Muhteşem Yeni Çiçek Kare Tığ İşi Örgü Modeli

09.12.2022
184
Muhteşem Yeni Çiçek Kare Tığ İşi Örgü Modeli

Muhteşem Yeni Çiçek Kare Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Muhteşem Yeni Çiçek Kare Tığ İşi Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İlk önce ipimizi tığımıza doluyoruz hemen arkasına 33 zincir çekiyoruz. Yeni başlayan arkadaşlarında kolaylıkla yapabileceği adım adım şahane tığ işi örgü modeli. Hemen arkasına 3 trabzan+ 3 zincir+ 3 trabzan yapıyoruz.

Bu güzel örgü modelinde pembe renkli örgü ipi kullanılmakta ama sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz.

Ardından modelimizin üzerine 15 zincir çekiyoruz arkasına 3 trabzan+ 3 zincir+ 3 trabzan yapıyoruz. Yaparken zevk aldığınız şahane tığ işi örgü modeli.

Bu güzel örgü modeli ile örgü çalışmalarını renklendirebilir ve süsleyebilirsiniz. Modelin üzerine 8 zincir ve bir sık iğne yapıyoruz. Yapmak isteyenler için adım adım videolu anlatımı var bakabilirsiniz. Arkadaşlar web sitemizde mevcut olan Modası Hiç Eskimeyen Yeni Tasarım Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın