Ağır ve Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Ağır ve Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Ağır ve Gösterişli İğne Oyası Modelleri ile sizlerleyiz. Yazma ve havlu kenarlarına ağır ve gösterişli iğne oyası modellerini seçip derledik. Haydi yakından birbirinden güzel iğne oyası modellerini inceleyelim…

ağır ve gösterişli iğne oyası modelleri

2021 yılının en şık iğne oyası modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için sunuyoruz. Bu güzel içeriğimizi arkadaşlarınıza önermeyi ve paylaşmayı unutmayın.

Göz Alıcı Sipariş Aldıran İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde iddialı ve şık iğne oyası modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazla iğne oyası modelinin detaylı anlatımı için Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalına bakabilirsiniz.

sıralı çıtı pıtı iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz zümrüt rengi yazma kenarına işlenen kolay çıtı pıtı iğne oyası modeli ile yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebilirsiniz.

Bu güzel iğne oyası modelini facebook’ta sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz en güzel en yeni iğne oyaıs modelini paylaşabilirsiniz.

iğne oyası örnekleri

Pembe ve beyaz renklerin uyumu ile oluşan tülbentlere, yazmalara, havlu kenarlarına işleyebileceğiniz şık ve güzel iğne oyası modeli.

Mevlüt örtüsü kenarlarına yapabileceğiniz ağır ve gösterişli iğne oyası modeli. Çiçek motifli iğne oyası modelleri son zamanlarda çok tercih edilmekte.

En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

şık iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz açık mavi, lacivert, sarı ve koyu yeşil renkli ipler kullanılarak yapılan ağır ve gösterişli iğne oyası modeli.

Sizler için sunduğumuz birbirinden güzel iğne oyası yazma kenarı modellerini çeyiz bohçaları için yapabilirsiniz.

2021 iğne oyası modelleri

Pudra rengi yazmalarınıza işleyebileceğiniz göz alıcı iğne oyası modelinde pembe, mor, beyaz ve yeşil renkli ipler kullanılmakta.

Hanımlar web sitemizde mevcut olan Son Çıkan En İddialı İğne Oyası Yazma Ve Havlu Kenarı Modellerine kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz.

en güzel en yeni iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz tek renk yazma kenarına sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yazma ve havlu kenarlarına yapabilirsiniz.

Yepyeni Yazma Kenarı İğne Oyası Modelleri

iğne oyası yazma modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz kırmızı yazma kenarına beyaz, kırmızı, sarı ve yeşil renkli ipler ile yapılan çeyizlik ağır ve gösterişli iğne oyası modeli.

Yazma kenarlarında güzel görünümler elde edebileceğiniz şahane 2022 iğne oyası modeli.

2021 iğne oyası modelleri

Çeyiz bohçalarında bulunması gereken ağır ve gösterişli iğne oyası modeli. Krem, kahverengi ve yeşil renkli ipler kullanılarak yapılmakta.

Bu güzel iğne oyası modelini havlu kenarlarında, tülbentlerde, baş örtülerinde, yazmalarda yapabilirsiniz.

ağır iğne oyası modelleri

Yukarıdaki görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çeyiz bohçalarına koyabilirsiniz. Hem şık hem kolay yazma kenarı iğne oyası modeli.

kolay iğne oyası modelleri

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için sunduğumuz ağır ve gösterişli iğne oyası modellerinin sonuna geldik. Bu içeriğimiz beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki iğne oyası modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın