Boncuklu Yapımı Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

01.11.2019
8.377
Boncuklu Yapımı Kolay Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli

Merhaba hanımlar boncuklu yapımı kolay çıtı pıtı iğne oyası yazma modeli anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. Kolay oya modeli arayanlar bir çok model bulabilir.

Yoncanın İğne oyaları youtube kanalıma Hoşgeldiniz. bugünkü yazmamın üzerine boncuklu bir modelin yapılışını paylaşacağım.

Arkadaşlar bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

damla boncuklu iğne oyası modelleri

kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. yazmamızın kendi renginden ip kullanacağım.

Arkadaşlar bu şekilde bir de bu kum boncuk kullanacağım. bu şekilde çok güzel sıralı çıtı pıtı bir yazma iğne oyası modeli olacak. şimdi hemen yapılışına geçiyorum.

İğne oyasında Boncukla nasıl yapılır

Evet arkadaşlar modelim bu şekilde yazmamın ilk sırasına zürafa gittim. ikinci sırasında da modelimizi işleyerek devam edeceğiz. öyle alt tarafa doğru baktığında çok daha güzel görünecektir.

boncuklu yeni iğne oyası modelleri

İğne oya modelimiz ben burada başladım. 2 tane yaptım Şimdi devam ediyorum ilk başta da başlarken. Arkadaşlar burada bir tane Pırpır bırakarak başlarsanız.

iğne oyaları modelimize dönüp geldiğinizde. tekrar o pırpır’ın üzerine boncuğunu yaptığınızda modeliniz tamamlanmış olur. yani yazmanız da bitirdiğimiz anda tamamlanmış olur.

tek renk yazmaya iğne oyası modeli

buradaki modelde Ben şimdi buradan oraya çıkardım. için buraya Pırpır eklemedim şimdi ilk başta buradaki Pırpır batarak boncuğumu yapacağım. Daha sonra devam ederek gideceğim.

bir tane bu şekilde düğüm attım pırpır’ın üzerine batmış oldun. şimdi 3 tane üzerine iğnemin boncuk alacağım. bu şekilde 3 tane geçirdim ipin üzerine aynı gruplara batarak bir tane düğüm atıyorum.

2 defa dolayarak sıkı bir şekilde çekeceğim şekilde alttaki yuvaya batarak 4 olacak şekilde ipi düğümledim. şimdi yine aradaki sinek kanadından yapacağım.

boncuklu iğne oyası yazma modelleri

bir küçük Pırpır ile başlıyorum hep ürün üzerine bir pirpirik diyorum. Tekrar alttaki zürafaya batarak geri döndüm. 4 dönümden oluşan sinek kanadı yapacağız.

arkadaşlar Dilerseniz 5 dönümden oluşan. Biraz daha büyük bir sinek kanadı ile de çalışabilirsiniz . farklı renk boncuk da kullanabilirsiniz ben burada bu şekilde beyaz kullandım.

sade yazmaya iğne oyası modeli

tek renk yazmalara boncuklu modeller çok daha güzel oluyor arkadaşlar. boncuklu model isteyen arkadaşlarımız vardı onlar için videolu açtırmak istedim.

bu modelimizi İnşallah beğenirsiniz üçüncü Düğünü yaptım. Tekrar alt tarafa indim şimdi son Düğünümüz olan 4 düğünü yapacağım . alttaki zürafayı batarak geri dönüyorum.

boncuklu iğne oyası yazma kenarı

ayarlayarak sıkı bir şekilde çektim. şimdi burada karşı taraf için bir tane Pırpır bırakacağız büyüklük yeterli olacaktır. şimdi ekleme yapmıştım o evimi keseceğim sonra devam edeceğim.

3 ve 4 Zürafa ile yaptım aradaki zürafa sayısını Sizler zürafa boylarına göre ayarlayabilirsiniz. arkadaşlar Eğer çok sık zürafa yapıyorsanız burada 4 yerine 5 tane de bırakabilirsiniz.

boncuklu iğne oyası çıtı pıtı

Eğer çok buradaki ara mesafesini az isteme istemezseniz. beş ya da altı da bırakabilirsiniz Arkadaşlar biraz daha Pırpır larınızı büyük yaparsanız.

çok daha güzel olur şimdi bir tane daha zürafa yapacağım. buradaki zürafayla biraz büyük yapıyorum. üzerine 4 dönümden oluşan sinek kanadı yaptığımız için tekrar geri dönüyorum.

en sol tarafa düğümledim atarak 3 tarafa bir düğüm atıyorum. burada da ipimi orta alıyorum. Arkadaşlar bu şekilde fazla bol bırakmadan tam ortadan bir durum atıyorum.

burada 3 tane boncuk alacağım. iğnemin üzerine alttaki Pırpır batarak 2 defa dolayarak bir düğüm atıyorum.

namaz örtüsü iğne oyası modelleri yeni

Muhteşem Ağır Namaz Başörtüsü İğne Oyası Modeli yazmaya çok güzel olmuş değil mi ?

arada hiç boşluk kalmayacak şekilde sıkı bir şekilde bir düğüm atıyorum. Şimdi burada alttaki zürafaya batarak. yine Pırpır olacak şekilde ipimi Alt tarafı duymuyorum .

iğne oyası örneği havlu kenarı

şimdi yine sinek kanadı yapacağım. küçük bir Pırpır ile başlıyorum yukarıya doğru büyüteceğim için pırpırın üzerine ipimi dönüyorum. alttaki zürafaya batıp geri dönüyorum.

İkinci dönem için tekrar alt tarafa indim ipe batıp üst tarafa düğümledim. tekrar 3 tarafa 3 düğümü yapıyorum. alttaki zürafa ya basarak geri dönüyorum.

son durum için tekrar üst tarafa bu şekilde 4 dönümden oluşan sinek kanadında tamamlamış oluyorum. arkadaşlar hemen bir tanem büyükçe bir Pırpır bırakıyorum.

şekilde şimdi yine 4 tane zürafa yapacağım. Çok güzel basit bir model arkadaşlar herkesin de kolaylıkla yapabileceği bir model yeni başlayan.

yazmaya çiçekli iğne oyası modeli

arkadaşlar da deneyebilir. gerçekten yapımı oldukça basit ve güzel bir model şekilde alt tarafa doğru bakıldığında Gerçekten çok hoş duruyor.

kendini de gösteren bir model insan olarak bir tane daha yapacağım. ve modeli tamamlayacağım arkadaşlar 4 tane zürafa bıraktım .

5 zürafayı biraz büyük yapıyorum içerisine sinek kanadı yapacağım. için tekrar geri dönüyorum en sol tarafa diyeyim.

iğne oyası tek renk yazma örnekleri

Ne diyeyim burada batarak ipimi tam ortalı bir şekilde düşünmüyorum. şimdi 3 tane boncuk alıyorum iğnenin üzerine boncukları geçirdim. hemen program atıyorum.

2 defa dolayarak sıkı bir şekilde çektim. alttaki zürafaya batarak ipimi Alt tarafı duymuyorum. Evet bu şekilde devam edecek Arkadaşlar modelimiz şimdi ben diğerlerini de yapayım.

iğne oyası yazma modelleri

Pembe Yazma Üzerine Sık İğne Oyası Modeli çok güzel değil mi ?

ya birkaç tane daha yapayım son halini göstermek için tekrar dönerim. arkadaşlar modelimi tamamladım modelinin son hali bu şekilde oldu.

Gerçekten çok güzel kolay ve gösterişli bir modeldi ben çok beğendim. İnşallah ileriki günlerde kendime yapmayı düşündüğü modellerin. için de çok beğendim.

iğne oya örnekleri tek renkli

ben İnşallah Sizlerde beğenirsiniz. yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi ve paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

iğne oyası çeşitleri

Fiyonklu Çok Güzel Çıtı Pıtı İğne Oyası yapımını izleyebilirsiniz

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşça kalın 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın