Lila Düz Yazmaya Gösterişli İğne Oyası Modeli

29.10.2019
3.778

Merhaba hanımlar lila düz yazmaya gösterişli şahane bir iğne oyası modeli ile karşınızdayım. En yeni oya örnekleri sitemde bulabilirsiniz.

Lila Düz Yazmaya Gösterişli İğne Oyası Modeli

Merhaba hanımlar lila düz yazmaya gösterişli şahane bir iğne oyası modeli ile karşınızdayım. En yeni oya örnekleri sitemde bulabilirsiniz.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugünkü yazmam Lili arkadaşlar lila renginde çok güzel tek renkli yazma.

modelimiz çok güzel gösterişli bir model herkesin de kolaylıkla yapabileceği.

çıtı pıtı iğne oyası modeli yeni

iğne oyasını bilmeyen arkadaşlar için de eğitim videosu olacak Çok güzel yapan usta olan arkadaşlar içinde modeli olur. renklerin bu şekilde arkadaşlar.

en güzel iğne oyaları anlatımlı yapımı

yazmamışsın kendi renginden lila oya renginiz var. koyu bir mor var bu şekilde ortasında da sarı kullanacağım. Alt zemine yeşil ipimle gideceğim.

Arkadaşlar böyle de bir büyük Yeşilim var. şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına kendi renginden bir sıra zürafa yaptım.

kolay iğne oyası örnekleri yazmamı kenarını kıvırarak ikinci sırada da yeşil ipimle ara model yapacağım. Sizler Dilerseniz yeşille de yapabilirsiniz.

iğne oyası çiçekli yazma

iğne oyası modeli kenarını kıvırma işlemini şimdi Fildişi yapacağım.

bir şey yapmak için de bir tane zürafa yapıyorum. zürafa ya tekrar geri dönüp ipimiz tam ortasına iniyorum.

iğne oyası ağır örnekleri için gerekli malzemeler

  • lila rengi yazma
  • koyu mor polyester ip
  • lila rengi polyester ip
  • yeşil renkli polyester ip
  • oya inesi
  • makas

en yeni iğne oyası modelleri Bu şekilde fildişini oluşturdum Arkadaşlar. bir tane daha yapayım modelime geçeceğim. bir tane zürafa yaptım yapmış.

olduğum zürafa ya geri dönüp ipimi tam orta ortaya gelecek şekilde düğümledim.

kolay iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı

çarşamba iğne oyası örnekleri yeni yanımdaki boş olan zürafaya batıp ipim üzerine düğümledim. bu şekilde fildişini oluşturmuş oldum. şimdi iki tane boş zürafa yapacağım.

iğne oya modelleri yapımı

modele geçmeden önce şöyle bir ikinci zürafa .Burada bir tane zürafa atıyorum bir sonraki zürafa kapatıyorum .büyükçe bir yuva oluşması için şimdi tekrar yapmış olduğum.

nefis yemek tarifleri yaparken iğne oya modeli nasıl yapılır zürafaya geri dönüp ipimi en soluna düğümlüyorum.

Bu şekilde Evet arkadaşlar burada 5 tane tekli sinek kanadı yapacağım. oteller olarak yer arayanlar için modelimizin 6 için bir tane Pırpır yaptım.

lila yazma renge iğne oyası modeli

ipin üzerine düğümlüyorum tekrar alttaki zürafaya geri dönüyorum. bu şekilde tekli sinek kanadının oluşturdum. şimdi 5’e tamamlayacağım sinek kanadı mı daha sonra Fildişi ile devam edeceğim.

2 tane model yapacağımız için hemen ikinci modelimizin altına yapacağım. Bu şekilde devam edecek 6 sıramız videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız.

Arkadaşlar beğeni butonuna tıklamadan geçmeyin. üçüncüsünü de yapıyorum Şimdi iki tane boş zürafa yapalım. üçüncü yapmış olduğunuz bir haftaya tekrar geri dönüyorum.

modelimizin tam ortasına düğümledim yanındaki zürafaya batarak fildişine oluşturdum. Arkadaşlar bir tane daha yapacağım. Bu şekilde devam edecek.

Bir birinden güzel iğne oyaları modelleri

arkadaşlar Ben modelimi tamamlayayım daha sonra tekrar dönelim. Evet arkadaşlar 6 sıramızı tamamladım.

namaz örtüsü iğne oyası modelleri yeni

Bu şekilde Arasında 9 tane Fildişi yaptım. şimdi üzerindeki modelimiz için baştaki yazmamışsın. kendi renginden olan Leyla ismi taktım en baştaki sinek kanadının.

üzerine ikimin arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum. sıkı bir şekilde çektim hemen üzerine 3 tane Pırpır yapacağım. Bu büyüklük yeterli olacaktır.

Şimdi bir tane yaptım Hemen 3A tamamlayacağım. ikinci Pırpır ama yaptım ve son programı da yaptım. arkadaşlar sondaki pırpırın içerisine Batı ipimi üzerine diyorum diyorum.

iğne oyası yazmaları nasıl seçilir

iğne oyası yazmaları Burada tekrar bir yuva hazırlayacağım. baştaki atıp Bir zürafa olacak şekilde ipi üzerine düşünmüyorum.

renkli yazma çıtı pıtı iğne oyası çeşitleri

tekrar sondaki 2 katı yapıyorum. üzerine Pırpır yapacağım için arkadaşlar tek katlı Güzel durmuyor.

Bu yüzden 3 kat yapıyorum tekrar Geri döndüğümde En sola ipi düğümledim. şimdi içerisine Pırpır yapacağım. ben bir programa oluşturdum arkadaşlar 8 tane Pırpır yapacağım.

içerisine daha sonra ipimi keseceğim ikinci rengimiz den koyu mor alacağım. ara sıcak 3 ortadaki sinek kanadının Üzerine de sarı ipimle yapacağım.

iğne oyası yazma modelleri yeni

Tekrar koyu Mor ve en son olarak da yine lila renginin yapacağım. Bu şekilde tamamlayacağım. arkadaşlar 2-4 -6 olmuş şöyle 7 dışarı 8 da yapıyorum.

hemen üçünü ipimi kesiyorum diğeri Bir de en dibinden keseceğim. şimdi koyu mor olan ipimi aldım. ikinci sinek kanadı üzerine yine aynı şekilde arka ipim sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum.

iğne oyası yazma modelleri yeni aynı şekilde 3 tane sıfır yapacağım bir programı yaptım. şu an 3 tane yaptım son dakika yaparım.

içerisine bakıp Dökümü üzerine düğümledim. baştaki 4 bağlayıp yuva hazırladım.

iğne oyası ağır modelleri yeni

tekrar sondaki ne batıp iki katını yaptım. ve tekrar içerisine bakıp En sonuna düğümledim şimdi içerisine Pırpır yapacağım. yine 8 tane Şimdi diğer renklerini de tamamlayacağım.

daha sonra son halini göstermek için tekrar döneceğim. evet arkadaşlar modelimi tamamladığım son hali bu şekilde oldu.

iğne oyasında e yaygın olarak kullanılan badem oyasının bir değişik modelini yaptım. arkadaşlar rengarenk yapılan badem oyası pırpırlı şeklinde Yaptım.

iğne oyası çiçek modelleri yeni

İnşallah severek ve beğenerek izlememişsinizdir. yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

videolarımı beğenmeyi ve paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle. Allah’a emanet olun hoşça kalın 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın