Gelin Yaptı Görümce Kıskandı İğne Oyası 2 en güzel iğne oyası modelleri

27.11.2019
5.184

iğne oyası modelleri yeni, Merhaba hanımlar gelin yaptı görümce kıskandı bu güzel iğne oyası modeli anlatımlı yapılış videosu hazırladım. iğne oya örnekleri

Gelin Yaptı Görümce Kıskandı İğne Oyası 2 en güzel iğne oyası modelleri

En güzel en yeni iğne oyası modelleri, Merhaba hanımlar gelin yaptı görümce kıskandı bu güzel iğne oyası modeli anlatımlı yapılış videosu hazırladım. iğne oya örnekleri arayanlara.

Yoncanın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün tek renk kiremit tonlarında yazmamızın üzerine çok güzel sıralı iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada kanalıma abone olmadan izliyorsanız. Youtube kanalıma abone olup yanında zil işaretine tıklayarak. bildirimleri açarsanız yeni yüklediğim iğne oyası videolarından anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oyası yazma modelleri 2019 en güzel yapılışı

iğne oya kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir . video ücretsiz bir şekilde abone olup videolarımı izleyebilirsiniz.

iğne oyaları 2019 modelleri yeni kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim.


iğne oyaları şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. ip renkleri bu şekilde arkadaşlar yazmamızı kendi renginden hemen numarasını vereyim.

iğne oyası çeşitleri

iğne oyası fular Altınbaşak 111 arkadaşlar numarası . diğer iplerini numarası yok bu şekilde sarı ve oy kullanacağım.

ben yapılışına geçiyorum baştan beri duymadık başlıyorum.

2 tane boş zürafa bırakacağım. hemen modelimize geçeceğim sıralı bir model olacak ara modeli olmayacak. Ben 3 zürafa ya modelimizi yapacağım.

sade iğne oya modelleri

iğne oyası kolye bir tane zürafa yapıyorum zürafanın içerisine geri dönüyorum. en sol tarafa getirdim. bir tane Pırpır yapıyorum bu büyüklükte bir tane Pırpır yaptım.

Yanına 2 tane zürafa yapacağım. Bir zürafa yaptım ikinci zürafa Hamza yaptım. bu şekilde şimdi baştaki zürafa Ben artık geri dönüyorum.

iğne oya örneği burada tekrar aynı zürafaya batarak başkasına Pırpır yapıyorum.

iğne oyası yazma

iğne oya havlu kenarları bu şekilde Şimdi ikinci alttaki iki zürafaya batıyorum. bir tane zürafa yapıyorum. sadece sondan araştırma yapacağım.


iğne oya iğne oyaları son dakika bir haftaya tekrar batıp sayımı 2 kalmasını sağlıyorum.

yani Her sırada 2 zürafa yapmış olacağız. bu şekilde Şimdi tekrar baştaki zürafaya batıp hepimi baş kısmına getiriyorum. aynı zürafa ya basarak başkasına Pırpır yapıyorum.

şekilde sondaki alttaki zürafaya batıyorum. Evet tekrar sondaki zürafa ya 2 defa batıp ikinci zürafa mı yapıyorum. yani Her sırada 1 Pırpır ve iki tane zürafa yapmış olacağız.

iğne oya modelleri instagram yeni aynı şekilde devam ediyorum Aynı şekilde devam ettik arkadaşlık Son zürafaları bir tane yapacağız. iki tane değil Burada bir tane yapıp bitirmiş olacağız.

iğne oyası havlu

iğne oya modelleri yapılışı bu son zürafanın içerisinde de renkli iplerin izle Pırpır yapacağız.

iğne oya örnekleri istiyorum şimdi burada 5 tane altta zürafa bırakıyorum. 123456 zürafaya ipimi indiriyorum tekrar ipe batarak gibi mi En üst tarafa düğümlüyorum.

iğne oyası başka yazmaya nasıl yapılır

iğne oya arası buradan alt tarafa sık iğne yaparak geç mi indireceğim. daha sonra aynı şekilde devam edeceğim. aşağıya kadar sık iğneyle ineceğim Evet Çok acıktık Yenice yaptım.

tam olarak alttaki zürafaya batıp. bir tane daha sık iğne yapıyorum. ve bitiriyorum bu şekilde şimdi arada bir tane zürafa bırakacağım. çok yakın olmasın.

iğne oyası örnekleri

diye daha sonra içinde zürafa ya aynı şekilde modelimizi yapacağım. bir tane zürafa yaptım. Tekrar geri dönüyorum bir tane fırfır yapıyorum.

iğne oyası anlatımlı başkasının hemen yanına bir tane zürafa yapıyorum. Çok güzel ve zevkli giden bir model arkadaşlar hepinizi olduğu. için biraz ağır ama geçirildiğinde çok daha güzel görünüyor.

iğne oyaları yakılır mı

iğne oyası aşk merdiveni aynı şekilde baştaki zürafaya batıp ipi batıyorum kenarda 6 tane pırpır olana kadar devam edeceğim. daha sonra sık iğne ile devam edeceğim.

iğne oyaları


iğne oyaları ayşe’nin buradaki 3. Rüya fazla kenarlarda iki tane zürafa bırakarak Pırpır yapacağım. ve üstteki son zürafa mı da 4 yapacağım. şimdi ben alt kısmından biraz daha yapayım.

iğne oyası sade yazma modelleri

arkadaşlar tamamlayıp daha sonra pırpırlar için tekrar dönerim. Evet arkadaşlar alt sıramızı tamamladım. Şimdi modelimizin alt kısmında 5 tane zürafa bırakmıştık.

iğne oyası ağır 3. zürafaların üzerine küçük profiller yapacağım. sadece BİM’in taktım hemen 3 zürafa ya ikimin arka kısmı sağda kalacak .şekilde bir duyum atıyorum.

iğne oyası

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın