Eltiyi Eltiye Küstüren Gösterişli iğne oyası modeli 2020

25.12.2019
5.265

iğne oyası modelleri yazma kenarı, Merhabalar hanımlar Eltiyi Eltiye Küstüren gösterişli harika iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım.

Eltiyi Eltiye Küstüren Gösterişli iğne oyası modeli 2020

iğne oyası modelleri yazma kenarı, Merhabalar hanımlar Eltiyi Eltiye Küstüren gösterişli harika iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım.

Yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda. bugün tek renk gül kurusu yazma üzerine çok güzel şahane bir modelin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada iğne oyası modelleri kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimler açarsanız.

yeni yüklemiş olduğum iğne oya çeşitleri videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz. abone olmak tamamen ücretsizdir.

ücretsiz bir şekilde abone olup bütün iğne oyası videolarıma bakabilirsiniz.

iğne oyası ara modelleri

Arkadaşlar sizlerde videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız. yorum ve beğeni yapmadan geçmeyin lütfen. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

iğne oyası

ip numaralarını verip hemen iğne oya modelleri yeni modelinin yapılışına geçeceğim. öyle güzel bir mürdüm rengi bir arkadaşlar. yazmamızın bir tür koyusunu kullanacağım.

iğne oya örnekleri 2020 görseller Altınbaşak 80 numarası böyle krem tonlarında bir evimiz var. yine Bu da Altınbaşak 142 numarası da Sarayı kimin numarası yok.

iğne oya havlu kenarı şöyle alt yeşil ipimi de numarası 600  Arkadaşlar. şimdi hemen iğne oya modelin yapım aşamasına geçiyorum.

iğne oyası örnekleri

Evet arkadaşlar zürafa mı gittim yeşili BİM’de. Şimdi tekrar yeşil ipimle baştan Bir zürafa atlayıp bir düğüm atıyorum. bir tane boş zürafa yapıyorum.

ara modelimiz olarak maydanoz kayısı yapacağım. şöyle ikinci zürafadan başlıyorum. Kaya yapımına zürafanın içerisinde tekrar geri dönüp ipimi en sol tarafa düğümlüyorum.

arka ipimizce keslim daha sonra devam edelim. bir tane Pırpır yapıyorum. pırpırın içerisine Batıp ipimi üzerine düğümlüyorum. tekrar zürafaya geri dönüp bir tane tekli sinek kanadı yaptım.

iğne oyaları ayşe’nin Yanına ikisini yapıyorum. Pırpır yapıp üzerine düğümledim. zürafaya batarak geri döndüm 2. tekli sinek kanadı mı oluşturdum.

bu şekilde arada 2 tane zürafa bırakacağım.

iğne oyası modelleri 2020

iğne oyası modelleri 2020 şöyle bir 2 tane zürafa bıraktım. 3 zürafa ya tekrar geri döneceğim tekrar geri döndüm. Bir tane pırpır yapıyorum program içerisine batıp ipimiz üzerine diyorum.

yorum burada yandaki sinek kadını tanıdığına Batur arada çok az mesafe bırakarak bir düğüm atıyorum. tekrar buraya da tekli sinek kanadı yapacağım.

iğne oyası ağır yapımı

aynı şekilde bir tane Pırpır yaptın. içerisine Batıp ipimi üzerine düşünüyorum. tekrar alt tarafa batarak gitme alt tarafa indirdim. yanına ikincisini yapıyorum.

tepeye 2 tane etekli sinek kanadı yaptık alt tarafa zürafaya Batıp ipimi Alt tarafı indiriyorum. ve son olarak tekli sinek kanadının yapıp tamam diyorum.

iğne oyası havlu kenarı

iğne oyası havlu kenarı modelimizi tamamladık şimdi arasında 7 tane boş zürafa yapacağım. 7 tane zürafa yaptım şimdi burada bir tane zürafaya atlayıp. bir sonraki zürafaya batıyorum.

iyi oluşturmak için çok fazla büyük yapmadım. içerisine 6 tane Pırpır yapacağım. aynı boyda 6 tane pırpır yapıyoruz. Şöyle altıya tamamladım.

iğne oya havlu kenar modelleri alttaki zürafaya Batıp ipime zürafanın üzerine düğümledim. Şimdi tekrar 7 tane zürafa bırakıyorum. arada daha sonra tekrar maydanoz kayısı yapacağım.

iğne oya boncuk modelleri

Daha sonra da tekrar pırpır’ı yapıp 2 tane model çıkaracağım. için hazırlayacağım tamamlayacağım. ve tekrar döneceğim Evet arkadaşlar alt sıramızı tamamladım.

iğne oyası yazma

iğne oyası yazma pıpfırları üzerine modelimizi yapacağız. firketenin üzerine koyu mürdüm rengi ile 4 defa sarıyorum. Şöyle 1 2 3 4 böyle 4 tane sardım. kremi BİM’de pırpırın içerisinden ve ipten geçerek bir düğüm atıyorum.

yeni iğne oyası modelleri baştaki pırpırdan geçtim ipimin altından geçtim. şöyle kremi kimin arka kısmına şöyle iğnemin üzerine bıraktım. 2 defa doladığım sıkı bir şekilde çektim.

yeni iğne oyası örnekleri tülbent şimdi sırasıyla diğer pırpır batarak 5 tane zürafa yapacağım. şöyle ikinci 4 batıyorum. sırasıyla 5 tane Pırpır zürafa yapıyorum. şöyle 2’yi Pekiyi 3 şöyle 4 tane yaptım.

iğne oya başörtüleri

Tekrar 4 defa sarıyorum. 2 3 4 son yapmış olduğun zürafaya batıyorum. ipin altından geçerek bir tane düğüm atıyorum. şimdi 3 zürafa ilerliyorum.

iğne oyası çeşitleri

iğne oyası çeşitleri Her sırada 1 tane eksiltiyoruz. arkadaşlar arada da iplerimiz kalıyor şöyle 3 tane yaptım. Tekrar sarıyorum 1 2 3 4 son zürafanın içerisine Batı ipimizin üzerine attım.


iğne oya kolye modelleri bir düğme attıktan sonra çok daha kolay yapılıyor. arkadaşlar ipimi Yine mi üzerine atıyorum. sağdan sola doğru iki tane zürafa yapıyorum. son sınav için 4 defa Daha sarıyorum.

iğne oya namaz örtüleri 2 3 dışarıda 4 son zürafanın içerisine baktım. iki zürafanın üzerine son zürafa yapıyorum şöyle 2 defa doladığım son sıramız olduğu. için sık olsun diye Şimdi tekrar zürafaya batıp ipimiz sol tarafa geçiriyorum.


iğne oyası kelebek modeli üzerine Pırpır yapacağım. şöyle 3 tane Pırpır yapalım modelimizi tamamlayalım. arkadaşlar sonra 3’e tamamladı. şimdi firkete çıkaracağım.

iğne oyası örnekleri

Gelin Yaptı Kaynana Taktı Ağır iğne oya modeli 2020 izleyin.

k.maraş iğne oyası modelleri arkadaşlar iplerimi kesin şöyle diğer ipimize hemen zürafanın yanından kestim. şimdi modelimizi dikkatli bir şekilde çıkarıyorum. gördüğünüz gibi Çok hoş ve çok güzel bir model oldu.

iğne oyası eksiltme tekniği

arkadaşlar ben çok beğendim. Sizi evde Fikir olsun istedim. farklı bir model İnşallah beğenmişsinizdir. Arkadaşlar şimdi ben sarı renkle yapacağım.

iğne oya limon çiçeği modeli ikinci modelimi 3. modeli de tekrar mürdümle yapacağım. son hali sizlere göstermek için tekrar döneceğim. Evet arkadaşlar diğer modelleri mode tamamladım.

iğne oyası

Zarif ve çok Gösterişli iğne oyası modeli 2020 Needle lace tutorial .

modelim en son hali bu şekilde oldu Söyle yakından da göstereyim. çok güzel çok gösterişli bir model oldu. Ben çok beğendim İnşallah sizler de beğenir yaparsınız.

iğne oya nasıl öğrenilir arkadaşlar yapmak isteyen denemek isteyen arkadaşlara. şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

iğne oyası gül yapımı resimli anlatım


iğne oya modelleri basit beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle. Allah’a emanet olun hoşça kalın. 

iğne oyası örnekleri

Yaptım Taktım Siparişi Kaptım iğne oyası modeli 2020 izle.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın