Eskileri Aratmayan Şahane Yelpaze Örgü Modeli

19.12.2022
238
Eskileri Aratmayan Şahane Yelpaze Örgü Modeli

Eskileri Aratmayan Şahane Yelpaze Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Eskileri Aratmayan Şahane Yelpaze Örgü Modelini sizler için hazırladık umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İpimizi elimize alıyoruz ve 0.15 mm lik tığımıza doluyoruz arkasından göz kararı zincir çekiyoruz. Yapacağınız örgü çalışmalarına göre değişebilir.

Gri renkli örgü ipimiz ile üçlü tığ işi yapacağız örgü modelimizin üzerine ardından 8 zincir çekiyoruz. Ardından üçlü tığ işi+ 4 zincir çekiyoruz.

Yapamk isteyenler için kolay ve şık örgü modelimizin üzerine üçlü tığ işi ve 8 zincir yapıyoruz ardından 2 üçlü trabzan yapıyoruz. Modelimizin üzerine 8 zincir yapıyoruz ve üçlü trabzan+ 4 zincir+ üçlü trabzan yapıyoruz. Modelimiz trabzanlar, üçlü trabzanlar ve zincirlerden oluşmakta.

Web sitemizde mevcut olan Kolay Bebek Örgü Yelek Modeline bakmanızı tavsiye ederiz. Bu güzel örgü modeli ile yelekler ve battaniyeler yapabilirsiniz.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın