Severek Yaptım Sıralı Kolay iğne Oyası Modeli 2020

11.01.2020
3.687

iğne oyası pinterest , Severek yaptım sıralı kolay gösterişli iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu izleyin. ine oya örnek modelleri arayanlara.

Severek Yaptım Sıralı Kolay iğne Oyası Modeli 2020

iğne oyası pinterest , Severek yaptım sıralı kolay gösterişli iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu izleyin. ine oya örnek modelleri arayanlara.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün tek renk kemik rengi yazma üzerine çok güzel bir iğne oya modelinin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yüklemiş olduğum videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oyası tesbih arkadaşlar kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup yüklediğim. bütün videolarını izleyebilirsiniz.

iğne oya tülbent örnekleri


iğne oyası tülbent kanalıma destek olmak için de videolarımı yorum ve beğeni bırakırsanız. çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ederim.

iğne oya tülbent örnekleri

yazmamın üzerindeki renkleri bu şekilde. ayarladım arkadaşlar yazmamızı kendi renginde kemik rengi kullanacağım.

iğne oyası uzun yaprak yapımı kiremit ve koyu bir kahverengi kullanacağım.

numaralarını verelim soran arkadaşlarımız. için koyu kahverengi leylek markası 900 numarası. kendi rengi Altınbaşak 142 numarası. kiremit rengi numarasını kaybetmişim.

iğne oyası yazma modelleri

iğne oya uğur böceği yapımı Arkadaşlar bu da güzeldi kiremit rengi şimdi yapım aşamasına geçelim. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasında zürafa Sonra gittim. Kendi rengi ile şimdi baştan.

iğne oyası yazma modelleri

iğne oyası ustalık belgesi nasıl alınır bir kaç tane zürafayı atlayıp modelinin yapılışına başlıyoruz. kendi rengi ile devam ediyorum. zürafanın üzerinden bir tane diyorum attım.

Öncelikle ara modelimiz maydanoz sayısını yapacağım. arkadaşlar Orada küçük bir daha bırakacağız. Daha sonra modelimizi yapacağız Zor modellerimizden Değil.

en son iğne oyası modelleri


iğne oyası ustaları facebook arkadaşlar yeni başlayan arkadaşlarımızın da kolaylıkla yapabileceği modellerden. bir tane daha zürafa yapıyorum zürafanın içerisine tekrar geri dönüyorum.

en son iğne oyası modelleri

ben sol tarafa dönmedim şöyle. biraz daha Yakınlaştırdım. Şimdi burada 2 tane tekli sinek kanadı yapacağız arkadaşlar. ilk sıramız da iki sıradan oluşan küçük bir daha yapacağız.


iğne oya üç boyutlu gül yapımı arasında Yeni başlayanlara eğitim videosu olduğu için öyle biraz. daha yakın ve yavaş yapmaya çalışıyorum. arkadaşlar öğrenmek isteyen arkadaşlarımız.

iğne oyası göster

iğne oyası göster için böyle bir tane tekli sinek kanadı oluşturdum. hemen yanına ikincisini yapalım. bir tane Pırpır yapıp gibi mi üzerine düğümledim. alttaki zürafaya batarak geri dönüyorum.

iğne oyası nasıl ütülenir Bu şekilde bir sıramız oluştu arada 2 tane zürafa bırakacağım. Öyle bir şöyle ikinci zürafayı yaptım. 3 zürafaya basarak tekrar geri dönüp hemen sol tarafa düğümlüyorum.

iğne oya videosu şeklinde burada direk Pırpır batmadan önce bir tane pırpır’ı yapıp ipimizi. üzerine diyemiyoruz sonra geçiş yapıyoruz. diğer pırpırlı dağdan fark olarak bu şekilde.

sıralı yazma iğne oyası modelleri
Kız Kardeşime Yaptım Çeyizine Koydu iğne oya modeli

arkadaş diğer sağımızda direk geçiş yapıyoruz. şimdi hep düşünmekten adına batıp ipimiz üzerine düğümlüyorum. bu arada küçük bir ip bırakıyorum.

sıralı yazma iğne oyası modelleri

bu şekilde şimdi bu ipimizin üzerine alttaki gibi iki tane tekli sinek kanadı yapacağız. Sonra bir tane Pırpır yaptım. Bir Film üzerine iki düğümlüyorum.

sinek kanadı yaptık şimdi alttaki zürafaya batarak tek bir sinek kanadının oluşturuyorum. Bu şekilde bir üstüne kanadımız oluşturduk ikincisini yapıp.

iğne oya örnekleri
Görenlerin Hayran Bırakacak iğne oyası modeli 2020

iğne oya örnekleri Küçükkaya mızı tamamlıyoruz çok güzel bir arama böyle olmuştu. arkadaşlar Tamam şimdi bir tane daha zürafa yapıyorum modelimiz için.

alt zemini oluşturacağım içerisine tekrar geri döndüm. burada 3 tane tekli sinek kanadı yapacağım. alt zemin için bir tane Pırpır yaptım evime üzerine düğümledim.

tekrar alttaki zürafaya basarak geri dönüyorum. birincisini tamamladım hemen Dışarıda üçüncüsünde tamamladım. tekrar arada 10 tane zürafa bırakacağım.

iğne oyası bebek yüz örtüsü
Sultanlara Yakışan Zarif mi Zarif iğne oya modeli 2020

arkadaşlar saat sonra arama Deniz’e maydanoz kayısının yapacağım. Daha sonra 3 bölüme geçeceğiz. Evet arkadaşlar alt de minimize hazırladım.

iğne oyası bebek yüz örtüsü

Alttaki Pırpır şimdi kiremit rengi ile modelimizi yapalım. üçlü sinek kanadının üzerindeki sinek kanatlarından. bir durum atıyorum şu anda arka.

iklim sağda kalacak şekilde bir tane durum atıyorum. üzerine 3 tane Pırpır yapacağım. Bu şekilde 3 tane sıfır yaptım Akşam yapmış olduğum pırpırın üzerine için düğülmüyorum.

iğne oya modelleri 2020
Yine Yeni Yeniden Kalıp Gibi iğne oya modeli 2020

iğne oya modelleri 2020 3 tane zürafanın üzerine 3 tane 2 tane zürafa yapacağım. girersiniz ters çevirerek tir yapabilirsiniz. Şirince zürafa mı yaptım ikinci zürafa yapıyorum.

bu şekilde iki tane zürafa yaptım. zürafanın içerisine bir tane sık iğne yaparak geçiş yapıyorum. üzerine 3 tane Pırpır yapıyorum Zürafanın üzerine.

3 tane Pırpır yapıyorum aynı şekilde söyle üçe Tamamladım. Şimdi burada alttaki Prag atıyorum ipime pırpırın üzerine düğümledim. bu şekilde 1. yaprağı mız oluşturdum.

iğne oyası 2020
Günde gördüm Sizin için Yaptım iğne oyası 2020

arkadaki ipi mi keseyim ikinci sinek kanadının üzerine geçiş yapacağım. arada hiç bırakarak geçiş yaptım. aynı şekilde ikinci yaprağımız yapacağım.

iğne oya teknikleri

3 tane Pırpır ile başlıyorum son yapmış olduğum. programı üzerine düğümledim. fırfırlarla üzerine iki tane zürafa yapıyorum. Bir tane sık iğne yaparak içerisine geçiş yaptım.

üzerine 3 tane Pırpır yapıyorum. şöyle bir programa yaptım alttaki Pırpır baktım tekrar ikinci yuvanın içerisine. 3 tane Pırpır yapıp tamamlayacağım.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel

Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oya modeli

Anladım şöyle bir elimle düzelttikten sonra şimdi buradan direk geçiş. yapmadan alttaki Pırpır batıyorum. bir atarak üzerine düğümledim.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel

ve üçüncü sinek kanadının üzerine bir durum atıyorum. şimdi ben buraya 3’ü yapacağım arkadaşlar üçüncüde yapıp tamamlayayım.

daha sonra kahverengi ile de diğer modeli mi yapayım tamamlayayım. sizlere Bitmiş halini son halini göstermek için tekrar döneyim.

Evet arkadaşlar modelimi tamamladın modelimiz son hali bu şekilde oldu. kahverengi ile de yaptım çok güzel çıtı pıtı çok hoş bir model oldu.

iğne oyası modelleri yazma kenarı
Yanar Döner Yasemin Çiçeği İğne Oyası Modeli 2020

iğne oyası modelleri yazma kenarı

arkadaşlar yapmak isteyen denemek isteyen arkadaşlara şimdiden. kolaylıklar diliyorum videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyaları video da görüşmek dileğiyle. Allah’a emanet olun hoşçakalın. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın