Değişik Kolay Örgü Patik Yelek Modelleri

26.10.2020
3.179
Değişik Kolay Örgü Patik Yelek Modelleri

En yeni değişik kolay örgü patik, yelek, hırka, kazak, lif, battaniye ve bebek yelek örgü modellerini enguzelhobim.com da bulabilirsiniz.

kış yaklaştı artık örgü yapımına başlamanın tam zamanı hanımlar. Sizlere bir birinde güzel örgü modelleri seçtim.

şık patik modelleri

ayşenin örgüleri youtube kanalından aldığımız bu güzel patik ne güzel ve şık olmuş değil mi hanımlar. resimde ayşenin iğne oyaları youtube kanalı yazıyor fakat ayşe hanımın örgü kanalıda var.

çilek örgü anahtarlık yapımı

kolay örgü modelimi arıyorsunuz. Tam size göre Yoncanın Hobileri youtube kanalında yeni örgü yapmaya başlayanlar için yapımı kolay çilek anahtarlık modelini deneyebilirsiniz.

örgü patik süsü papatya modeli yapımı istiyorsunuz. Aşağıda Yoncanın hobileri youtube kanalında yeleklere ve patiklere çok yakışacak papatya yapımını izleyebilirsiniz.

örgü yapmak hem keyifli bir iş hem de para kazanmak isteyenler için evde yapılabilecek bir ek iş olanağı.

örgü patik süsü papatya modeli yapımı

pandemi sürecinde bir çok insan evlere kapandı ve evden nasıl yapsakta para kazansak ek gelir etsek diye düşünüyor. işte hanımlar için ek gelir imkanı sunan bu güzel örgü elişi yapma fikirleri .

kuzu örgü bardak altlığı yapımı

kuzu örgü bardak altlığı yapımı yaparak bunun güzel bir ev bütçesine katkı ek gelir yapma imkanı. Kuzu örgü modelinin yapımını öğrenmek için Yoncanın Hobileri youtube kanalını ziyaret edin.

patik süsü kolay çiçek yapımı

patik süsü kolay çiçek yapımı da patik yapımı da para kazandıracak işlerden bir tanesi hanımlar.

kolay patikler

Ev de internetten nasıl para kazanılır

ev de internetten para kazanma yollarından bir tanesi de hanımlar için iğne oyası yapımı ve satışı bayanlar .

Yoncanın iğne oyaları youtube kanalımda her gün yeni iğne oyası modelleri yayınlıyorum. Aşağıdaki güzel iğne oyası videomu izleyerek işe başlayabilirsiniz.

Tamam biz örgü yapmaya başladık güzel yelek yapımı öğrendik yada patik süsü yapımını öğrendik bunları nasıl satacağız?

kolay örgü çiçek modelleri

kolay örgü çiçek modelleri yapımı da yaptık nasıl pazarlayacağız?

İnternet üzerinden nasıl satış yapılır

Siz bir ev hanımı olarak Türkiye’nin her hangi bir ilinde veya ilçesindesiniz. Açtınız Yoncanın iğne oyalarını veya Yoncanın Hobileri youtube kanalından videoları izleyerek örgü ve iğne oyası yapmayı öğrendiniz.

örgü bebek battaniye yelek
örgü bebek battaniye yelek

internet üzerinden nasıl satış yapacaksınız? Evet hanımlar öncelikle her evde EBA eğitiminde dolayı internetsiz ev kalmadı .

anlatımlı çiçek örgü modelleri

Artık her hanımın elinde de en güzelinden Akıllı cep telefonları var. Yapmamız gerek öncelikle bir gmail hesabı almak.

Gmail hesabını aldığınız farz ediyorum bilmeyenler için bir sonraki yazımda gmail hesabı nasıl alınır resimli anlatmaya çalışacağım şimdi yazımıza dönelim.

anlatımlı çiçek örgü modelleri sizler için seçtik.

örgü çiçek yapımı

Bir tane Facebook hesabı açıyorsunuz. Açtığınız facebook hesabında resimim görünmesin derseniz yaptığınız örgü modelleri kişi resmi olarak ekleyin.

Yaptığınız örgü veya iğne oyası modellerinin güzel güzel resimlerini çekin. Bazı sahtekar insanlar gibi başkalarının özellikle youtuberların resimlerini kendi resminiz gibi sayfanıza eklemeyin sakın.

Çünkü bir çok insan iğne oyası ve örgü modelleri yapan youtube kanallarını takip ediyor böyle bir şey yaparsanız insanların güveni kaybedersiniz.

  • örgü çiçek yapımı
kolay lif modeli yapımı

Facebook tan nasıl para kazanılır

Facebook ta bir çok örgü ve iğne oyası grupları var. Benim de yönetici olduğum 8 tane facebook sayfası var örnek Elişi ve iğne oyası sevdalıları grubu üye olacaksınız.

satış yapmak için para kazanmak için bir çok gruba üye olacaksınız ve insanlara yaptığınız güzel örgü ve iğne oyası modellerini sunacaksınız.

Bu şekilde facebook tan bir çok hanım arkadaş satış yaparak para kazanmaktadır.

  • kolay lif modeli yapımı
değişik lif modelleri

youtube den para kazanma

Yoncanın iğne oyaları youtube kanalı olarak kanalıma çok emek ve zaman harcıyorum. Bir çok hanım arkadaş bir hevesle bende yaparım diyerek youtube kanalı açıyor ve bir çoğu da hem elinin düzgün olmamasın dan ve sürekli video çekerek youtube kanalını canlı tutmadığında izlenimleri düşük tabiki para kazanma imkanı da çok az oluyor ve biraz zaman geçtikten sonra hüsranla bırakıyor.

Bunun için ben iğne oyasına yaklaşık 8-10 bu işe emek veren olarak yaptığınız işin hakkını vererek yapın sizlere geri dönüşü mutlaka olacaktır hanımlar.

  • değişik lif modelleri
faklı lif modeli

Instagramdan para kazanma yolları

Diğer satış yapabileceğiniz sosyal medya da Instagram hanımlar . Peki instagram dan nasıl satış yapıp para kazanacaksınız.

Evet facebookta izlediğimiz yolu burada da izleyeceğiz. Burada farklı olan ise grubtan çok instagram takipçi kasma yada takipçi edinmek olacaktır.

Ben Instagram üzerinden satış yapmıyorum fakat takip ettiğim bir çok iğne oyası ve örgü yapan hanımlar satış yapıyor.

Burada da aynı şekilde yaptığınız güzel örgü ve iğne oyası modellerinin en güzel resimlerini çekip instagram hesabınıza yüklemek olacaktır.

Gmail hesabınızla instagram hesabı açabilirsiniz hanımlar. Size tavsiyem hesaplarınızın çalınmaması için çok güçlü şifreler koymanızdır. Yanılıp ta doğum tarihi gibi yada basit 1 2 3 4 5 6 gibi kolay şifreler koyamayınız.

  • faklı lif modeli
kolay lif örgü

Bu sosyal medya platformlarını kullanarak ücretsiz bir şekilde para harcama dan satış yapabilirsiniz.

  • kolay lif örgü
yeni lif örgü modelleri

yeni lif örgü modelleri

bebek örgü yelek modelleri
bebek örgü yelek modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın