Çeyiz Bohçalarını Süsleyen Örgü Modeli 2023

17.01.2023
197
Çeyiz Bohçalarını Süsleyen Örgü Modeli 2023

Çeyiz Bohçalarını Süsleyen En Güzel En Yeni Örgü Modeli ile karşınızdayız. Knitting love online eğitim kursumuz da her gün yeni tığ örgü modelleri yapımını hazırlıyoruz.

Birlikte güzel bir tığ işi motifli desenin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ücretsiz online örgü kursumuz devam ediyor.

Tığ işi örgü eğitim videosu: Knitting Love

Tığ işi örgü modellerine yeni başlayanlar için online eğitim videosu Knitting Love Youtube kanalına bakabilirsiniz.

Çeyiz Bohçalarını Süsleyen En Güzel En Yeni Örgü Modelini sizler için hazırladı umarım sevmiş ve beğenmişsinizdir. Çeyiz bohçalarını renklendirecek en güzel en yeni örgü modellerini sizer için derledik. Bu güzel içeriğimizi faydalı bulduysanız sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Krem renkli örgü ipimizi elimize alıyoruz hemen arkasından 20 zincir çekiyoruz 2.00 mm lik tığımıza ile 3 zincir+ 16 trabzan yapıyoruz. Zarif ve şık görünümü ile kendine aşık ettiren şahane örgü modeli.

Modelimizin ikinci aşamasında 17 trabzan ardından 3 zincir+ 6 trabzan yapıyoruz. 10 zincir ile modelimize devam ediyoruz. Hemen arkasına 4. deliğe batarak 7 tranbzan yapıyoruz.

Modelimizin üzerine 3. deliğe batarak 5 zincir+ 1 trabzan şeklinde modelimize işliyoruz. Arkasına 2 zincir+ 1 trabzan yapıyoruz. Yaparken zevk alacağınız ince işlemeli bu güzel model umarım sizlerin de sevmişsinizdir.

Arkadaşlar web sitemizde mevcut olan Yıldız Çiçeği Şahane Tığ İşi Örgü Modeline bakmanızı tavsiye ederiz. Örgü çalışmalarınıza çok yakışacak şahane örgü modeli örneği.

Son hali bu şekilde arkadaşlar şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıkla diliyorum. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle… Bizi takip etmeyi unutmayın instagram, facebook ve pinteresten

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın