Kaynanam Bu Modeli Çok Beğendi İğne Oyası

28.11.2019
3.492

iğne oyası modelleri yeni, Merhaba hanımlar kaynanam bu modeli çok beğendi iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. En güzel iğne oya

Kaynanam Bu Modeli Çok Beğendi İğne Oyası

iğne oyası modelleri yeni, Merhaba hanımlar kaynanam bu modeli çok beğendi iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. En güzel iğne oya örnekleri arayanlar için.

yoncanın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün bu güzel renklerle beyaz yazma üzerine çok güzel bir iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası yazma modelleri 2019 en güzel, Bu arada kanalıma abone olmadan izliyorsanız. abone olup yanında zil işaretinin tıklayarak bildirimleri açarsanız.

iğne oyaları 2019 modelleri yeni yüklemiş olduğum iğne oyası videolarından anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oyası modelleri arkadaşlar kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup.

iğne oyaları videolarımı izleyebilirsiniz. videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız.

suni ipek iplik iğne oyası modelleri

suni ipek iplik iğne oyası modelleri beğeni ve yorum yapmayı unutmayın. lütfen ip renkleri bu şekilde arkadaşlar oyalı suni İpek kullanacağım.

iğne oyası fular kulüplerin kullanımı oldukça kolay ben çok beğenerek ve severek yapıyorum.

iğne oyası analı kızlı en güzel modeller


iğne oyası modelleri 2019 en güzel polyester iplere göre biraz daha düğüm atması ve Pırpır yapmak.

Zürafa yapmak çok daha kolay Çok da kaliteli bir ip bugün Bunları yapacağım.

iğne oyası kolye takı Normalde ikisini de kullanıyorum. arkadaşlar soran arkada hemen numaralarını verip modelime Geçiyorum.

iğne oyası

iğne oya örneği İpimiz 728 mor ipimiz 635 Sare ipimizde. 751 Arkadaşlar şimdi hemen yapım aşamasına geçiyorum.

Evet arkadaşlar al Yazmalım ilk sırasına zürafa mı gittin.


iğne oya havlu kenarları bu şekilde ipimle Hemen Yeşilimi takıp. arama denizden yaptım. şimdi bir tane daha arama da elimizden yapacak.

bu şekilde küçük bir kaya yaptım. Bunun için 2 tane zürafa yapacağım. ara modelimiz için hemen iki zürafa ilerledim.

iğne oya iğne oyaları tekrar baştaki zürafa ama Batıp ipimi ara yatıyorum. 2 lira atamızın üzerine bir tane daha zürafa yapıyorum.


iğne oya modelleri instagram resimleri bu şekilde şu an zürafanın içerisinde geri dönüp bir düğüm atıyorum. bu şekilde küçük bir kaya yapmış oldu.

alttaki zürafaya basarak yürüme alt tarafa indiriyorum.

iğne oyaları

iğne oya modelleri yapılışı bu şekilde ara modelimiz oluşmuş oluyor. arkadaşlar çok basit ve güzel bir model araba modeli için. şimdi burada modelimize.

çıtı pıtı iğne oya modelleri videolu yapımı

iğne oya boncuk modelleri 4 sıra falda küçük bir kaya yapmak için kullanacağım. toplamda 7 zürafa ilerleyeceğim.

iğne oya örnekleri istiyorum Bir tane zürafa yapıyorum. ikinci zürafa ya tekrar geri dönüyorum.

iğne oya ara modelimizi yapmak için 2 zürafanın üzerine bir tane zürafa yapıp. son zürafa ya da geri dönüp yapımı düğümlüyorum. ve bu şekilde küçük bir kaya oluşturdum.

iğne oyası örnekleri

iğne oya arası hemen yanındaki zürafa yap atıp geri dönüyorum. ve arama da elimizde bu şekilde devam ediyor.

iğne oyası anlatımlı arkadaşlar şimdi ben alt yeminimizi hazırlayın. biraz daha yapayım arkadaşlar alt bölümü tamamlayıp dönelim.

iğne oyası aşk merdiveni Evet arkadaşlar alt zeminimizi tamamladım. şimdi yapmış olduğum. kayanın üzerine beyaz ipimle bir yuva yapacağım.

iğne oyaları ayşe’nin baştaki Burada iki tane zürafamız varken arada yine iki tane zürafa mıdır. arkadaşlar buradaki zürafayı kullanarak.

ortadaki zürafayı boş bırakıp buraya da pırpır’ı yapacağım.

iğne oyası havlu

baştaki zürafaya bir durum atıyorum. bu şekilde istediğim gibi ortadakini atlayıp yanda yapmış olduğum. zürafaya basarak bir yuva oluşturuyorum.

iğne oya yazma modelleri anlatımlı yapılışı

içerisine 11 tane zürafa Pırpır olacak şekilde bir yuva yaptım. Tekrar yuvanın içerisine geri dönüp en sol tarafına düğümlüyorum. hep öyle yapmaya başlıyorum.

10 tane yaptım devam ediyorum. 11 Olana Kadar Evet arkadaşlar beyaz 4 tane atıyorum. içimi fırfırın üzerine diyorum diyorum. bu şekilde ters çevirdim.

iğne oyası yazma

Şimdi burada baştaki zürafaya Batı tribünü zürafanın üzerine düşünmedim. bu şekilde hemen Rüya fanın üzerine küçük bir Pırpır yapacağım.

O büyüklükse yanındaki zürafaya bakıyorum. arada bir tane zürafa bırakıp tekrar Pırpır yapıyorum. aynı şekilde sıra sonuna kadar devam edeceğim.

Evet arkadaşlar sıra sonuna kadar pırpırları mı yaptım. burada ipimi kestim diğer ipimi orada bırakmıştım.

More feminine M taktım şimdi pırpırları üzerine tekrar bir Pırpır yapacağım. O yanındaki zürafa yap atıyorum. üzerine Pırpır olacak şekilde ayarlayarak ipimiz sıkılmadım.

iğne oyası çeşitleri

Gelin Yaptı Görümce Kıskandı İğne Oyası izlemek için tıklayın

bu şekilde olacak arkadaşlar yanındaki zürafa yap atıyorum. diğer problemlerin küçük olması burada. önemli arkadaşlar üzerine bu şekilde 20 kırmızı yaptığımız için. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın