Gelin Yaptı Kaynana Taktı Ağır iğne oyası modeli 2020

24.12.2019
4.282

iğne oyası modelleri yazma kenarı, Merhaba hanımlar Gelin Yaptı Kaynana Taktı Ağır iğne oyası modeli 2020 anlatımlı yapılışı . Needle lace diy tutorial lesson.

Gelin Yaptı Kaynana Taktı Ağır iğne oyası modeli 2020

iğne oyası modelleri yazma kenarı, Merhaba hanımlar Gelin Yaptı Kaynana Taktı Ağır iğne oyası modeli 2020 anlatımlı yapılışı . Needle lace diy tutorial lesson.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. Bugün tek renkli yazma mızın üzerine Çok güzel ağır ve gösterişli iğne oya modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası dağ yapımı modelleri

iğne oyası modelleri kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yüklemiş olduğum videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oya yazma kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız. çok sevinirim arkadaşlar abone olmak tamamen ücretsizdir .

iğne oyası örnekleri

iğne oyası fular yapımı , ücretsiz bir şekilde abone olup bütün iğne oya videolarıma bakabilirsiniz. şimdiden hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

iğne oyası kolye ip numaralarını verelim daha sonra yapılışına geçelim. arkadaşlar açıklı koyulu kullanacağım. açık kendi yazmamızın kendi renginden Leyla ve koyu mor kullanacağım.

Arkadaşlar bu koyu mor uzun numarası yok hemen buradan başlayayım. 502 yazmamızı kendi renginden olan lila rengi ipimiz leylak 699.

böyle güzel bir Çimen yeşili hardal sarısı leylak Hardal diye geçiyor.

iğne oyası modelleri 2020

iğne oyası modelleri 2020 Bir de açık tonlarda sarı var 307 Arkadaşlar. şimdi hemen yapım aşamasına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına yeşil ipimle zürafa gittim.

iğne oya yazma modelleri

Tekrar yeşil ipimle baş kısmından birkaç tane zürafa yaptım. Bir tane daha zürafa Yapıyorum. hemen ara modelimizi yapacağım pırpırlı daha yapacağım.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel ara modelimiz için 3 tane zürafadan yapacağız. şöyle 3 zürafa geri geliyorum. hep imara batıyorum tekrar aynı yere batarak bir tane baş kısmına Pırpır yapıyorum.

iğne oyası havlu kenarı

iğne oya çeşitleri modelimizde bu şekilde olduğu. için uyumlu olsun diye bu şekilde bir ara modeli tercih ettim. farklı iğne oya modelleri yeni bir ara modeli de yapabilirsiniz.


iğne oya örnekleri görseller şöyle 2 tane zürafa yapıyorum. tekrar baştaki zürafaya batıp ipimi ara batıyorum. bu şekilde ikinci pırpırı yaptım. Sonra zürafayı yapıyorum.

boncuklu iğne oya modelleri

iğne oya havlu kenarı tekrar son zürafanın içerisine Batıp ipimi üzerine düğümlüyorum. ve tepeye de bir tane Pırpır yapıp modelimizi tamamlıyorum.

iğne oyası yazma

iğne oya modelleri kolay arkadaşlar öyle kenarında üç tane Pırpır oluyor. bu şekilde şimdi yandaki zürafaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum.

iğne oya modellerini istiyorum şöyle hafif bol olacak. şekilde Alt tarafı ipimi arada bir tane zürafa bırakacağım. modelimizde ara modelimizin arasında tümen 7 zürafa ilerliyorum.

iğne oya tarifi 2 3 şöyle 4 5 6 büyük bir model olduğu. için arada 7 tane zürafa fazla olmuyor. Arkadaşlar bitirdiğimde zaten göreceksiniz .

boncuklu iğne oya modelleri

iğne oya arası 7 tane zürafadan sonra bir tane zürafa hatta hiç büyükçe bir yuva yapıyorum. bu şekilde büyükçe bir yuva yaptım. Tekrar yuvanın içerisine Batıp ipimi en sol tarafa düğümlüyorum.

iğne oya modelleri

iğne oya aşkı bir tane Pırpır yapıyorum. orta büyüklükte pırpırın üzerine ipi düğümlüyorum. üzerine küçük bir Pırpır yapıyorum alttaki yuvaya batıp tekrar geri dönüyorum.

iğne oyası ara modelleri Bu şekilde bir tane hesap yapmış oldum. arkadaşlar bu saptan 6 tane yapacağız. yani altıya tamamlayacağım burayı aynı şekilde şöyle bir tane daha yapalım.

bir tane Pırpır yapıp üzerine düğümlüyorum. Tekrar üzerine küçük bir Pırpır yapıyorum. öyle ikincisini yapmış oldum alt tarafa geri dönüyorum.

iğne oyası

Zarif ve çok Gösterişli iğne oyası modeli 2020 Needle lace izle.

iğne oya aparatı bu şekilde devam edecek. Şimdi ben alt sıramızı hesaplarımızı altıya tamamlayın. daha sonra tekrar 7 tane zürafa bırakıp arama denizden devam edeyim.

iğne oya çeşitleri modelleri

iğne oyası anlatımlı ikinci modelimiz içinde alt zemini hazırlayıp tekrar dönerim. Evet arkadaşlar alt sıramızı tamamladım. arasında 4 tane küçükkaya’dan bıraktım.

iğne oyaları ayşe’nin bu şekilde Sizler daha fazla da bırakabilirsiniz. modelim ağır olduğu için şimdi koyu mor olan ipimi taktım. pırpırları üzerinden bir tane düğüm atıyorum.

iğne oyası analı kızlı baştaki pırpır’ın içerisine baktım. 2 defa dolayarak bir tane düğüm atıyorum. yanındaki program atarak bir yuva oluşturuyorum.

iğne oyası örnekleri

Yaptım Taktım Siparişi Kaptım iğne oya modeli 2020 izle.


iğne oyaları anlatımlı sık iğne yapacağım arkadaşlar. üzerine orta büyüklükte çok fazla sıkı olmayacak şekilde yuvalar yapıyorum. sırasıyla diğer pırpıra batıyorum.

çıtı pıtı iğne oyası modelleri

iğne oyası ağır toplamda 5 tane Yuva Yapmış olacağız. şekilde yaptım ters çevirdim bir sıra daha ip gideceğim. İki kat üzerine yapmak için aynı şekilde pırpırları içerisine batıp iki katı yapıyorum.

iğne oyaları ayşe Nerden arkadaşlar Sırasıyla diğer pırpırları batarak devam ediyorum. zürafa yapıyorum tekrar baştakine batıyorum. baş tarafına Pırpır mı yaptım.

iğne oyası havlu kenarı

Siparişler Sıraya Girdi Gösterişli iğne oyası 2020 izle.

iğne oya boncuklu Zürafa ile devam ediyorum bir kalana kadar bu şekilde devam edeceğim. arkadaşlar son zürafa ya da geri dönüp. üzerine Pırpır ne yapacağım şekilde bir bademi tamamladım.


iğne oya boncuk modelleri Arkadaşlar şimdi alttaki yuvaya batıp. ipimi Alt tarafı indiriyorum. öyle hafif bol olarak alt tarafa evime indirdim. Şimdi aynı şekilde aradaki boşluğa batıyorum.

iğne oya başörtüleri Hardal sarısı ve açık sarı ile da iki modeli yapayım bitireyim. tamamen sizlere son halini göstermek için tekrar dönerim. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım.

iğne oyası havlu kenarı

Ağır Gözlerinizi Şenlendirecek iğne oya 2020 izle.

iğne oyaları boncuklu modelimiz son hali bu şekilde çok ağır ve gösterişli bir modeli oldu. Söyle yakından da göstereyim koyu renginiz.

iğne oyası bebek yüz örtüsü bu şekilde oldu. bu da hardal sarısı ile açık sarı olan rengimiz çok güzel ve ağır oldu. arkadaşlar Eğer Sizler yapacaksanız arasını çok az bırakmayın.

çok güzel iğne oyası modelleri

iğne oya çiçek yapımı Gerçekten ağır bir model yapmak isteyen denemek isteyen arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

iğne oyası çiçek yapımı kolay videolarımı beğenmeyi ve paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim.

iğne oyası havlu kenarı

Görümce Yaptı Gelin Kıskandı İğne oyası Modeli 2020 izle.


iğne oya dersleri Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşça kalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın