Yeni Tasarım Su Taşı İğne Oyası Modeli

16.10.2019
2.443

Yeni tasarım arayanlar için çok güzel su taşı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. Çok farklı bir oya modeli oldu .

Yeni Tasarım Su Taşı İğne Oyası Modeli

Yeni tasarım arayanlar için çok güzel su taşı iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. Çok farklı bir oya modeli oldu .

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün sizlere bu mavi yazmamızın üzerine çok güzel gösterişli bir modelin yapılışını paylaşacağım.

Su taşı iğne oya modeli için gerekli malzemeler

  • Su taşı ve şeritli taş
  • yazma
  • yazmaya uygun renkli ipler
  • makas
  • oya iğnesi
  • çakmak

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanında zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. iğne oyası modeli istiyorum yeni yükledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

şeritli taş igne oyasi modeli

ip renkleri bu şekilde arkadaşlar yazmamızı kendi renginden Zümrüt rengimiz var. Narçiçeği hardal sarısı ve Turkuaz rengini kullanacağım. Bir de bu şekilde su taşı taşlı şerit diye geçiyor.

iğne oyası modeli yapılışı Bu şekilde elimde vardı Bunlar arkadaşlar bunları kullanarak güzel bir iğne oyası yapacağız. şimdi başına geçiyorum Evet arkadaşlar aradaki modelimizi tamamladım alt zemini bu şekilde oldu.

Su taşı şeritli taş ile iğne oyası modeli nasıl yapılır

Aralarında 3’er tane sinek kanatları bıraktım zürafa da 10 tane bıraktım. Arada Arkadaşlar alt yeminimiz bu şekilde Hazırlandı Şimdi modelimizde geçiyorum. Bunlar arkadaşlar sutaşı ve taşlı şerit diye geçiyor.

iğne oyası modeli basit boncuk ve ip satılan yerlerde bulabilirsiniz bunları böyle 3 e 3 şeklinde keseceğim bu şekilde kesiliyor. arkadaşlar tekrar yine 3 e 3 şeklinde keseceğim. çok da hafif arkadaşlar boncuklu modellere bakarak gerçekten hafif bir model modelimizde bu şekilde şöyle göstereyim.

su taşı iğne oyası modeli yeni

Gerçekten güzel göz alıcı bir model oldu İnşallah beğenirsiniz. arkadaşlar şurada yakınlarında göstereyim. Şimdi yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar kesmiş olduğun taşlı şeriti bu şekilde elime aldım.

Bunların arasında 2 kat ip var arkadaşlar buradaki iplere batarak düğüm atacağız. hemen baştan bir düğüm atıyorum. şekilde bir tane düğüm attım şimdi bütün kenarına sıkayım. için yuva hazırlayacağız.

iğne oyası modeli çeşitleri Yeterli oluyor Arkadaşlar bu şekilde orada sırasıyla devam ediyorum. kenarları biraz daha fazla bırakıyorum. ip olarak yine köşeye geldiğinizde biraz daha fazla bırakıyorum.

iğne oyasında sık iğne nasıl yapılır

Şekilde etrafına bir sıra zürafa gitmiş oluyoruz. sık iğne yapmak için arkadaki ipimi kestim ve bu şekilde yuvaları hazırladım. Arkadaşlar şimdi sık iğne yapmaya başlayacağım. hemen yuvanın içerisine bir tane sık iğne yaparak geçiş yaptım.

yeni tasarım iğne oyası modeli

Bu ortadaki yuvaları 8 tane dolduracağım köşe başındakileri de 10 tane dolduracağım. arkadaşlar köşenin bir tanesini 3 tane Pırpır yapacağım. karşısındaki Avrupa şey yaparız köşeden de ekleme işlemini yapacağım.

iğne oyası modeli 2019 yanındaki yuvaya geçiş yapıyorum şimdi ben burayı tamamlayın. Arkadaşlar bu köşeye geldiğimizde tekrar dönelim. Evet arkadaşlar köşeye geldiğimizde 4 tane sprey ne yaptım. şimdi bu köşeye 3 tane Pırpır yapacağım.

Değişik farklı iğne oya modeli arayanlar için

Daha Sonra yine sıkı iğne ile devam edeceğim. karşısındaki sık iğne geldiğimizde de yazmamıza ekleyeceğim. arkadaşlar güzel değişik bir model oldu Farklı model arayanlar için güzel bir fikir.

iğne oyası modeli göster Arkadaşlar şu üç tane pırpırı yaptıktan sonra yine 4 tane sık iğne yapacağım. Daha sonra diğer yuvamıza geçiş yapacağım.

iğne oyası modeli indir  şimdi ben buraya kadar geleyim arkadaşlar yine ekleme kısmında tekrar görüşelim. Evet arkadaşlar köşeye Geldiğimizde yine 4 tane sık iğne yaptım. şimdi modeli mi çeviriyorum. yazmamı çevirdim tersten ekleyeceğim .

En güzel iğne oyası örnekleri hangisidir.

Bu şekilde böyle çevirdiğinizde düz tarafı gelmiş olacak Burada 10 tane zürafa bıraktım 5 zürafa Ya gideceğim ama 9 zürafa bırakıldığında tam ortası olacak.

iğne oyası modeli 2018 Ben 10 tane bırakmışım 2455 zürafa ya yine sık iğne yaparak bekliyorum Arkadaşlar 2 tane sık iğne yaptım.

bu şekilde çevirdiğimizde tam ortasına gelmiş olacak burada geriye kalan 4 tanesi Dinimizi de yapalım ve daha sonra ikimizi keselim.

 bu şekilde tamamlanmış oldu arkadaşlar Şimdi ben bu Diğerlerini de ekleyeceğim. Arkadaşlar daha sonra son halini göstermek için tekrar döneceğim. Evet arkadaşlar modelimizi tamamladım. gerçekten çok güzel çok şık gösterişli bir model oldu.

iğne oyası modeli boncuklu İnşallah beğenmişsinizdir. arkadaşlar çok hafif bir model arkadaşlar Böyle ağır bir model değil gerçekten çok güzel çok beğendim. ben yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videoları mı daha buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşça kalın. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın