Yeni Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

14.01.2023
194
Yeni Şahane Tığ İşi Örgü Modeli

Yeni Şahane Tığ İşi Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Yeni Şahane Tığ İşi Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İpimizi 2.00 mm lik tığımızı doluyoruz 20 zincir çekiyoruz ardından 4. deliğe batarak 3 trabzan+ 3 zincir+ 3 trabzan yapıyoruz. Yaparken zevk aşacağınız rengarenk cıvıl cıvıl rengarenk örgü modeli.

Örgü modelimizin üzerine 5 zincir+ 1 trabzan yapıyoruz ardından 3 zincir+ 1 trabzan yapıyoruz. Hemen arkasına 3 trabzan+ 3 zincir+ 3 trabzan yapıyoruz ve bu şekilde ilerliyoruz.

Örgü çalışmalarınıza çok yakışacak ve güzel görünümler elde edebileceğiniz zarif ve yeni örgü modeli örneği. Adım adım videolu yapılışı yukarıda var isteyenler bakabilirler.

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Fantastik Tığ İşi Kare Örgü Modeli Yapılışına bakmanızı tavsiye ederiz. Yapımı kolay şahane örgü modeli.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın