ÖRGÜ GÜNLÜĞÜM : Battaniye Tunus İşi Örgü Modeli

29.11.2020
1.925

Son zamanlarda çok tercih edilen battaniye tunus işi örgü modelini sizler için hazırladım. Çok merak edilen Büyücü güzellikteki örgü modellerine bakmaya ne dersiniz

ÖRGÜ GÜNLÜĞÜM : Battaniye Tunus İşi Örgü Modeli

Son zamanlarda çok tercih edilen battaniye tunus işi örgü modelini sizler için hazırladım. Çok merak edilen Büyücü güzellikteki örgü modellerine bakmaya ne dersiniz.

Eşsiz güzellikteki örgü modelini beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz.

Çeşit çeşit renk renk örgü modelleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalımda bulabilirisiniz.

Hanımların son zamanlarda çok beğendi tunus işi örgü modellinin kolay anlatımlı yapılışı ile sizlerleyiz. Sizler için araştırıp en güzel ve en yeni örgü modelleri yapıyorum.

battaniye örgü modelleri

Bebek örgü yeleği modelli arayan hanımlara örnek olsun fikir olsun cıvıl cıvıl rengarenk iplerle yapılan bebek ve battaniye yapımı çok tercih ediyor.

Hanımlar bildiniz üzere yelek ve patik ve birçok örgü modellinin yapılışı çok zaman alıyor. Bu yüzde örgü çekerken sadece örgü örneği çıkarıyoruz.

Sizlerde yukarıdaki örgü modelli gibi örnek çıkarabilirsiniz.

kolay lif modelleri

Büyüleyici güzellikteki örgü modellini yaparken ben pembe ip kullandım tek renk ile yapılan kolay ve şık tasarım şahane örgü modelli.

Sizler farklı renkler tercih edebilirsiniz mesela mavi ,mor, yeşil, kırmızı … yada iki renkte tercih edebilirsiniz.

Çeyiz bohçalarına koyabileceğiniz şaşırtıcı güzellikteki örgü modelli. Lif modelli arayan hanımlara çilek kolay lif örgü modellini önerebilirim.

şık lif modelleri

Banyo yapılırken rahatlığından ödün vermeyenlere kolaylık sağlıyor. Ayrıca yumuşak dokusuyla çoçukların da gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri lif modelleri.

Yukarıdaki büyüleyici güzellikteki iğne oyası modellinin anlatımlı yapılışı Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalımda bulabilirsiniz. Sizler için her gün en güzel en yeni iğne oyası modelleri yapıyorum mutlaka beklerim.

bebek örgü yelek modelleri

Bugün mükemmel güzellikteki örgü modellerinin sonuna geldik. Daha fazlası için Yoncanın Hobileri ve Enguzelhobim.com web sitemde bulabilirsiniz. Şimdiden yapacak deneyecek olan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın