Tığ İşi Çok Kolay Bebek Örgü Yelek Modeli

08.02.2021
2.794
Tığ İşi Çok Kolay Bebek Örgü Yelek Modeli

Tığ işi çok kolay bebek örgü yelek modeli ile sizlerleyiz. İki renk ile yapılan Hanımlar tarafından çok beğenilen örgü modelini sizler için derledik. Şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.

Örgüye yeni başlayan arkadaşlar ve örgü modelli arayanlar En güzel hobim ve Yoncanın Hobileri youtube kanalıma bakabilirler. Her gün yeni ve farklı örgü modelleri.

Herkesin kolaylıkla yapabileceği tığ kullanılarak yapılan farklı renkler tercih edebileceğiniz şahane tığ işi örgü modelli.

Elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz. Ben bu modelli yaparken 3 numaralı tığ kullandım. Daha fazlası için sizler için hazırladığımız videodan yaralanabilirsiniz.

tığ işi çok kolay örgü modeli

Çok kolay tığ işi örgü modeli ile Bayan atkı, şapka, yelek, patik ve çocuk battaniye, bebek yelek, bebek hı8rka, bebek sal şapka gibi sayısız örgü modellerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

Bugün sizler için hazırladığımız Tığ İşi Çok Kolay Bebek Örgü Yelek Modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiğiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar
 1. Havva altıncan dedi ki:

  Ellerinize sağlık çok güzel olmuş maşallah

 2. Havva altıncan dedi ki:

  ellerinize sağlık çok güzel olmuş yoncanın hobileri kanalına abone oldum teşekkürler.

 3. Aynur çetin dedi ki:

  ellerinize sağlık çok güzel olmuş yoncanın hobileri kanalına abone oldum teşekkürler

 4. meltem duru dedi ki:

  ellerinize sağlık çok güzel olmuş yoncanın hobileri kanalına abone oldum teşekkürler

  1. Yonca Şahin dedi ki:

   Meltem hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim

 5. Gülperi Korkmaz dedi ki:

  çok güzel olmuş ellerinize sağlık

  1. Yonca Şahin dedi ki:

   Çok teşekkür ederim. Siz değerli ziyaretçilerimiz için yeni ve güzel içerikler hazırlamaya çalışıyoruz. En güzel hobimi takipte kalın.

Bir Cevap Yazın