Yine Yeni Yeniden Kalıp Gibi iğne oyası modeli 2020

07.01.2020
3.582

iğne oya çeşitleri Merhaba hanımlar Yine Yeni Yeniden Kalıp Gibi iğne oyası modelinin 2020 örnekleri videosu hazırladım. igne oyasi modelleri yeni videosu.

Yine Yeni Yeniden  Kalıp Gibi iğne oyası modeli 2020

iğne oya çeşitleri Merhaba hanımlar Yine Yeni Yeniden Kalıp Gibi iğne oyası modelinin 2020 örnekleri videosu hazırladım. igne oyasi modelleri yeni videosu.

Yoncanın İğne Oyaları youtube kanalıma beklerim. Bugün tek renk Zümrüt rengi yazma üzerine çok güzel bir iğne oyası modelinin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası yazma kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim bütün iğne oyası videolarını izleyebilirsiniz.

iğne oya başörtüleri arkadaşlar bana destek olmak için dev izlediğiniz. videolarıma yorum ve beğeni bırakırsanız çok sevinirim arkadaşlar.

Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

basit iğne oyası modelleri

iğne oyası boncuklu ip numaralarını vereceğim soran arkadaşlarımız oluyor. Zümrüt rengimizi ilk sıramız da kullanacağız.

yazmamıza kendi renginden bu şekilde Zümrüt diye geçiyor arkadaşlar.

yeni iğne oyası örnekleri

yeni iğne oyası örnekleri Leyla markası böyle bir krem kullanacağım. üst model de böyle güzel bir sarı kullanacağım. sarımızın numarası da yine leylak 347 böyle mor tonlarında bir ipimiz var.

iğne oya bebek yüz örtüsü Arkadaşlar bu da çizmelinin markası nosu da 543 Şimdi hemen yapım. aşamasına geçelim Evet arkadaşlar yazmamın. ilk sırasına zürafa ağzını gittim.

iğne oyası boncuk şimdi tekrar yeşil rengi ile devam ediyorum. bir sıramızı yapacağız iki sıradan oluşacak maçtan birkaç zürafayı atladım. Buradan bir tane duymadık başlıyorum.

iğne oyası 2020 yeni

iğne oyası 2020 yeni şöyle bir tane boş zürafa yaptım. 2. zürafaya Geri döneceğim başıma gitmek istiyorum. yapmış olduğumuz zürafaya tekrar geri dönüyorum.

beyaz tülbent iğne oyası modelleri


iğne oyası başlangıç üzerine 3 tane orta büyüklükte Pırpır yapıyorum. şöyle bir programı yaptım. Tekrar batıyorum ikinci programı yapıyorum. 3. köprü mü yaptım.

igne oya cesitleri 2 tane zürafa ilerliyorum. şöyle bir şöyle 2-3 zürafa ya tekrar geri döneceğim. Biraz Semih’in oluşturacağım modelimiz için tekrar geri dönüyorum.

iğne oya modelleri yeni

iğne oya modelleri yeni ipimi en sol tarafa dönüyorum. burada Pırpır yapmadan yanındaki pırpır ipimi üzerine dönüyorum. bu şekilde Şimdi bir tane gibi oluşturacağım.

igne oya cicek yapimi küçük bir espri yapıyorum. ve alttaki zürafaya batarak 1. yaptıklarımı oluşturuyorum. yanına 2 tane daha Pırpır yapıp tamamlıyorum. biraz küçük oldu.

çıtı pıtı iğne oyası modelleri

igne oya cicegi birbirimize söyle 301 yaptım. şimdi arasında 5 tane zürafa bırakacağım. fırfırlı daha yapacağım. ara modelimiz için farklı bir ara modeli de yapabilirsiniz.

iğne oya modelleri 2020

iğne oya modelleri 2020 Arkadaşlar ben burada modelle uyumlu olsun. diye Şule 5 zürafayı yaptım. bu ara mesafesi dediğim gibi istediğiniz.

büyüklükte ayarlayabilirsiniz bir tane rüyada yaptım. iğne oya çiçek yapımı 5 tane zürafa Nerede kaldı 6 zürafa yaptım. Tekrar geri dönüyorum.

3 tane üzerine fırfırı yapıyorum. dışarıda 3’e tamamladım ya iki tane zürafa yapalım.

iğne oya çemberleri 3 zürafa ya tekrar geri dönüyorum. ipini en sol tarafa düğümlüyorum. aynı şekilde yandaki 3/1 batarak ipin üzerine dönmüyorum.

burada biraz daha bol bırakıyorum arkadaşlar.

iğne oyası 2020

Günde gördüm Sizin için Yaptım iğne oya 2020.

çok güzel iğne oya modelleri

iğne oya çiçek modelleri buraya 3 tane Pırpır yapacağım. için bu hepinizi biraz daha bol bırakabilirsiniz. sarı 1. Pırpır yaptım Tekrar batıyorum. ikinci programı yaptım.

iğne oyası çiçek yapımı kolay son olarak üçüncü yapıp tamamladık. şimdi alttaki zürafaya batarak bir bölgede tamamlıyorum. bu şekilde yanına 2 tane daha yapıyorum.

ara modelimiz bu şekilde olacak Arkadaşlar. bu teknolam üzerine modelimizi yapacağız. şimdi aradı 5 tane daha zürafa bırakıp oluşturalım.

zürafa ya tekrar geri dönüyorum. aynı şekilde 3 tane Pırpır yapacağım.

iğne oyası yazma

Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oya modeli.

Arkadaşlar şimdi ben alt kısmı tamamlayayım. Arkadaşlar daha sonra üst bölüme geçelim. Evet arkadaşlar az sıramızı tamamladım.

şimdi bu teklifi üzerine modellerimizi yapacağız.

ve tamamlayacağız arka taraftan başlayacağım. arkadaşlar ön yüzünden sık iğne yapabilmek için öyle arka taraftan çevirdim. arka kısmı sağda kalacak şekilde duymadın.

çok kolay iğne oyası modelleri

iğne oya dünyası üzerine Pırpır yapacağım. böyle baş taraftan bir tane düğüm attım. şimdi üzerine 7 tane orta büyüklükte pırpırlar yapıyorum. 2 programı yaptım.

iğne oya instagram Atlayıp bir sonraki Pırpır batarak büyükçe bir yuva oluşturuyorum. üzerine daha sonra sık iğne yapacağım.

arkadaşlar fazla Büyük olmasın bu büyüklük yeterli olacaktır.

iğne oyası modelleri yazma kenarı

Yanar Döner Yasemin Çiçeği İğne Oyası Modeli 2020.


iğne oya dersleri bir tane pırpır rahatladım tekrar bir sonraki pırpır’ı batarak. aynı büyüklüklerde ikinci yuvayı oluşturdum.

son olarak son dakika gram atarak 3. yuvaya oluşturuyorum.

iğne oyası dağ yapımı 2 kat ip olması için bir sıra daha ilk gideceğim. tekrar ters yüz çevirdim. pırpırın içerisine battım aynı battım. pırpırları batarak iki katı gidiyorum.

bu şekilde tamamlanmış oldu. arkadaki alt müziği keselim daha temiz bir görüntü ile devam edelim. 3 tane sık iğne yapacağım Öncelikle şöyle bir iki.

iğne oyası dantel örnekleri

söyle 3 bir tane daha yapacağım. 4 tane sık iğne yaptım bu sayılar değişebilir arkadaşlar. yalnızım büyüklüğüne küçüklüğüne göre o yüzden.

sade yazma iğne oyası

Hercai Gönül iğne oya modeli anlatımlı yapılışı 2020.


iğne oya modelleri kolay çok fazla büyük bir yuva yapmayın. şöyle bir tane Pırpır yaptım 5 tane Pırpır yapacağım. orada kısmına daha sonra tekrar sık iğne ile devam edeceğim.

biraz ayarlayamadım ama kameraya ve elime bakmaktan. bu şekilde 5 tane Pırpır yaptım. Arkadaşlar şimdi tekrar 4 tane sık iğne yapalım. baş kısmına da çünkü.

değişik iğne oya modelleri

iğne oyası eşarp modelleri 4 tane yaptık eşit olması önemli tam ortada kalabilmesi. için şöyle 4’ün sürekli tamamladık.

iğne oyaları en güzel Şimdi ikinci yuvaya geçiş yapıyorum. aynı şekilde devam edeceğim.

iğne oyası çeşitleri

Eltilerin Savaşı Full izle Muhteşem iğne oya 2020.


iğne oya elde motif yapımı arkadaşlar 3 sonra 4 tanesi de yine yaptık. ve 5 tane Pırpır yapacağız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın