Yapımı Çok Kolay Tığ İşi Kare Motifi

Yapımı Çok Kolay Tığ İşi Kare Motifi

Herkese Merhabalar! Yeni başlayanlar için Yepyeni örgü modelleri web sitesine hoş geldiniz. Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için yapımı çok çok kolay örgü kare motifini derledik. Haydi yakından yapılış aşamalarına ve videoya yakından inceleyelim…

Yapımı Çok Kolay Tığ İşi Kare Motifi

Sizler için sunduğumuz bu güzel örgü kare motifini birleştirerek güzel görünümler elde edebilirsiniz. Sizlerin de beğeneceğini ve kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm örgü kare motifini aşağıya yapılış aşamalarını ve adım adım videoyu ye yer almakta inceleyebilirsiniz. Bu arada bu güzel örgü kare motifini arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Kolay Tığ İşi Kare Motifi Yapımı Videosu

Yukarıdaki adım adım videolu anlatımı izleyebilirsiniz. Daha fazla örgü modellerini incelemek isteyen ve farklı örgü modelleri arayanlar için Yoncanın Hobileri youtube kanalına bakabilirler.

tığ işi örgü modelleri
örgü kare motifi

Yukarıdaki görselde gördüğünüz örgü kare lif modelinin arkadan görünümü yer almakta. Hanımlar farklı ve anlatımlı bu güzel örgü modelleri incelemek isterseniz Bademli Tığ İşi Örgü modeline bakabilirsiniz.

örgü kare motifleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın