Son Zamanların En Çok Rağbet Gören Örgü Modeli

16.01.2023
201
Son Zamanların En Çok Rağbet Gören Örgü Modeli

Son Zamanların En Çok Rağbet Gören Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting and Crochet

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting and Crochet  Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Son Zamanların En Çok Rağbet Gören Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu güzel örgü modelinde yeşil renkli örgü ipi, tığ ve lastik toka kullanacağız. Tığ işi örgü modelini sizlerde yapabilir ve tercih edebilirsiniz.

2.50 mm lik tığımıza ipimizi doluyoruz ardından lastik tokaya doluyoruz. Ardından modelimizin üzerine 18 adet trabzan yapıyoruz, 3 adet daha tarbzan oluşturuyoruz.

Modelimizi ilmek ilmek işliyoruz sevdikleriniz ile yapabileceğiniz en güzel en yeni tığ işi örgü modeli örneğini videolu anlatımını izleyebilirsiniz.

Web sitemizde mevcut olan Zincirli Tığ Kare Kutu Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz. Çocuklarınız için yapabileceğiniz şahane kolay örgü modeli.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın