Şık Yazma ve Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Şık Yazma ve Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Uzun bir aradan sonra siz değerli ziyaretçilerimiz için yazma ve havlu kenarına işleyebileceğiniz şık iğne oyası modellerini derledik. Haydi yakından yazma ve havlu kenarlarına yakışacak iğne oyası modellerini inceleyelim…

Şık Yazma ve Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Birbirinden şık iğne oyası modellerinin bir arada olduğu bu güzel içeriğimize göz atmayı unutmayın ayrıca arkadaşlarınıza ve sevdiklerinizle bu güzel içeriğimizi paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki videodan yaralanarak sizlerde kolaylıkla yazma kenarlarına işleyebilirsiniz. Daha fazla iğne oyası modellerinin anlatımlı yapılışı için Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalına bakabilirsiniz.

iğne oyası havlu kenarı modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz ağır ve şık iğne oyası modelini sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bebe mavisi ve beyaz renklerin uyumu ile oluşan ağır ve şık iğne oyası modeli.

iğne oyası örnekleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz mor yazma kenarına sizlerde tercih edebilirsiniz. Mor, koyu yeşil, açık mor ipler kullanılarak yapılmakta.

Hanımlar web sitemizde mevcut olan yazlık rengarenk iğne oyası modellerine bakmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

sıralı çıtı pıtı iğne oyası modelleri

Çeyiz bohçalarına koyabileceğiniz zarif ve şık çıtı pıtı iğne oyası modeli hanımlar tarafından sevilerek kullnılmakta.

2021 iğne oyası modelleri

Benim favorim olan beyaz yazma kenarına mor, turkuaz ve koyu yeşil ipler ile yapılmakta olan şık iğne oyası modeli.

şık iğne oyası modelleri

Sizler için sunduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modellerini çeyiz bohçaları için yapabilirsiniz. En güzel en yeni iğne oyası modelleri.

en güzel en yeni iğne oyası modelleri

Siyah yazma kenarına kırmızı, yeşil ve siyah ipler kullanılarak yapılan yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebilirsiniz.

iğne oyası yazma kenarı modelleri

Çok tercih edilen hanımlar tarafından çok beğenilen iğne oyası yazma kenarı modeli. Mor, pembe ve yeşil renkli iplerin kombinesi ile oluşan en güzel en yeni iğne oyası modeli.

şık iğne oyası havlu kenarı modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz iğne oyası modelinde sarı ve beyaz renklerin uyumu ile oluşan aynı zamanda hanımlar tarafından ilk tercih olan iğne oyası modeli.

ağır iğne oyası modelleri

2022 yılına damga vuracak en iddialı ve şık iğne oyası modelinde pembe, yeşil ve lacivert renkli ipler kullanılarak yapılan iğne oyası yazma kenarı modeli.

çıtı pıtı iğne oyası modelleri

Cıvıl cıvıl rengarenk iğne oyası yazma kenarı modelini sizlerde yaparak yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebilirsiniz.

yeni iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz şahane iğne oyası modelini facebook’ta arkadaşlarınızla ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

pratik iğne oyası modelleri

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız şık yazma ve havlu kenarı iğne oyası modellerinin sonuna geldik. Bu güzel içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklerimize göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın