Pembe Yazma üzerine Ağır İğne Oyası

11.10.2019
2.424

Arkadaşlar bu pembe yazmamızın üzerine çok gösterişli harika sık iğneden oluşan ağır bir iğne oyası modelinin yapılışını hazırladım.

Pembe Yazma üzerine Ağır İğne Oyası

Arkadaşlar bu pembe yazmamızın üzerine çok gösterişli harika sık iğneden oluşan ağır bir iğne oyası modelinin yapılışını hazırladım.

Yoncanın iğne oyaları youtube bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanında zil işaretini tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yükledim videolardan anında haberdar olabilirsiniz. Arkadaşlar kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir.
iğne oyası modelleri yazma kenarı Yorum ve beğeni yaparsanız da beni desteklemiş olursunuz.

Şimdiden teşekkür ediyorum ip renkleri bu şekilde arkadaşlar alt zemininde yeşili BİM’e kullanacağım bu yeşil evimizin numarası da 118 arkadaşlar. leylak 118 bu yeşil ip hemen hemen her yazmalara uyuyor. Bu şekilde aldın da daha uygun oluyor arkadaşlar. şimdi diğer renklerim de bu şekilde yazmamıza rengini ve bu şekilde turkuaz renk kullanacağım iğne oyası fular .

iğne oyası modelleri

Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. kanal d iğne oyası modelleri Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa gittim yeşil ipimle daha sonra üzerine ara modelimizden Fildişi yaptım. Şimdi iki tane daha Fildişi yapacağım. Daha sonra modelimizde geçeceğim arkadaşlar bir tane zürafa yapıyorum iğne oyası havlu kenar modelleri .  

Zürafamızın içerisine geri dönüp ipimi tam ortasına gelecek şekilde düğüm attım. Tekrar yanındaki zürafaya batıyorum. Çok sıkmadan hafif bol olacak şekilde alt tarafa indiriyorum.

iğne oyası örnekleri

Bir tane zürafa yaptım hemen ipimi üzerine düğümledim yanındaki boş zürafaya batarak ipimi alt tarafına indirdim. iğne oyası modelleri 2019 en güzel instagram Bu şekilde fildişine devam edeceğiz şimdi arasında ayşe modelimizi geçmeden 3 tane zürafa bırakacağım. 3 tane boş zürafa yaptım burada bir tane zürafa atlayıp bir sonraki zürafaya batıyorum. Çok fazla büyük yapmadım arkadaşlar içerisine 3 tane tekli sinek kanadı yapacağım. Tekrar ipimi en sola getirip düğümledim içerisine tekli sinek kanadı yapacağız.

iğne oyası havlu kenarı

Yuvamıza üzerine de modelimizi yapacağız. bir tane Pırpır yapıp ipimi tam üzerine düğümlüyorum  alttaki yuvaya batarak alt tarafa indirdim. Aynı şekilde bir tane Pırpır yapıyorum fırfırın içerisine Batıp ipimi üzerine düğümledim. İkisini kanadını yaptım üçe tamamlayacağım.
iğne oyası ağır yazma modelleri Üçe  tamamladım sinek kanadının şimdi yine 3 tane zürafa yapalım iğne oyası dut modelleri.

Daha sonra Fildişi ile devam edelim 3 tane zürafa bıraktım. 4 zürafa geri dönüp ipimi üzerine düğümledim yanındaki zürafa ya batarak fildişini oluşturdum.

iğne oyası modelleri 2019

Evet bu şekilde devam edeceğim Arkadaşlar şimdi ben burayı biraz daha yapayım. İkinci modelimiz içinde sinek kanadının yapalım tamamlayalım ve dönelim. iğne oyası ayşe Evet arkadaşlar alt sıramızı bu şekilde tamamladım. Şimdi sinek kanatlarının üzerine yazmamızı rengindeki ipimi taktın sinek kanadının üzerine bir düğüm atıyorum.

İçerisine 5 tane Pırpır yapacağım ipimin arka kısmı sağda kalacak şekilde attım içeride yürüteceğim. Daha temiz bir görüntü olsun diye şimdi burayı 5e tamamlayacağım tamamladım. Pırpırımı şimdi ara da biraz boşluk bırak sinek kanadının üzerine ipimi düğümlüyorum buraya da 5 tane Pırpır yapacağım. iğne oyası çıtı pıtı örnekler Bu şekilde 5’de yaptım aynı şekilde diğer sinek kanadına geçiş yapıyorum. Yazmanın üzerine tamamlayayım döneyim arkadaşlar Diğer 5 mı da yaptım sondaki pırpırım ın üzerine ipimi çıkarıyorum.

iğne oyası yazma modelleri

Modelli bir çevirdim bir tane Pırpır atlıyorum bir sonraki Pırpır ev atıyorum. Üzerine sık iğne yapacağımız bir yuva oluşturuyorum. Bu şekilde bu büyüklük yeterli olacaktır sondaki 5 tane batıyorum yine bir tane atlayıp ikinci Pırpır ev atıyorum. Bu şekilde ikinci Yuvam oluşturdum yanındaki Pırpır para da çok az bir mesafe bırakarak geçiş yapıyorum. Söyle yakından da göstereyim şimdi yine bir tane boş bırakıp bir sonraki Pırpır batarak aynı şekilde yuva oluşturuyorum.

iğne oyası farklı dağ modelleri Sondaki Pırpıra batıyorum aynı şekilde yanındaki Pırpır batarak geçiş yaptım. ortadaki pırpıra batıyorum sondaki son olan pırpırım ebatı yuvamı tamamlıyorum. Tekrar çevirdim burada arkadaşlar tek kat Üzerine de sık iğne yapabilirsiniz. iğne oyası çilek modeli Ama ben daha güzel olduğu için 2 kat ip üzerine gitmek istiyorum. Bunun için iki katı mı gidiyorum aynı şekilde yapmış olduğum yuvalara ikinci kat yapıyorum. Evet arkadaşlar sık iğne yapmaya başlıyorum yuvanın içerisine ne kadar sık yine alırsa o kadar yapacağım.

iğne oyası çeşitleri

iğne oyası modelleri 2019 Bu şekilde bir yuvayı sık iğne ile doldurdum. ikinci yuvaya geçiş yapıyorum yine sık iğne yaprak alttaki Pırpır batmadan direk geçiş yaptım. Şimdi burayı da dolduralım sık iğne ile arada bir çok az bir mesafe bırakmıştık. Buradan araya batıyorum Bu şekilde bir düğüm attım şimdi içerisine yuvanın geçiş yapıyorum. Direk geçmedim yuvanın içerisini aradı bir tane sık iğne yaptım. Bu iki pırpırları arasına Şimdi ben burayı Tamam dayım arkadaşlar. sona kadar daha sonra diğer modelimizi Turkuaz rengimiz de olan ip mize yapalım. 

Daha sonra da üzerine dişlerinin model yapacağım. Orayı da tamam dedi Son halini göstermek için dönerim Evet arkadaşlar diğer modeli Bir de tamamladım. Bu şekilde oldu son hali aradaki fil dişlerinin Üzerine de bu şekilde bir model yaptım. Pembenin önündeki sıraya pembe yaptım Turkuaz’ın önündeki sırada Turkuaz yaptım bu şekilde devam edecek modelimiz. Şimdi ara modelimizde tamamlayalım. Bitirelim fildişinin üzerine bir tane Pırpır yapıyorum. Küçük bir Pırpır yaptım pırpırın Üzerine de ipimi çıkarıp düğümledim. igne oyasi Hemen yanındaki alttaki fildişine batarak epim hafif bol olacak şekilde Alt tarafı indirdim. Burada bir tane fildişine atladım arkadaşlar çok yakın olduğu için buradaki 3 sayısını da dörde çıkarabilirsiniz.

iğne oyası fiyonklu Devam ediyorum yine üzerindeki modeli yapma ya bir tane Pırpır yapıp ipimi üzerine çıkarıyorum. iğne oyası badem modelleri Hemen yanındaki fildişine batarak  tarafa düğünleri iki defa da oluyorum. ipimizi keseceğim burada Pırpır yapmadan ipi keselim bu şekilde tamamladım.

Arkadaşlar şöyle göstereyim elimin üzerinde. degişik igne oyasi modelleri Gerçekten güzel gösterişli bir model oldu modelimizin son hali bu şekilde yapacak. Arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. Beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın