Çok Güzel Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

23.01.2022
2.434
Çok Güzel Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

Herkese merhabalar! Harika bir tığ işi örgü dantel motifi ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyor. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor. Kaçırmayınız!

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Çok Güzel Tığ İşi Dantel Örgü Modeli

Yapımı çok kolay tığ işi yepyeni dantel örgü modelini hazırladık . Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

1-1.15 mm lik dantel tığı

2-Yarın Art Violet açık kahverengi renkli dantel ipi

tığ işi örgü dantel modelleri

Tığ işi dantel örgü modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Haydi gelin hep birlikte öğrenelim. Yapacağımız güzel tığ işi dantel örgü modelinde açık kahverengi renkli ip tercih edilmekte. Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü modelini yapmaya çalışacağız ilk önce.

Tığımızı elimize alıp dokuz zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz yuvanın üzerine üç zincir çekip iki Trabzan oluşturuyoruz. Hemen ardından üç zincir çekip üç Trabzan oluşturuyoruz. Küçük bir kanadını oluşturup devam ederek görselde gördüğünüz modeli yapmış oluyoruz. Yapamayanlar varsa videodan bakabilirler.

örgü modelleri yeni

Az önce yapmış olduğumuz modelin üzerine üç zincir çekip üç de Trabzan oluşturuyoruz. Yapmak isteyenler için tam ölçüleri veriyoruz lütfen dikkat ediniz. Ardından üç zincir bir Trabzan, üç zincir bir Trabzan, iki zincir ve üç zincir yapıyoruz.

dantel örgü modelleri yapılışları

Yukarıdaki görselde gördüğünüz dantel örgü motifini yapacağız hanımlar. Üç zincir bir Trabzan yapıp hemen ardından iki zincir üç Trabzan, üç zincir üç Trabzan, iki zincir ve iki zincir yapıyoruz.

Hanımlar web sayfamızda mevcut olan Tığ İşi Çok Kolay Örgü Motif Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

kolay dantel modelleri

Modelimiz yavaş yavaş oluşmaya başlıyor tekrardan üç zincir altı Trabzan yapıyoruz. Üç Trabzan üç zincir üç Trabzan ve yedi Trabzan şeklinde örüntümüzü oluşturuyoruz. Görselde gördüğünüz yandaki kenarları yapıyoruz arkadaşlar.

2022 dantel modelleri

Bu güzel dantel örgü modelimiz hanımlar tarafından çok sevilmekte ayrıca çeyiz bohçalarına koyulmakta yapımı keyif aldıran şık görünümü olan bu güzel dantel örgü modelimizi umarım sizlerde sevmiş ve beğenmişsinizdir.

tığ işi dantel modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Bebek yelekleri, battaniyeler, hırkalar, çantalar, ceketler, hırkalar, bandanalar, saç bantları, örgü çantalar, el örgüleri, şiş örgüler, çeşitli farklı model videolar sizlerle. Birlikte güzel bir tığ işi dantel örgü motifli nasıl yapıldığını izleyin. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın