Gösterişli Çiçek Motifli İğne Oyası Modeli

04.10.2019
5.437

Merhaba arkadaşlar Yonca’nın iğne oyası modelinden gösterişli motifli çiçek iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı ile karşınızdayım. iğne oyası modelleri ve yapılışı her bir video da anlatmaya çalışıyorum.

Gösterişli Çiçek Motifli İğne Oyası Modeli

Merhaba arkadaşlar Yonca’nın iğne oyaları modellerinden österişli motifli çiçek iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı ile karşınızdayım.

iğne oyalar modelleri ve yapılışı her bir video da anlatmaya çalışıyorum.

iğne oya modelleri ve fiyatları merak eden arkadaşlar için de yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda modellerin fiyatlarının anlatıldığı videom bulunmaktadır.

kolay iğne oya modelleri ve yapılışları ile her bir video da sizlere değişik farklı iğne oyaları örnekleri anlatımlı yeni sunuyorum. Çarşamba iğne oyası modelleri olarak bilinen en güzel iğne oyaların yer aldığı sitemizde sizlere en yeni modelleri sunmak için youtube de sürekli video paylaşmaktayım.

gösterişli çiçekli iğne oyası modelleri

iğne yazma oya çiçek modelleri ve yapılışları nasıl yapıldığını merak eden hanımlar için en seçkin modeller hazırlıyorum.

Web sayfamızda iğne havlu kenarı oya modelleri yeni başlayanlar için bir birinden kolay anlatımı ile herkesin yapabileceği iğne oyaları bulunmakta sizler de kanalıma destek olmak için yapmanız gerek videolarımı izlemek ve videoların altında bulunan yorum kısmına kısa da olsa küçük bir yorum yazmanız.

sade yazmaya iğne tülbent oyası modeli ile yazma kenarlarınız süsleyecek en seçkim oya ve dantel örnekleri ile sizlere anlatımlarda bulunuyorum. Youtube kanalımızda çiçekli bir çok iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı bulunmakta.

Çember oyasından tek renk yazma iğne herkesin yapabileceği oya modellerinin de içinde bulunduğu güzel iğne oyalarını seyretmek için youtube kanalıma gitmeden bu güzel iğne oya web sitemizden sizler için sunduğumuz iğne oyaları örneklerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın