Lila Yazmaya Sıralı Efsane İğne Oyası Modeli

22.10.2019
2.498

Yazma kenarlarına yakışacak lila renkli yazmaya sıralı efsane iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı ile karşınızdayım.

Lila Yazmaya Sıralı Efsane İğne Oyası Modeli

Yazma kenarlarına yakışacak lila renkli yazmaya sıralı efsane iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı ile karşınızdayım.

Yoncanın iğne oyaları kanalım dan alıntı : Evet arkadaşlar modelim Bu şekilde gözlemeli bir model sık iğneli bir çok güzel iğne oyası modeli.

iğne oyası tülbent modelleri yeni Arkadaşlar ilk sırasında küçük dağları yapacağız. Hemen ikinci sırasında da koyu ve açık tonlardaki bu badem yapacağız. Her zaman olduğu gibi ilk sırasına zürafa gittim. Arkadaşlar bu şekilde çok daha kolay oluyor.

iğne oyası çıtı pıtı kolay modelleri Benim için şimdi hemen modelimizin yapılışına geçiyorum. arada 3 tane zürafa kalacak 3 zürafa daha yapıp. küçük bir dağ yapacağız. şimdi hemen 3 tane zürafa yapalım. üç zürafa mı yaptım Hemen şimdi geri geliyorum.

iğne oyası örnekleri yeni 3 zürafa ipimi araya atıyorum ve burada baş kısmına bir tane Pırpır yapacağım orta büyüklükte. daha sonra eksilterek iki tane zürafa yapacağım. bir zürafanın hemen yanına ikinci zürafa ve tekrar baştaki zürafaya batıp geri döneceğim.

Yazma kenarı iğne oyasında nasıl kıvrılır

iğne oya yapımı Başktaki bir tane Pırpır yapacağım. Daha sonra son zürafayı yapacağız. bu şekilde küçük bir dağ yapmış olduk. Hemen son zürafa ama üzerine ipimi düğümlüyorum üzerine 3 Pırpır ve bu şekilde küçük bir daha yaptım.

İpimi Burada bir tane zürafa bırakarak ikinci zürafaya indireceğim. ipimi çok fazla bol bırakmadım Arkadaşlar daha sonra bu şekilde bir yuvarlak oluşuyor. çok fazla olmasın diye aynı şekilde devam edeceğim.

Sıralı bir iğne oyası modeli arkadaşlar bu arada 6 tane zürafa yapacağız. üçünü küçük Dağı yapmak için kullanacağız. 3’de 2 modelimizin arasında kalan sayımız olacak.

1,2,3,4,5, olmuş Hemen yapalım tekrar 3 zürafa geri gelip sizin baştaki zürafanın üzerine düğümledim. bir tane Pırpır yapacağım başkasına 2 tane zürafa yapacağım.

iğne oyası nasıl ütülenir

iğne oyaları örnekleri Son zürafa yapacağım burada ipimi kısa kaldı arkadaşlar. Tekrar ekleme yapayım daha sonra biraz sonra üstteki modelimizi yapmak için tekrar dönerim. Burada keseceğim bir şekilde çektim keseceğim.

İçin arkadaki simidi en derinden kesiyorum. bu şekilde tamamlanmış oldu arkadaşlar diğer rengim ile sırasıyla devam edeceğim.

yeni oya örgü modelleri Arkadaşlar burada açık rengimiz Burada da koyu rengimiz var şimdi bir açık renk bir koyu renk şeklinde ilerleyerek birkaç tane daha yapacağım.

Daha sonra son halini göstermek için tekrar döneceğim. Evet arkadaşlar diğer modelleri modeli tamamladım. son hali bu şekilde oldu yapacak deneyecek olan arkadaşlara. şimdiden kolaylıklar diliyorum.

en güzel hobim videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın