Zarif ve Gösterişli iğne oyası modelleri

23.12.2019
7.614

iğne oyası modelleri Merhaba hanımlar zarif ve çok gösterişli iğne oyası modeli 2020, needle lace tutorial diy , videosu hazırladım. ine oya örneği sizlerle

Zarif ve Gösterişli iğne oyası modelleri

EN güzel en yeni iğne oyası modelleri zarif ve gösterişli iğne oyası modeli aryan hanımlara örnek olsun fikir olsun…

Bugün gül kurusu tek renk yazma üzerine çok güzel gösterişli bir iğne oya modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası yazma kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız.

iğne oyaları modelleri yazma kenarı 2020 yılının en sevilen modelli olmaya devam ediyor…

iğne oyası

iğne oya modelleri yeni başlayan arkadaşlar videolarımı izleyerek hızlı bir şekilde öğrenebilir.

iğne oya modelleri yazma kenarı için gerekli malzemeler

ip numaralarını vereceğim. soran arkadaşlarımız için yeşil leylak 118 diye geçiyor. Arkadaşlar bu şekilde yazmamızın biraz koyusu olan pembemiz var.

bunun numarası yok Arkadaşlar. bu elimde olan iplerden daha önce almıştım. Bu da böyle krem tonlarında 299 leylak yine bu da şimdi hemen yapım aşamasına geçelim.

iğne oyası örnekleri

iğne oya havlu kenarı yapılışına geçiyoruz öncellikle yazmamın ilk sırasına zürafa sana gittim. yeşil ipimize baştan birkaç zürafayı boş bırakıp. yeşil ipimle tekrar bir düğüm atıyorum.

ağır iğne oyası modelleri

iğne oya modelleri yapımı kolay şimdi zürafanın içerisinden bir tane düğüm attım. şöyle bir tane boş zürafa yaptım. Hemen ikinci zürafaya maydanoz kayısı dediğimiz sinek kanadından oluşan bir kaya yapacağım.

sıralı çıtı pıtı iğne oyası modelleri

iğne oyası modellerini yapmak istiyorum diyen arkadaşlara videoyu izleyerek yapabilirler devam edelim. şöyle baştan başlama etme kestim ikinci zürafaya tekrar geri dönüyorum.

iğne oyası modelleri 2020

2020 yılının en çok sevilen modelleri birbirinden güzel görünüyor. Sizler de güzel görümler elde edebilirsiniz.

iğne oyası modelleri 2020

iğne oya iğne oyaları tekrar Pırpır yapıyorum. şöyle 2 tane tekli sinek kanadı yaptım. Orada iki tane boş zürafa bırakacağım. şöyle bir ve iki tane zürafa bıraktıktan sonra üçüncü zürafaya tekrar geri dönüyoruz.

2019 iğne oyası modelleri

Şık iğne oyası modelleri en sol tarafına dönüyorum. tekrar bir tane Pırpır yapıyorum yapmış olduğum. pırpırın içerisine Batı Pipimi üzerine dönmüyorum.

İğne oyası modelleri

En yen iğne oya modelleri isteyen hanımlara örnek olsun fikir olsun şimdi devam edelim: burada yandaki sinek kanadına batıp bir düğüm atıyorum. üzerinden şöyle arada küçük bir mesafe ip bıraktım. buraya tekrar sinek kanadı yapacağım.

iğne oyası modelleri 2020

iğne oyaları ara modelleri aynı şekilde 2 tane tekli sinek kanadı yapıyoruz. şuraya üzerine 2 tane tekli sinek kanadının yaptım.

iğne oyası havlu kenarı

iğne oya havlu kenarı Tekrar alttaki zürafaya batıp Pırpır olacak şekilde alt tarafa indiriyorum. ipimiz fazla sıkmadan bir tane daha tekli sinek kanadı yapıp ara modelimizi tamamlıyoruz.

iğne oyası örnekleri

iğne oyası aparatı tekrar geri döndüm. Bu şekilde bir ara modeli yapmış olduk. şimdi arada 7 tane boş zürafa bırakacağım. 2 tane tekli sinek kanadı yapacağım.

iğne oyası yazma

En zarif en şık iğne oyaları üzerine modelimiz gelecek iplerin ne de üzerine model yapacağım. arkadaşlar Şura 7 tane ilerleyelim. şöyle 5 oldu 6 Şuara 7 8 zürafa ya tekrar geri döneceğiz.

iğne oyası havlu kenarı

Bu iğne oyası modellinde renk uyumuna dikkat etmeniz gerek. Üzerine 2 tane tekli sinek kanadı yapacağım. şimdi arasana tekrar 7 tane zürafa bırakacağım.

iğne oyası çeşitleri

İğne oyası dağ yapımı oldukça kolay iğne oyası modeli . devamı için videodan yaralanabilirsiniz.

iğne oyası örnekleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içeriği beğendiyseniz. Diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz. Her gün yeni ve şık iğne oyası modelleri hazırlıyoruz bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle …

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın