Tunus İşi Mükemmel Çeyizlik Örgü Modelli

20.01.2021
2.813

Çeyizlik örgü modelli arayan hanımlara iki renkli ip kullanılarak yapılan en kolay tunus işi örgü modellini sizler için derledik.

Tunus İşi Mükemmel  Çeyizlik Örgü Modelli

Çeyizlik örgü modelli arayan hanımlara iki renkli ip kullanılarak yapılan en kolay tunus işi örgü modellini sizler için derledik.

çeyizlik örgü modelleri

Cıvıl cıvıl rengarenk örgü modelleri ve anlatımlı yapılışlarını en güzel hobim ve Yoncanın Hobileri youtube kanalımda bulabilirsiniz.

Örgü yapmak artık çok kolay hanımlar sizlerde kısa süre içinde kazaklar, bereler, hırkalar, şapkalar, battaniyeleri kolaylıkla yapabileceksiniz.

Yukarıdaki örgü modelli birçok hanımın ilgisini çekmekte ayrıca facebook, insatgram, pinterest ve birçok sosyal medyanın en popüler örgü modelli olmaktadır.

2021 örgü modelleri

Yakın zamanlarda yayınlamış olduğumuz Kendine Hayran Bırakan Bebek Örgü Yelek Modelline bu linkten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki örgü modellinin kolay anlatımlı yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Şimdiden İyi seyirler.

Bugün sizler için hazırladığımız Tunus İşi Mükemmel Çeyizlik Örgü Modellinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiğiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın