Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

09.10.2019
2.456

Yapılışı çok kolay olan bu çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatılım olarak sizler hazırladım. Merhaba Hanımlar sizler için hazırladığım güzel oya örneği nde yapımını sizlere anlatacağım.

Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Yapılışı çok kolay olan bu çıtı pıtı iğne oyası modelinin anlatılım olarak sizlere hazırladım. Merhaba Hanımlar sizler için hazırladığım güzel oya örneğinde nasıl oluşturduğumu yapımını sizlere anlatacağım.

en yeni iğne oyası modeli

Bu güzel modelimizde yapraklı ve pırpırlı bir model yaptık. yapılışı oldukça kolay ve basit yeni başlayanların da kolaylıkla yapabileceği güzel bir model oldu.

en güzel iğne oyası modeli

Bademli oya  fuşya yazmamışsın öncelikli ilk sırasında zürafa yaparak kenarının kıvırıyoruz. 2 sırasında yeşil ipim izle yaprak kısmını yapıyoruz. iki model arasında 15 tane zürafa bıraktım. Ama bu sayıları sizler azaltıp artırabilirsiniz . Yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda her gün sizler için yeni örgü modeli hazırlıyorum.

Daha sonra 4 düğümden oluşan sinek kanadı ve ortasında modelimiz için bir sap hazırlıyoruz.

 diğer renk iplerim izle Bademli olan kısım için 7 tane Pırpır kullanıyoruz. son olarak üzerine üçlü gruplara ne yaptık Sonra modelimiz tamamlanmış oluyor.

 bu güzel modelimizin en yeni 2019 iğne oyası modelleri arasında Seçkin bir yeri alacağına inanıyorum.

 malzemeler

 fuşya yazma 

 leylak yeşil polyester ip

 leylak Sarı polyester ip 

leylak fuşya polyester ip

 oya iğnesi 

makas

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın