Sultanlara Yakışan Zarif mi Zarif iğne oyası modeli 2020

08.01.2020
4.699

iğne oyası 2020 merhaba hanımlar sultanlara yakışan zarif mi zarif iğne oya örneği anlatımlı yapılışı videosu. igne oyasi modelleri yeni örnek arayanlara.

Sultanlara Yakışan Zarif mi Zarif iğne oyası modeli 2020

iğne oyası 2020 merhaba hanımlar sultanlara yakışan zarif mi zarif iğne oya örneği anlatımlı yapılışı videosu. igne oyasi modelleri yeni örnek arayanlara.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün petrol mavisi yazmaya iğne oya modeli kullanacağım.

iğne oya arası Arkadaşlar bu güzel yazma üzerine. çok güzel çok gösterişli bir iğne oyası modelinin yapılışını paylaşacağım.

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız. Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

iğne oyası ara modelleri videolarımı severek ve beğenerek takip ediyorsanız. yorum ve beğeni bırakmadan geçmeyin lütfen şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

iğne oyası modelleri yazma kenarı

iğne oyası modelleri yazma kenarı bu yazma üzerine arkadaşlar kendi rengini kullanacağım. kiremit ve güzel bir sarı kullanacağım. Şimdi hemen yapım aşamasını geçiyorum Evet.

iğne oyası analı kızlı arkadaşlar yazmamı zürafa seni gittim. Kendi rengi ile Şimdi devam ediyorum. kendi rengi ile başlayan birkaç zürafayı atlayıp. UEFA’nın üzerinden atarak başlıyorum.

iğne oya bohça örnekleri 2 tane boş zürafa bırakacağım. başkasının da daha sonra hemen modelimizin yapılışına geçeceğim. şöyle 2 tane boştur zürafa yaptım.

iğne oya başörtüleri

ismi keselim O da sinek kanadı yapacağım. Arkadaşlar bunun için öncelikle veriyor oluşturuyorum. bir tane zürafayı atladım bir sonraki.

zürafaya batarak büyükçe bir yuva oluşturuyorum. bu büyüklük yeterli olacaktır tekrar yuvanın içerisine bakıp. hemen sol tarafa duymuyorum sinek kanadı yapmak.

için küçük bir pırpırla başlıyorum. yukarıya doğru büyüteceğim için küçük bir farkla başladım. bir film üzerine eğitimi düşünmüyorum ve üzerine bir tane Pırpır yapıyorum.

iğne oyası bebek yüz örtüsü

iğne oyası bebek yüz örtüsü haftaki yuvaya batarak ipimi alt tarafa düğümlüyorum. Alt tarafı ipe batarak içme üst tarafa dönüyorum. Ne aynı yere bakarak bir tane daha Pırpır yapıyorum.

iğne oya çiçek yapımı aynı büyüklüklerde tekrar batıyorum. ve tekrar üste bu şekilde devam edeceğiz. bir altta 1 üste üst kısmı pırpırlı yaparak alt tarafa iniyoruz.

iğne oyası çiçek modelleri sinek kanadı yapacağım. Aradaki mesafeleri fazla bırakmayın arkadaşlar. bu büyüklük yeterli oluyor. Bakın bu şekilde 3 tarafa düğümledim.

iğne oyası eşarp modelleri

iğne oyası eşarp modelleri 5 da yaptım son olarak alttaki yuva yapıp alt tarafa dönmedim. şimdi buraya 3 tane Pırpır yapacağım. o büyüklükte 3 tane yan yana pırpır yapacağım.

iğne oyası eksiltme tekniği

Aynı büyüklükte Pırpır yapıyorum. biri kısa biri uzun yapmadan hepsini Aynı büyüklükte bırakıyorum. bu şekilde 3A tamamladım pırpırları mı.

iğne oya havlu alttaki zürafaya batıp ediyorum. attım bir arada 10 tane boş zürafa bırakacağım. daha sonra aynı şekilde sinek kanadı yapacağım arkadaşlar.

iğne oya havlu

iğne oya havlu kenarı modelleri modelimiz bu şekilde oluşacak ara modeli olmayacak arkadaşlar. sıralı bir model olacak dediğim. gibi arasındaki bir Sizler istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

iğne oya limon çekirdeği yapılışı

iğne oyası havlu kenarı benim için 10 tane zürafa ideal 6 tane olmuş. ona tamamlayalım ve şöyle 10 tane zürafayı yaptım. Bir tane zürafaya atlayıp bir sonraki zürafaya.

iğne oya instagram basarak bir yuva oluşturuyorum. tekrar Yuvam içerisinde geri dönüp ismi. en sol tarafa dönüyorum. Evet bu şekilde devam edecek ilk sıramızı Arkadaşlar.

iğne oya modelleri 2020

Yine Yeni Yeniden Kalıp Gibi iğne oyası modeli 2020 .


yeni iğne oyası modelleri ben bu ilk sırayı tamamlayın. Bir kaç tane daha yapayım hazırlayayım. daha sonra üst bölüme geçelim. Evet arkadaşlar modelinin ilk sırasını bu şekilde tamamladım.

iğne oyası japon gülü yapılışı

şimdi bu pırpırların üzerine modeli mi yapacağım ve bitireceğim. arkadaşlar Dediğim gibi iki sıradan oluşan bir model olacak sarı olan.

ipimi taktım pırpırın üzerinden bir duyum atıyorum. artı eğitim sağda kalacak şekilde atıp Bu şekilde bir düğüm attım. üzerine 4 tane köprü yapıyorum.

iğne oyası 2020
Günde gördüm Sizin için Yaptım iğne oya 2020

yeni iğne oyaları Aynı büyüklükte çok zor olmayan modellerimizden arkadaşlar. yeni başlayan Arkadaşlar bu modeli deneyebilir. 4 yapıyorum 4 tane Aynı büyüklükte Pırpır yaptım.

şimdi iğnemin üzerine pırpırları mı topluyorum. bu şekilde Yine mi üzerine aldım. ipimi arkadaki ipeğinin üzerine atıp bir tane düğüm atıyorum.

Bu şekilde bir tane tohum yaptım. arkadaşta topladığım yerden geçerek üzerine 3 tane pırpır yapacağım. bu şekilde tamamlandı Arkadaşlar çok güzel bir model oldu.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel
Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oyaları modeli

çıtı pıtı arkadaki ipi en dibinden kesiyorum. çıkma ihtimali olmadığı için başıma noktası da bu şekilde hiç belli olmuyor. Arkadaşlar dökülmeyecek şekilde kesiyorum.

şimdi diğer problem Üzerine de aynı şekilde tohum yaparak. tamamlayacağım arkadaşlar. ipi sağda kalacak şekilde bir tane diyorum.

iğne oya kolye modelleri

hattım üzerine 4 tane Pırpır yapıyorum. Daha sonra kiremitli devam edeceğim. Çok güzel bir model oldu arkadaşlar şimdi ben diğerlerinde tamamlayayım.

iğne oyası yazma
Yanar Döner Yasemin Çiçeği İğne Oya Modeli 2020

daha sonra sizlere Bitmiş halini son halini yazma üzerinde nasıl durduğunu. göstereyim evet arkadaşlar diğer modelleri tamamladım.

sıralı çıtı pıtı çok güzel bir iğne oyası modeli oldu. arkadaşlar İnşallah beğenmişsinizdir. yapmak isteyen denemek isteyen arkadaşlara şimdiden.

kolaylıklar diliyorum videolarımı beğenmeyi paylaşmayı. ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim.

Bir sonraki iğne oyası biliyorum da buluşmak dileğiyle. Allah’a emanet olun hoşçakalın. 

sade yazma iğne oyası
Hercai Gönül iğne oya modeli anlatımlı yapılışı 2020


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın