Eltilerin Savaşı Full izle Muhteşem iğne oyası 2020

01.01.2020
5.571

iğne oyası modelleri 2020, Eltilerin Savaşı full izle muhteşem iğne oyaları modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. igne oyasi modellerin yeni örnekleri.

Eltilerin Savaşı Full izle Muhteşem iğne oyası 2020

iğne oyası modelleri 2020, Eltilerin Savaşı full izle muhteşem iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı hazırladım. igne oyasi modellerin yeni örnekleri sizlerle.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugün tek renk gri yazma üzerine bu güzel iki renkli sıralı iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretini tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yüklemiş olduğum videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oyası yazma modelleri

arkadaşlar kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup bütün yüklediğim iğne oyası videolarını izleyebilirsiniz.

iğne oyası modelleri 2020 videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız. izlediğiniz videolarıma yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

iğne oyası modelleri 2020

grinin üzerine Hardal rengini çok yakıştırdım. Bitmiş halini de paylaşacağım. birazdan Şimdi hemen yapım aşamasına geçiyorum.

geçmeden önce ip numaralarını verelim. hemen geçelim sarı hardal sarısı Hardal diye geçiyor arkadaşlar. leylak markası Gripin Biz de yine leylak Bu da füme diye geçiyor.

Arkadaşlar bu şekilde isim olarak vermişler. Şimdi hemen yapım aşamasına geçelim. Evet arkadaşlar yazmamın zürafasını gittim. Bu modelde biraz daha küçük zürafa gitmeniz.

Gri tülbent iğne oyası modelleri

önemli Arkadaşlar şimdi hemen baş kısmından bir düğüm atıp başlıyorum. modelimi yapmaya şöyle zürafanın üzerinden 2 defa dolayarak bir durum attım.

iğne oyası yazma

iğne oyası yazma 6 tane zürafa ilerliyorum şöyle 6 tane zürafa yaptım. baştaki bir tane zürafayı boş bırakıp yanından. yanii com 5 tane zürafanın üzerine ipimizi atıyorum.

küçük bir kaya oluşturacağım. Şimdi ikinci katı yapıyorum burada bir sayı eksilten için 4 zürafa yapıyorum. bu şekilde Kaya modellerinde 2 defa da oluyorum.

arkadaşlar gözlemeli modellerde daha dik ve güzel duruyor. tek seferde Dolana bilir. Tabii ki ben bu şekilde alıştığım için bana bu daha güzel oluyor tekrar ip numarayı attım.

düz yazma iğne oya modelleri

3 tane zürafa yaptım. 1 sayı daha eksikliğim için öyle göstereyim. tekrar baştaki zürafaya batıp imara yatıyorum. son sıramızı için tekrar numarayı attım.

iğne oyası çeşitleri

iğne oyası çeşitleri ve tepeye son zürafa mı da yaptım. tepesine aynı şekilde bir tane birim atıp bitiriyorum. Kaya yapılışını bu şekilde tamamlamış oldum. arkadaşlar.

şimdi burada alttaki yanındaki zürafaya ipimi indiriyorum. çok fazla bol olmayacak şekilde alt tarafa indirdim. tekrar inmiş olduğum ipin üzerine Batıp ipimi üst kısmına düğümlüyorum.

şöyle iki katı mı yaptım. Tekrar 3.kat için alt tarafa batıyorum çok fazla sıkı olmadan. Alt tarafı indirdim sonra 4 katı çıkıyorum.

değişik iğne oya örnekleri

aralarında bir tane düğüm atacak kadar boşluk bırakıyorum. arkadaşlar ve son olarak alttaki boş zürafa ya basıyorum. tekrar aynı zürafaya bakmıyorum.

iğne oyası yazma modelleri 2020 en güzel

iğne oyası yazma modelleri 2020 en güzel burada toplamda 5 kat ip bıraktık arada bu şekilde dağımız. ve ipimize tamamlamış olduk. ilk sıramız bu şekilde Arkadaşlar şimdi bir tane daha yapayım.

Tekrar 6 tane Zürafa ile başlıyorum. baştaki bir tane zürafanın boş kalacak üzerine Hardal rengimize devam. ettiğinizde bu zürafa Yiğit orada kullanmış olacağız.

şöyle 6 tane zürafa ilerledim arka Eğitime bir tane düğüm atıp iğnemi üzerine sabit dedim. bu şekilde kısa kaldığı zaman böyle çok daha kolay oluyor.

en zor iğne oya modelleri

Arkadaşlar şimdi tekrar 5 zürafaya batıp geri dönüyorum. şimdi 4 tane zürafa yapıyorum. Her sırada 1 tane zürafa mızı sayısı eksilmiş oluyor.

iğne oya modelleri

iğne oya modelleri ve yukarıya doğru bir kalana kadar aynı şekilde devam ediyoruz. zürafanın Çeşme’de bir tane duymadım. şekilde yandaki boşluğa zürafaya batıp ipim çok fazla bol olmayacak.

şekilde alt tarafa dönmedim tekrar ipe Batıp ipimi üst tarafa düğümlüyorum. 3’ü atıp alt tarafa indiriyorum tekrar üst tarafa şurada 4 oldu.

tek renkli iğne oya modelleri ve son olarak alttaki boş olan zürafaya batıp. oluyorum bu şekilde devam edecek Arkadaşlar. şimdi ben biraz daha.

tüm iğne oya modelleri yapayım alt modelimiz den daha sonra üstteki hardal sarısı ile yapacağınız.

gösterişli iğne oya modelleri

bölüme geçelim Evet arkadaşlar alt aramızdan biraz yaptım tamamladım. Bu şekilde şimdi Hardal sarısıyla üst aramızda yapacağız. üst aramız çok kolay olacak arkadaşlar.

iğne oya aşkı

Ben Yaptım Kızım Kaptı iğne oyası modeli 2020 DIY needle lace tutorial.

iğne oyası aşkı alt sıraya göre çok çabuk bir şekilde hardal sarısı 2m taktım. ilk baştaki zürafanın üzerinden bir tane düğüm atıp başlıyorum. Hemen Kaya’nın yanından bir düğüm atıyorum.

iğne oya tülbent örnekleri şöyle 2 defa dolayarak bir tane düğüm attım. şimdi burada zürafalar abartarak yukarıya doğru birer tane zürafa yapacağım. şöyle en Alttan başlıyorum.

sıralı iğne oya modelleri yine 2 defa dolduracağım arkadaşlar zürafa ya baktım. burada bu arada ki iplere batarak aynı şekilde zürafayı devam ettireceğim. şöyle bir üstündeki ipe battım.

iğne oyası yazma modelleri

sık iğne oya modelleri bu şekilde Şimdi ikinci ipe batıyor. hemen düğün arkasındaki ipe şöyle 2 yaptım 3 yapıyorum. Kayamızdan sonra 3 tane daha zürafa yapmış oldum.

igne oyasi

Yeni Yıla Sıralı Şahane iğne oyası modeli 2020 izle.

sade yazma iğne oya modelleri iplerin üzerine bu şekilde şimdi ortadan değil biraz yukarıdan. çok az bir mesafe bırakarak ipimi toplayarak. Bu şekilde bir düğüm atacağım üzerine Pırpır yapacağım.

iğne oyası püsküllü oya için hafif yukarıdan duymuyorum Sakın bu şekilde şimdi Ortaya. 3 tane Pırpır yapalım. Ben bunu Devler daha önce de yapmıştım arkadaşlar yapımı.

kolay iğne oya örnekleri

çok kolay ve zevkli bir model Bana 3 tane Pırpır yaptım. burada boş bıraktığımız zürafaya ipimi indireceğim. ve 1. Kaya’yı tamamlamış olacağız.

iğne oya örnekleri kolay arkadaşlar modelimiz bitmiş olacak. Yani bu şekilde tamamladım. şöyle göstereyim yakından aynı şekilde devam ediyorum. hemen 2’de yapayım.

iğne oyası

Saksıda Açan Çiçekler Şahane iğne oyası modeli videosu izle.

son zürafaya kadar geldim Aynı şekilde zürafa yapımına devam ediyorum. bu şekilde tamamladın tepeye kadar gelmiş oldum. şimdi ortadan iplerin.

ayşe’nin iğne oya altından bir tane düğüm atıyorum. Bu şekilde bir tane duymadım. şimdi 3 tane Pırpır yapacağım. şöyle 3’e tamamladım alttaki boş olan zürafaya batıp.

kolay iğne oyası modelleri

ayşe’nin iğne oya modelleri ipimi tarafa indiriyorum Bakın bu şekilde tamamlanmış oldu Arkadaşlar. şöyle yakından göstereyim Şimdi ben diğerlerini de tamamlayın Arkadaşlar.

iğne oya nasıl yapılır sizlere Bitmiş halini son halini göstermek için tekrar dönerim. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım. modelinin son hali bu şekilde oldu.

iğne oyası

Sıralı Tek Renk Yazmaya şahane iğne oyası modeli videosu izle.

iğne oya namaz örtüsü Gerçekten çok güzel ve gösterişli de bir model oldu. beğenerek yaptım arkadaşlar İnşallah. sizler de beğenirsiniz yapmak isteyen denemek isteyen.

iğne oya modeli çeşitleri arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim.

k.maraş iğne oyası modelleri

Bir sonraki iğne oyası videomda buluşmak dileğiyle. Allah’a emanet olun hoş çakalın. 

iğne oyası havlu kenarı

Bu Model Şahane Kolay ve Gösterişli iğne oyası 2020 izle.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın