Çiçekli Çıtı Pıtı İğne Oyası Anlatımlı

13.10.2019
3.220

Yazma kenarlarınıza yakışacak Çiçekli Çok Güzel Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli anlatımlı yapılışı hazırladım. En beğenilen oya örnekleri.

Çiçekli Çıtı Pıtı İğne Oyası Anlatımlı

Yazma kenarlarınıza yakışacak çiçekli çok güzel çıtı pıtı iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı hazırladım.

Merhabalar Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. Bugün sizlere tek renk gül kurusu yazmamızın üzerine çıtı pıtı çok güzel bir oya modelin yapılışını paylaştım

En güzel iğne oyası modelini izleyin

Bu arada videolarımı beğenerek izliyorsanız beğeni butonuna tıklamadan geçmeyin lütfen yorum yaparsanız. Bana destek olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın şimdiden hepinize teşekkür ediyorum iğne oyası modeli istiyorum .

İlk sırasında bu şekilde sinek kanadı ve Pırpır var arkadaşlar modelimizin ben böyle 3 tane yaptım. Şimdi devam edeceğim ip renklerim de yazmamızı kendi renginden gül kurusu koyu mürdüm ve sarı kullanacağız.

iğne oyası modeli 2019

Şimdi hemen devam edelim 4 tane zürafa yapmıştım. Şimdi 8 e tamamlayacağım arada 8 tane zürafa bırakıyoruz
iğne oyası modeli yapılışı.

İğne Oyası modeli nasıl yapılır

Çıtı pıtı bir model arkadaşlar üç sıradan oluşuyor ikinci sırasında da yine Pırpırlarımızın üzerine Pırpır yapacağız.

En üst sırada da sık iğne yapacağız ve modelimizi tamamlayacağız. 2-4-6-7 olmuş Hemen 8e tamamlayalım. 1 ve 2 sırası oldukça basit arkadaşlar el oyalayıcı olarak da 3 sıradaki sık iğneler zorlayabilir iğne oyası modeli basit .

iğne oya örneği yeni iple yazma

Ama güzel çıtı pıtı bir model olacak tekrar geri döndüm. 9 zürafa ya içerisine bir tane Pırpır yapacağım. Hemen bir düğüm için üzerine bir düğüm atıp tekrar alttaki zürafaya batarak geri döndüm iğne oyası modeli çeşitleri .

Hemen ikincisi için düğüm atar tekrar alttaki zürafa geri döndüm.

3 cü düğüm son olarak alttaki zürafaya batarak alt tarafa düğüm var. bu şekilde 3 bölümden oluşan sinek kanadına hazırlamış olduk.

Bir tane yanına Pırpır yapıyorum şimdi devam ediyorum 8 pırpır ayarladım. 2-4-6-8 e tamamladık hemen bir tane daha zürafa yapıp tekrar geri dönelim iğne oyası modeli 2019 .

iğne oyası yaparken ne yapmalıyız

Evet ben burayı tamamlayın Arkadaşlar daha sonra üstteki model için tekrar dönelim. Evet şimdi üstteki birbirlerimizi yapalım hemen pırpırın üzerine bir düğüm atıyorum. ipimizi taktım burada rengarenk pırpırlar yapacağız. Orta büyüklükte 5 tane yan yana Pırpır yapacağız daha sonra ipimi keseceğim yine BİM‘in arka kısmını bırakarak içeride yürü diyeceğim.

çiçekli tek renk yazma iğne oya modeli çeşitleri

Hemen ikinci pırpırı mı yaptım 5 e tamamlayacağım. 4 sonuncu pırpırımız sıkı bir şekilde çekelim. iğne oyası modeli göster Hemen ipimizin arkasını ve diğer ipimi kestim. Ben diğer rengini aldım

Angry Birds boyama yaptım hemen devam ediyorum. Pırpır yapımıyla Evet ikinci renk ipimi bu şekilde yaptım.

Şimdi diğerlerini tamamıyla Arkadaşlar daha sonra üst bölümde tekrar görüşmek üzere diyelim

iğne oyasında düğüm nasıl yapılır

Evet arkadaşlar Baştan 2 modelinin sık iğnelerini yaptım tamamladım. modelim bu şekilde şimdi Üçüncüyü de burada yapacağım. iğne oyası modeli yazma sinek kanadının son bölümlerine batarak buradan bir düğüm atıyorum.

yazma üzerine iğne oyaları nasıl yapılır

sık iğne yapmak için bir yuva hazırlayacağım hemen baştaki pırpırın içerisine batıp bir yuva yapıyorum. bu büyüklük yeterli olacaktır bu şekilde Şimdi bir tane böbreği atlayıp ortadaki programı atıyorum.

ikinci yuvamı yapıyorum son dakika atacağım Ne bir tane Pırpır atladığımız için son fotoğraf atıyorum. ve burada üç zürafaya batarak diğer tarafa düşünmüyorum tekrar ikinci kat gitmek için sıfıra geri dönüyorum.

Dikkat edilmesi gereken iğne oya modelleri

Tekrar başa kadar bu şekilde devam ediyorum arkada kalan ikindi keselim daha sonra devam edelim. içerisine sık iğne yapmaya başlıyorum 10 tane sık iğne yaptım. iğne oyaları modeli indir arkadaşlar burada yuvanın büyüklüğüne küçüklüğüne göre de değişir. Tabii ki sıkiğne sayımı ikinci geçiş yaptım aynı şekilde yuvamızın içerisinde sesi neyle dolduracağız.

iğne oyası modelleri ayşe

daha sonra içimizi keseceğiz ve modelimizi tamamlamış olacağız. bu şekilde ikincisinde tamamladım. Yani ben Diğer ikisini tamamının daha sonra buradaki bırbırlerıne üzerinde tamamlayayım.

arkadaş sonra son halini göstermek için tekrar dönelim arkadaşlar modelimi tamamladım. son hali bu şekilde oldu gerçekten çıtı pıtı çok güzel bir model oldu. Ben çok beğendim İnşallah sizler de beğenmişsinizdir. yapacak olan arkadaşlara Şimdiden mi kolaylıklar diliyorum.

iğne oyası modelleri ayşenin videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın