Çiçekli Yazma üzerine Göz Alıcı İğne Oyası Modeli

19.10.2019
3.141

Sizlere Püf noktalarını anlatarak çiçekli yazma üzerine göz alıcı iğne oyası modelinin yapılışı paylaşacağım. Pırpırları ve Fildişi ile çok güzel bir model.

Çiçekli Yazma üzerine Göz Alıcı İğne Oyası Modeli

Sizlere Püf noktalarını anlatarak çiçekli yazma üzerine göz alıcı iğne oyası modelinin yapılışı paylaşacağım. Pırpırları ve Fildişi ile çok güzel bir model.

Merhabalar hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün sizlere çiçekli yazmamızı üzerine bu güzel iplerim izle Çok güzel gösterişli bir modelin yapılışını paylaşacağım.

agır igne oyasi modleleri yeni

Çiçekli iğne oyası yazma kenarı bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanındaki zil işaretine tıklayarak. bildirimleri açarsanız yeni yükledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

Çiçekli çeyizlik iğne oyası modelleri Arkadaşlar kanala destek olmak için veriyorum beğeni yaparsanız çok sevinirim. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. arkadaşlar ip renkleri mi bu şekilde yazmamışsın içerisinde bulunan turkuaz ve nar çiçeğini kullanacağım iğne oyası modelleri.

çiçekli igne oyasi modeli

Ağır iğne oyası modelleri 2019 yeşil ipimiz var Üzerine de bu renk krem kullanacağım. Arkadaşlar iplerin bu şekilde Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Yazmamanın ilk sırasına zürafa gittim. bu şekilde Arkadaşlar ben hep bu şekilde yapıyorum oyaları mı bu şekilde çok daha kolay oluyor.

kolay igne oyasi modeli Dilerseniz yazmanın kenarına zürafa yapmadan da yapabilirsiniz hemen başından bir düğüm atacağım. Bir tane boş zürafa yapıp hemen ara modeli bize geçeceğim.

en cok begenilen igne oyasi modelleri

igne oyasi modelleri yazma yeni İkinci zürafa yaptım arkadaş ipi keseyim daha sonra devam edelim. Hemen ikinci zürafaya tekrar geri dönüyorum. Bir tane Pırpır yapıyorum orta büyüklükte bir Pır pır yaptım.

Pırpırım içerisine Batıp ipimi üzerine çıkarıyorum tekrar alttaki zürafaya batıp tekli sinek kanadı yaptım. Tekrar yukarıya batıp ikinci düğüm attıktan sonra burada bir tane zürafa atlayacağım.

kolay yapı iğne oyası modelleri yeni

çiçekli iğne oyaları Bir sonraki zürafaya atarak ipimi zürafanın alt tarafına indiriyorum. Bu şekilde Arkadaşlar şimdi hemen bir tane daha yapayım. Bitane zürafa yaptım hemen geri döndün ve ipimi hemen sola düğümledim.

Orta büyüklükte bir tane Pırpır yaptım ve tekrar içerisine Batı ipimi üzerine düğümlüyorum alttaki zürafaya batarak geri döndüm. Tekrar üstteki ve basarak ipimi üzerine döndüm hemen bir tane zürafa atlayıp.

kolay cicekli igne oyasi modeli

çiçekli cicek motifli 2019 iğne oyası modelleri Bir sonraki zürafaya basarak ipimi alt tarafa çok kısık olmayacak. Şekilde alt tarafa dönüyor arama dediniz bu şekilde devam edecek. Arkadaşlar şimdi modelimiz için 3 tane zürafa bırakalım .3 tane zürafa dan sonra yuva yapmak için bir tane zürafa atıyorum.

renkli iplikler igne oyalari

Yuva yapıyorum yuvanın içerisine tekrar geri dönüyorum. En sonuna düğümledim yine sinek kanadı yapacağım. Küçük de başlıyorum küçük ırkları yapıp üzerine düşünüyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın