Muhteşem Yepyeni Tığ İşi Kare Örgü Modeli

09.03.2022
1.108
Muhteşem Yepyeni Tığ İşi Kare Örgü Modeli

Muhteşem Yepyeni Tığ İşi Kare Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz. Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love 💗

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

tığ işi örgü modelleri

Muhteşem Yepyeni Tığ İşi Kare Örgü Modeli sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

yeni örgü modelleri

Haydi gelin hep birlikte Muhteşem Yepyeni Tığ İşi Kare Örgü Modelini yapmaya çalışacağız bu güzel örgü modelinde beyaz renkli ip tercih edilmekte sizler istediğiniz renkli ipleri tercih edebilirsiniz.

Tığımızı elimize alıp sekiz zincir çekip bir yuva oluşturuyoruz ardından yuvanın üzerine üç zincir bir trabzan yapıyoruz. Sekiz zincir ve iki trabzan oluşturuyoruz.

2022 örgü modelleri

Modelimiz yavaş yavaş oluşturuyoruz adım adım yapılışı için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Farklı örgü çalışmalarınızda kullanabileceğiniz şık tasarım örgü örneği.

örgü örnekleri

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Çeyizlik Yuvarlak Tığ İşi Dantel Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz.

tığ işi örgü modelleri

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın