Asaleti İle Göz Kamaştıran Menekşe İğne Oyası

07.11.2019
3.325

iğne oyası modellerinin asaleti ile göz kamaştıran menekşe modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. Geleneksel motiflerin yazma kenarıları süsleyen model.

Asaleti İle Göz Kamaştıran Menekşe İğne Oyası

iğne oyası modellerinin asaleti ile göz kamaştıran menekşe modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. Geleneksel motiflerin yazma kenarıları süsleyen iğne oyaları örnekleri sizlerle.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün sizlere bebe mavisi üzerinde çiçekleri olan.

çok güzel bir yazmamızın üzerine çok güzel gösterişli iğne oyası modelinin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası örnekleri

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yükledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.


iğne oyası yazma modelleri 2019 en güzel abonelik tamamen ücretsizdir. Arkadaşlar yorum ve beğeni yaparsanız da beni desteklemiş olursunuz. destekleriniz için de şimdiden teşekkür ediyorum.

iğne oyası havlu

hepinize ip renkleri bu şekilde arkadaşlar. içerisinde yeşil olmadığı için kendi renginden bebe mavisini kullanacağım. bir de çiçeklerinden pembe olanı kullanacağım.

iğne oyasında kontör nasıl yapılır

iğne oya yazmaları koyu mavi kullanmayacağım. Üzerine de pembe hepimizin beyaz İpin izle kontör gideceğiz. arkadaşlar motifli bir model olacak şimdi hemen yapılışına geçiyorum.

iğne oyası yazma

Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa giderek yazmamı kenarını kıvırdım. içerisinde yeşil olmadığı için yazmanın kendi renginden gidiyorum.

iğne oya modelleri instagram arkadaşlar şimdi iki sırasında da maydanoz kayası yapacağım. oya modelimiz den hemen kaya yapımı ile başlıyorum. 3 tane zürafa bıraktım başkasından hemen bir tane zürafayı yapıp.

iğne oyası çeşitleri

içerisine sinek kanatları yapacağız. bir tane zürafa yaptım Tekrar geri dönüyorum. en sol tarafına duymuyorum zürafanın bir tane pırpır’ı yapıyorum.

iğne oyası ara modelleri orta büyüklükte bir Pırpır yaptım.. Tekrar pırpır’ın içerisine bakıp üzerine düşünmüyorum. zürafaya batarak geri dönüyorum tekli bir sinek kanadı oluşturdum.

iğne oyası yazma modelleri

şimdi yanına aynı şekilde tekli sinek kanadı yapacağım. aynı şekilde programın üzerine alttaki zürafaya batarak geri dönüyorum.

iğne oyası çiçek modelleri bu şekilde maydanoz kayasının 1. sırasını yapmış olduk.

arkadaşlar arada 2 tane boş zürafa bırakacağım. hemen Bir zürafa yaptım ikinci zürafayı da yaptım. 3 zürafaya tekrar sinek kanadı yapacağız. geri dönüyorum.

iğne oyası modelleri 2019

zürafa içerisine en sol tarafına ipi düğümledim burada 4 önce bir tane pırpır’ı yapıp üzerine dönmeyeceğim. daha sonra geçeceğiz Özgür Yapı ipimi üzerine düğümledim.

iğne oyaları ayşe’nin şimdi yandaki sinek kanadına batıyorum. arada çok az bir mesafe bırakarak Hiç mi düşünmüyorum. buradaki bıraktım Boş olan 1 tane sinek kanadı yapacağım.

hemen bir Pırpır yaptım üzerine ipimi alttaki boşluğa batarak geri döndüm. aynı şekilde bir tane Pırpır yapıyorum. zayıflamanın üzerine evime dönüyorum.

iğne oyası ağır modeller

ve tekrar geri dönüyorum üzerine tamamladım. şimdi alttaki yapmış olduğum. pırpırın zürafa sınav atarak yine alt tarafa fırfır olarak geri dönüyorum.

iğne oyası anlatımlı çiçek yapımı şekilde şimdi son sinek kanadının yapıp. ikinciye sıramızı tamamlamış olacağız.

iğne oyası örnekleri dünyası

iğne oyası yazma

namaz başörtüsü modellerinde havlu kenarında çok tercih edilen maydanoz kayası modeli çok tercih ediliyor.

arkadaşlar havlularda özellikle şimdi 3 sırasında aynı şekilde yapacağım. iki tane arada zürafa bırakıyorum. burada ben 3 sıradan yapacağım.

dediğim gibi 5 6 sıra büyük havlulara çalışmak istediğiniz. de 5 6 Sıradan da oluşan Kaya yapabilirsiniz. üç zürafa ya tekrar geri dönüyorum.

elde yeni iğne oyası modelleri

iğne oya başörtüleri küçüktür 1 pırpırın içerisine Batı döküm üzerine düşünmüyorum.

sinek kanadının Ha batarak arada çok az bir mesafe bırakıp üst tarafa dönmemiş Oldum. aynı şekilde bir tane pırpır’ı yapıp ipin üzerine dönmeyeceğim.

tekrar Tepe’deki sinek kanadının batıp. aynı şekilde Arada biraz mesafe bırakarak üstümü dönmedim. ve tepeye aynı şekilde tekli sinek kanadı yapacağız.

iplikli iğne yazma oya modelleri

iğne oyaların ağır modelleri

alt tarafa yine böyle bir olacak şekilde ipimi indiriyorum. bu şekilde yanına beklesin ekranda yapıyorum. en alttaki zürafa ya batıp ipimi alt tarafı düşünmüyorum.

ve son olarak tekli sinek kanadı ne yapacağım. ve maydanoz kayasına diğer ismi ile sinek kanadı Hamza yapmış. olacağız arkadaşlar çok güzel çok seviyorum.

en yeni ağır iğne oyası modeli

iğne oyaları örnekleri ağır

ben bu modeli her yazmaya herhalde ya gerçekten çok yakışıyor. iğne oyası ara model olarak şimdi arasında zürafa bırakacağım.

arkadaşlar Tekrar bu Kayamızdan yapacağım. Daha sonra pembe ipimi ile motif yapacağım. motifi de iki dağın arasında ekleyeceğim.

damla boncuklu iğne oyası modelleri


yeni iğne oyası bebek yüz örtüsü Şimdi hemen motif yapılışı yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar diğer maydanoz kayasında tamamladım.

arasında da 30 tane zürafa bıraktım. 15 zürafanın Üzerine de not ipimizi ekleyeceğiz. Şimdi motifinin yapılışına geçiyorum pembe hepimiz taktım.

böyle arkasında biraz mesafe bırakacağım. buradan ekleme yapacağım için böyle parmağının üzerinde sihirli halka yapıyorum.

iğne oyası

igne oya cicek yapimi Bir tane doladım iğnemi Kimin üzerinden geçirip. 2 defa dolayarak bir düğüm atıyorum. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın