Tek Renk Zümrüt Yeşiline İğne Oyası

11.10.2019
3.201

Tek renk zümrüt yeşili yazma üzerine en güzel iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. En yeni oya örnekleri arayanlar buyurun izleyin.

Tek Renk Zümrüt Yeşiline İğne Oyası

Tek renk zümrüt yeşili yazma üzerine en güzel iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı sizlerle. En yeni oya örnekleri arayanlar buyurun izleyin.

Hanımlar Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. Bugün tek renk yeşil yazmamızı üzerine bu iki ipimizi kullanarak çok güzel gösterişli bir modelin yapılışını paylaşacağım. iğne oyası modelleri yazma kenarı Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup yanında zili işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız yeni izledim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

2019 en yeni iğne oyası modelleri

Yeni İğne oya Yapım Aşaması


iğne oyası fular Arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum iplerim bu şekilde arkadaşlar yeşile çok yakıştırdım Hardal sarısının ve yazmamızı kendi renginden şu şekilde göstereyim koyu bir renk olduğu için tam rengi kamerada çıkmıyor.
En güzel iğne oyası modelleri yeni yapımı Aşağıdaki videomuzdan filmi izleyebilirsiniz.

 bu şekilde Şimdi hemen yapılışına geçiyorum. iğne oyası havlu kenar modelleri Evet arkadaşlar yazmamanın ilk sırasına zürafa gittim bu şekilde. ikinci sırada da yine yazmamızı rengindeki ipimi taktım. 6 tane zürafa yaptım şimdi 2 tane daha zürafa yapacağım.

citi piti igne oyasi modelleri yeni

iğne oyası modelleri 2019 Daha sonra modelimizde geçeceğim çok kenarda kalmasın modelimiz diye baş kısmından birkaç tane zürafa yapıp Bırakmak istedim. Bir tane zürafa atlayıp bir sonraki zürafaya batıyorum. Öncelikle yuva  oluşturuyorum Fazla büyük bırakmadım. iğne oyası ağır Üzerine pırpırlı sinek kanadı yapacağız arkadaşlar küçük Pırpır ile başlayıp yukarıya doğru büyüteceğiz. 

Bir tane küçük bir Pırpır yaptım bu büyüklükte pırpırın üzerine ipimi düğümlüyorum. iğne oyası ayşe pırpır üzerine yine Pırpır yapıyoruz bu programımız da bol büyüklükte arkadaşlar Tekrar alttaki yuvaya batarak ipimi alt tarafa düşünmüyorum.

en güzel iğne oyası örnekleri


iğne oyası basit Tekrar Yukarıdaki boşluğa batarak ipimi tekrar yukarıya dönüyorum tekrar Pırpır yapıp daha sonra alt tarafı ipimi indireceğim. Tekrar yukarıya 5 Pırpır olana kadar bu şekilde devam edeceğim arkadaşlar.

İğne Oyasına Nasıl Başlanmalı

iğne oyası badem modelleri Tercih ettim biraz büyük olması benim gözüme daha hoş geldi bu şekilde sinek kanadının tamamladım. Şimdi yan tarafına gelecek olan çiçeğimiz için alt zemin ne hazırlayalım.

Bir tane Pırpır YouTube ipimiz üzerine düğümlüyorum iğne oyası cadı süpürge modeli bir yuva oluşsun. Diye de üzerine bir tane Pırpır yapacağız. Burayada  Pırpırlarım gelecek tekrar Yuvaya geri dönüyorum bu şekilde yaprağımızı ve sapımızı hazırlamış olduk arasında da ben hiçbir model uygulanmayacağım.

iğne oyası modelleri yeni 2019

iğne oyası çeyizlik Arkadaşlar dilerseniz sizler Fildişi yapabilirsiniz daha fazla büyük ara modeller bu model için uygun olmayabilir. Fildişi olabilir ben fazla göz yormasın diye arasına model yapmadım ama arasında  fazla zürafa bırakmayacağım.

En Seçkin İğne Oya örneğimizin yapımı

  iğne oyası dut modelleri Evet arkadaşlar yeşil ipimizle sinek kanatlarını tamamladım. Bu şekilde 3 tane hazırladım şimdi hardal sarısı ipimde üzerine pırpırları mı yapacağım. Bunun için hemen sarı iklimi taktım içerisine iğne mi taktım ipi üzerine atıp ipimiz arkasını sağda kalacak şekilde En sonuna bir düğüm atıyorum.

citi piti igne oyasi modelleri yeni

Sıkı bir şekilde çektim burada yuvamızın içerisine 11 tane Pırpır yapacağım arkadaşlar hemen 1. pırpırımı başladım. diyerek  üzerinden yine ona içerde yürütüyorum. daha temiz bir görüntü olsun diye iki kat ip üzerine daha kolay Pırpır yapılıyor. arkadaşlar Bu da yeni başlayanlar için bir püf noktası olsun 5 oldu devam ediyorum. 11 olana kadar devam edeceğim Pırpır yapımına 

sayıyorum 2 4 6 8 10 olmuş sonuncu bölümü YouTube burada keseceğim hepimi kesiyorum. ipliği BİM aktüel ürünler en dibinden keseceğim. çıkma ihtimali olmadığı için bu şekilde pırpırları tamamladım. Evet arkadaşlar pırpırlarımı tamamladım.

iğne oyası 2019 yazma modelleri

 Dilerseniz bu şekilde de kullanabilirsiniz benim modelinin üzerinde tohumlar vardı. Şimdi ben pırpırlarıma üzerine krem rengi rengi ipimde tohum yapacağım. O bu şekilde de gerçekten güzel bir modeli oldu dediğim. Dilerseniz bu şekilde de Tercih edebilirsiniz.

Şimdi 4 tane Pırpır atlayıp 5 pırpıra üzerine tohum yapacağım. Bir tane düğüm attım hemen üzerine 3 tane Pırpır yapacağım. bugünkü geçerli olacaktır hemen 3E tamamlayalım. pırpırımızı  3 tane Pırpır yaptım Pırpırlarını iğnemin üzerine topluyor.

En yeni igne oyasi modelleri yeni

Ben ikinci yanındaki Pırpır atıyorum ikinci tohumu yapmak burada ben üç tane yapacağım arkadaşlar sizler azaltabilirsiniz. Yani 2 tane de yapabilirsiniz Hemen annemin üzerine pırpırları topladım . 11 düğüm attım bu şekilde Arkadaşlar şimdi ben diğer modellerimizi üzerinize tohumlar mı yapayım. burada daha sonra son halini göstermek için tekrar dönelim.

Arkadaşlar diğer tohumları da tamamladım. son hali bu şekilde oldu. modelimizin Gerçekten çok güzel gösterişli de bir model oldu arkadaşlar İnşallah beğenmişsinizdir. yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Yeni Tasarım İğne Oya Modelleri Kaçırmayın

Videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarımda buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın