En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Yapılışı

En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Yapılışı

En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Yapılışı ile sizlerleyiz. Bugün benim favorim olan sizlerin de görünce çok beğeneceği düşündüğüm en güzel en yeni tığ örgü modelinin videolu tarifi ile bu içeriğimizde hazırladık. Haydi bu şahane örgü modelini birlikte inceleyelim…

En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Yapılışı

Üç renkli ip kullanılarak yapılan hanımlar tarafından çok rağbet görülen herkesin denemesi gereken çeyiz bohçalarını renklendirecek örgü örneği.

örgü ipi

Bu modelde farklı renkler tercih edebilirsiniz. Ben bu modelde kartopunun kiremit, yeşil ve beyaz renkli ipini kullanmayı tercih ettim. Hanımlar daha fazla örgü modellerinin anlatımlı yapılışı ve örgü teknikleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalıma ve En Güzel Hobim web sayfama bakabilirsiniz.

örgü yapılışı

4 numaralı tığ kullanarak yapılan örgü modelinde zincir çekilerek başlanılmakta. Alt zemininde temelinde trabzan ile devam eden ardından renkleri araya katılarak yapılan en güzel en yeni örgü modeli.

tığ örgü modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Yapılışının sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Yapılışını arkadaşlarınıza önerebilir, paylaşabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Yukarıdaki videodan yaralanarak sizlerde kolaylıkla En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın