Çift Taraflı Tığ Örgü Modeli Yapımı

Çift Taraflı Tığ Örgü Modeli Yapımı

Çift Taraflı Tığ Örgü Modeli Yapımı ile karşınızdayız. Çift taraflı örgü yapımını öğreneceğiz. Bayan yeleklerde çok tercih edilen örgü modelini seçip derledik. Ayrıca anlatımlı yapılışını aşağıya video halinde ekledim. Videoya bakabilirsiniz. Haydi şahane örgü örneğini inceleyelim…

İki Taraflı Tığ Örgü Modeli Yapımı

Beyaz ve pembe renkli ipler tercih edilen sizlerin de farklı renkler kullanabileceğiniz çok kolay tığ örgü modeli. Daha fazla örgü modellerinin anlatımlı yapılışını ve örgü teknikleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalıma ve En Güzel Hobim web sayfama bakabilirsiniz.

örgü yapımı

Örgü anlatımlı yapılışını aşağıya video halinde ekledim dilerseniz bakabilirsiniz. Hanımlar web sitemizde mevcut olan En Güzel Çiçek Desenli Örgü Modeli Yapılışına bakabilirsiniz.

kolay örgü modeli

Örgü örneği arayanlara fikir olsun yaparken çok zevk aldığım çift taraflı kullanılabilen hem kolay hem şık tığ örgü modeli.

tığ örgü modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Çift Taraflı Tığ Örgü Modeli Yapımının sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Çift Taraflı Tığ Örgü Modeli Yapımını arkadaşlarınıza önerebilir, paylaşabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Çift Taraflı Tığ Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde yeleklerde güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın