En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

Bugün sizler için çok aranan iğne oyası modellerini derledik. Çeyizlik en güzel en yeni yazma kenar modellerini ve daha fazlasını En Güzel Hobim de bulabilirsiniz. Havlu kenarlarına, başörtülerinde, yazmalarda, tülbentlere geleneksel nakışların bir arada olduğu kolay iğne oyası modelleri.

İğne oyasına yeni başlayan arkadaşlar ve İğne oyası modelleri arayanlar En güzel hobim web siteme ve Yoncanın Hobileri youtube kanalıma bakabilirler. Her gün yeni ve farklı İğne oyası modelleri.

kolay iğne oyası modelleri

Yukarıdaki papatya iğne oyası modeli yazmalara renk katmakta ayrıca hanımlar tarafından çok beğenilmekte.

iğne oyası yazama modelleri

Cıvıl cıvıl rengarenk iğne oyası modeli arıyorsanız bu model tam size göre. Keloğlan modelli sevenlerin çok tercih ettiği iğne oyası modelli.

iğne oyası yazama modelleri

Kırmızı, yeşil, beyaz ve mavi ip kullanılarak yapılan çok tercih edilen iğne oyası modelli sizlerin de tercihi olabilir.

çeyizlik iğne oyası modelleri

Kına yeşili yazmaya çok ağır ve çok şık iğne oyası modellini bazı hanımlar havlu kenarlarında kullanmayı seviyorlar.

2021 iğne oyası modelleri

Bugün sizler için hazırladığımız En Güzel En Yeni İğne Oyası Modellerinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiğiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar
  1. Neriman Karakuş dedi ki:

    Ellerinize sağlık çok güzel bir içerik olmuş başarılarınızın devamını diliyorum. Örgüleriniz ve iğe oyası modelleriniz bir harika.

    1. Yonca Şahin dedi ki:

      Çok teşekkür ederim Neriman hanım. Siz değerli ziyaretçilerimiz için her gün yeni ve güzel içerikler hazırlamaya çalışıyoruz.

  2. Zeynep Yalçın dedi ki:

    Yonca hanım iğne oyası modelleriniz çok güzel ellerinize emeğinize sağlık.

    1. Yonca Şahin dedi ki:

      Zeynep hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Siz değerli ziyaretçilerimiz için her gün yeni ve farklı içerikler hazırlamaya çalışıyoruz.

  3. Pınar yorulmaz dedi ki:

    Çok çok güzel olmuş maşallah size ellerinize sağlık dert görmesin.

    1. Yonca Şahin dedi ki:

      Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim Pınar hanım. Faydalı bir içerik olmuştur inşallah bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

  4. мария dedi ki:

    игольное кружево очень красивое

    1. Yonca Şahin dedi ki:

      большое спасибо.
      Çok teşekkürler.

Bir Cevap Yazın