Mor Yazmaya En Gözde İğne Oyası Modeli Anlatımlı

19.10.2019
2.400

En Çok beğenilen modellerden biri olan mor yazma üzerine en gözde iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı sizlerle. En yeni ve değişik iğne oyalar sizinle.

Mor Yazmaya En Gözde İğne Oyası Modeli Anlatımlı

En Çok beğenilen modellerden biri olan mor yazma üzerine en gözde iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı sizlerle. En yeni ve değişik iğne oyalar sizinle.

Merhaba Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz bugün sizlere tek renk mor yazmamışsın üzerine çok güzel herkesin de kolaylıkla yapabileceği çok güzel bir modelin yapılışını paylaşacağım.

Kolay iğne oyası modelleri ve yapılışıları

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanında zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz arkadaşlar.

cicekli igne oyasi modeli elde

kanalıma destek olmak için de videolarımı beğeniyorsanız beğen butonuna tıklamadan geçmeyin. yorum yapmayı unutmayın lütfen şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

 ip renklerin bu şekilde arkadaşlar pudra renginde açık tonlarda bir ipim var mor tonunda Bir ipim var ve Çimen yeşili ipimizi de yine alt zemini kullanacağım. 

degisik igne oyasi modeli

en son iğne oya örnekleri Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına zürafa gittim hemen ikinci sırasında da yine yeşil ipimle ara modelimiz den Fildişi yaptım.

iğne oyası dağ modeli nasıl yapılır

Modelimizin alt zemini içinde küçük bir dağ yaptım üzerinde de bir yuva yapıp bıraktım. Şimdi devam ediyorum Fildişi ile 8 tane Fildişi yaptım. arada bir tane daha yapacağım. Daha sonra dağ küçük yapacağım.

en yeni igne oyasi modeli

 sonra modeli geçeceğiz bir tane zürafa yaptım. içerisinde geri dönüp ipimi tam ortasına düğümledim hemen yanındaki boş olan zürafaya batarak ipimi alt tarafa indirdim.

2019 iğne oyası modeli  bu şekilde fildişinin oluşturdum 4 zürafa ilerleyeceğim. daha sonra devam edeceğiz Daha 4 tane zürafa yaptım baştaki zürafa ya yaptım ipimi araya atıyorum. burada eksiltme işlemi yaparak 4 zürafayı 3 Zürafa ile eksi çıkacağız.

kolay igne oyasi

Tekrar baştaki zürafaya batıp ipi atıyorum. burada iki tane zürafa yapacağım. bir ve ikisinden Ben yaptım Sonra kafamıza yuva olarak yapacağız.

İğne oyasında düğümler nasıl çekilir

sade yazma iğne oya örneği daha sonra ipimizi kesmeden devam edeceğiz ara büyükçe bir zürafa yaptık. bıraktık alttaki zürafaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum.

renkli igne oyasi modeli

Bir tane boş zürafa yapacağım Daha sonra Fildişi ile devam edeceğim. bu şekilde devam ediyor. arkadaşlar şimdi hemen üstteki modelinize geçiyorum. üst modelimiz için açık renkteki ipimi taktım.

Değişik iğne oyaları yeni yoğun içerisine ipimin arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum. En sonuna düğümledim. 9 tane Pırpır yapacağım o kıza tamamladım.

Dut modeli iğne oyası nasıl yapılır

Baştaki pırpırın üzerine bir düğüm atıyorum. küçük bir Pırpır yapacağım İlk bir Pırpır yaptım hırkanın üzerine ipimi duymuyorum burada sinek kanadı yapacağım.

iğne oyası modelleri yazma kenarı Evet arkadaşlar modelimi tamamladım . son hali bu şekilde oldu. Gerçekten çok güzel gösterişli bir modeli oldu . İnşallah sizler de beğenir yaparsınız.

farklı iğne oyaları arkadaşlar yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın.

beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah 

iğneoyası2019 #iğneoyasıağırmodeller #iğneoyasıdersleri #iğneoyasıteknikleri #iğneoyasıfularnasıltakılır #iğneoyasımodelleri #iğneoyasıhavlukenarı #iğneoyasıöğreniyorum

#iğneoyasıçiçekmodeli #iğneoyasıörnekleri #iğneoyasıaşkı #iğneoyasıçeşitleri #iğneoyasıçiçekmodelleri #iğneoyasıfular #iğneoyasıhavlumodelleri #iğneoyasıhavlukenarımodelleri #iğneoyasıkuyumcukafesiyapımı

#iğneoyasımolleri #iğneoyasınasılyapılır #iğneoyasışerit #iğneoyasıyazmamodelleri #iğneoyasızambakçiçeğiyapımı #iğneoyasızambakçiçeğiyapılışı #iğneoyasızambakçiçeğinasıl #iğneoyasızambakçiçeğimodelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın