yazma

bu şekilde yuvanın içerisine bakıp tekrar geri dönüyorum. bir tane Pırpır yaptım pırpır’ın içerisine Batıp ipimi üzerine dönmüyorum. burada pırpırlı sinek kanadı yapacağım.

Tekrar batarak üzerine bir tane Pırpır yaptım. Şimdi tekrar geri dönüyorum yuvaya ipim alt tarafa düşünmüyorum. tekrar alt tarafa doğru indiği batıp ipimiz üst tarafa düşünmüyorum.

nasıl iğne oyası öğrenirim diyorsanız beni takip edin.

üzerine hemen fırına yapıyorum. bu şekilde 2pre yaptım Tekrar alttaki Yuvaya batıp geri dönüyorum. tekrar üst tarafa ipimi düğümleyip 0 yapıyorum.

Toplamda 4 tane Pırpır yapacağım. Arkadaşlar biraz daha büyük olsun isterseniz 5 tane pırpırla da yapabilirsiniz. şekilde de orada tamamladım.

iğne oyaları

pırpırlar ama şimdi alttaki yuvaya batıp son olarak. ipimi Alt tarafı indiriyorum ve sinek kanadının tamamlıyorum. Burada 2 tane tekli sinek kanadı yapacağım.

yuva yapmak için Burçin ekran hatların üzerine güzel bir model yapacağız. hemen yanına iki tane sinek kanadı oluşturuyorum. şekilde Arkadaşlar şimdi ben buraya 8 tane zürafa yapacağım.

Daha sonra arama da elimizden tekli sinek kanadı yapacağım. ben alt kısmında tamamlayayım. arkadaşlar yeşil namazı başörtüsü iğne oyası modelleri daha sonra 3 model için tekrar dönerim.

iğne oyası nasıl yapılır video anlatımlı

Evet arkadaşlar alt kısmı mızı yaptım tamamladım. arasında 6 tane sinek kanadı bıraktım. bu sayıyı azaltıp arttırabilirsiniz. ara model olarak şimdi yazmamızın.

iğne oyası modelleri

iğne oya örnekleri istiyorum kendi renginden pudra rengi dizi indirme taktım. buradaki iki tane tekli sinek kanadının.

iğne oya modelleri boncuklu üzerine bir tane düğüm atıp bir yuva oluşturacağım.

iğne oyaları ayşe’nin şekilde anındaki sinek kanadı batıyorum bir tane zürafa yapıyorum. bu şekilde tekrar Yuvaya batıp geri dönüp sol tarafına düğümlüyorum.

arkadaki ipimiz hemen keseceğim şimdi içerisine sinek kanadı yapacağım. küçük bir Pırpır yaptım yapmış olduğun pırpır’ın içerisine batıp ipin üzerine düğümlüyorum.

alttaki yuva yapıp geri dönüyorum. fazla Büyük olmasın üzerine tekrar Pırpır yapacağız. arkadaşlar orta büyüklükte bir sinek kanadı yapıyorum.

Türkan Şoray Kirpiği iğne oyası modelleri

Ağır Çok Güzel Türkan Şoray Kirpiği İğne Oyası Modeli anlatımlı yapılışı izlemek için tıklayın.

bu şekilde 5 tane sinek kanadı yapacağım. aynı şekilde küçük bir Pırpır yapıp üzerine dönmedim. ben sinek kanadının ikisini yaptım. Melek kanadına yaptığım.

iğne oyası nasıl yapılır başlangıç

modeli tamamlayacağım şu anda 4 oldu hemen sonuncusunu yapıyorum. bu şekilde 5’e tamamladım arkadaşlar burada ipimi keseceğim. diğer Koyu rengin ile devam edeceğim.

iğne oyası ağır Evet arkadaşlar şimdi diğer koyu rengi mi taktım. baştaki sinek kanadının üzerine ipimizin arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum.

üzerine Pırpır yapacağız öyle biraz büyük bıraktım. Arkadaşlar bu üçümüz altta yürüteceğiz. iki kat olması için hemen üzerine 4 saniye Pırpır yapıyorum.

iğne oyası örnekleri

Göz Alıcı İki Renkli Hanım İğne Oyası Modeli anlatımlı yapılışı izlemek için tıklayın .

Aynı büyüklükte biraz küçük olduğu programın hemen büyütüyorum. büyüklük yeterli olacaktır bu şekilde 4 tane Pırpır yapacağım. öyle 4 tane pırpır yaptım.

iğne oya örnekleri nerelerde kullanılır

şimdi bu aradaki ipimi aynı şekilde içten yürütüyorum. arada bir tane zürafa olacak şekilde ikincisine kanadına geçiş yapıyorum. şimdi aynı şekilde 4 tane gırgır yapacağım.

iğne oya başörtüleri Attım şimdi profilin üzerine bir tane düğüm atıp. 3 tarafa çıkarıyorum bu şekilde şimdi 4 tane bölgelerimizin üzerine 3 zürafa yaparak geliyoruz.

bu şekilde alttaki zürafaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum. öyle bu şekilde ikinci sıradaki program. üzerine batıp ipimi tekrar üst tarafa çıkardım.

iğne oyası havlu

Kaynanam Bu Modeli Çok Beğendi İğne Oyası anlatımlı yapılışı videosu izlemek için tıklayın

aynı şekilde 3 zürafa yapıp ilerliyorum. üst kısmı çok kolay arkadaşlar hemen üzerine tamamlayacağım. daha sonra ikinci modelimizi yapacağım.

ve modelimiz bitmiş olacak videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız. Arkadaşlar beğeni ve yorum yaparsanız. çok sevinirim beğenilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.


iğne oyaları boncuklu aynı şekilde devam ediyorum iki ve üç tane üzerinde 3 tane zürafa oluyor. bu şekilde çok güzel bir model ben çok beğendim.

iğne oyası bohça örnekleri İnşallah sizler de beğenir yaparsınız.

arkadaşlar Instagram Facebook Pinterest Google’daki web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. arkadaşlar Google‘daki web sayfamız enguzelhobim.com Orada da yine modellerimiz var.

iğne oyası çeşitleri

Gelin Yaptı Görümce Kıskandı İğne Oyası anlatılı videosu için tıklayın.

modellerimizi inceleyebilirsiniz. Evet şu an Öncü yapıyorum buraya ekle edebilirsiniz Arkadaşlar bu şekilde ben ekleyeceğim. Alt tarafı evime indirelim.

yeni iğne oyaları örnekleri

daha sonra ipi keseceğim beklerim kesiyorum modelimiz tamamlanmış. oldu bakın çok hoş ve güzel bir model oldu. renklerde birbirine oldukça uydu Arkadaşlar şimdi ben diğer modeli tamamlayayım.

Daha sonra size son halini göstermek için tekrar dönerim. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım. modelinin son hali bu şekilde oldu aradaki sinek kanatlar’ın Üzerine de bu şekilde pırpırlar yaptım.

Dilerseniz yapmaya da bilirsiniz. arkadaşlar modelimizin son hali bu şekilde ben çok beğendim. İnşallah Sizlerde beğenirsiniz.

iğne oyası havlu

Güzeller Güzeli Kalıp Gibi İğne Oyası Modeli izlemek için tıklayın.

arkadaşlar yapmak isteyen denemek isteyen. arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi ve paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşça kalın. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın