Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oyası modeli

05.01.2020
3.166

iğne oyası 2020 Merhaba hanımlar Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. igne oyasi modelleri yeni

Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oyası modeli

iğne oyası 2020 Merhaba hanımlar Severek Yaptım Kızımın çeyizi oldu iğne oya modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. igne oyasi modelleri yeni örnek arayanlara.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz. bugün tek renk pudra yazma üzerine Bu güzelliklerimizi çok güzel bir iğne oya modelin yapılışını paylaşacağım.

kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretinin tıklayarak bildirimleri açarsanız. yeni yüklemiş olduğum iğne oyaları videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup bütün yüklemiş olduğum iğne oya videolarını izleyebilirsiniz.

iğne oyası yazma modelleri 2020 en güzel

arkadaşlar kanalıma desteklemek için yorum ve beğeni yaparsanız. da çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. iplerimi açıklı koyulu kullanacağım.

iğne oyası 2020

iğne oyası 2020 arkadaşlar numaralarını verelim. soran arkadaşlarımız için öyle yazmamızın kendi renginden pudra tonlarında bir ipim var.

ipimizin numarası 299 leylak markası böyle. bir koyusu var koyu mürdüm renginde Altınbaşak 320 numarası da. bir de açık pembe tonlarında yine biraz açık olsun.

iğne oya örnekleri 2020 görseller

diye diğer renginize uyumlu olsun diye bu ipimiz var. Bu da 915 yine leylak Arkadaşlar şimdi hemen iğne oya yapım aşamasına geçiyorum.

Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasına kendi rengi ile bir sıra levhasını gittim. şimdi tekrar kendi rengi ile devam edeceğim modelimiz iki sıradan oluşacak.

iğne oyası yazma

iğne oyası yazma Arkadaşlar şöyle baştan birkaç zürafaya atladım. çok kenarda kalmasın diye bir tane düğüm atıyorum. zürafanın üzerinden şöyle birkaç tane de zürafa yapıp hemen modelimizin ilk sırasını yapacağım.

kolay iğne oyası aşkım ip mi keseyim arkadan daha sonra devam edelim. sinek kanadı yapmak için öncelikle bir yuva oluşturacağım. bir tane zürafayı atlayıp bir sonraki zürafa ya basıyorum.

iğne oya ara modelleri

üzerine 4 tane tekli sinek kanadı yapacağım. şöyle bir yuva oluşturdum çok fazla Büyük olmasın içerisine 4 tane sinek kanadı oluşacak şekilde.

iğne oyası modelleri yazma kenarı

iğne oya modelleri yazma kenarı ayarladım hemen sinek kanatlarını yapalım. küçük orta büyüklükte çok fazla büyük olmayacak. şekilde bir tane Pırpır yaptım üzerine iki düğümlüyorum.

tekrar yuvaya batarak ipimi alt tarafa indiriyorum. sinek kanadının hepsini çok fazla büyük bırakmadım Arkadaşlar. bu şekilde orta büyüklükte.

üzerine sık iğne yapacağım şu ikinci fırfırı yaptım. Hemen üzerine ipimi düğünmüyorum. tekrar alttaki yuvaya Batıp ipimi alt tarafa indiyorum.

iğne oyaları boncuklu

diyorum 3 Pırpır yaptım ve son sinek kaydını yapıyorum. 4 tane sinek kanadından oluşturdum Arkadaşlar. şimdi arasına 7 tane zürafa bırakacağım.

iğne oyası modelleri 2019 en güzel

iğne oyası modelleri 2019 en güzel daha sonra tekrar sinek kanadı yapacağım. 7 tane zürafayı tamamladım. tekrar bir tane zürafaya atlayıp bir sonraki zürafaya batarak orta.

çarşamba iğne oyası örnekleri büyüklükte bir yuva oluşturuyorum. tekrar yuvanın içerisine geri dönüp ipimi en sol tarafına getiriyorum. aynı şekilde sinek kanadı yapacağım.

bir tane Pırpır yaptım ipin üzerine düğümledim. ve tekrar geri döndüm bu şekilde devam edecek. 6 sıramız Şimdi ben altta aramızdan biraz yapayım.

iğne oyası modeli

Yanar Döner Yasemin Çiçeği İğne Oya Modeli 2020.

Arkadaşlar daha sonra tekrar dönerim. üst modeli yapalım Evet arkadaşlar alt aramızdan birkaç tane yaptım. bu şekilde Sam Anladım şimdi üzerini yapacağım.

koyu mürdüm renginde ipimi taktım. Burada hemen sinek kanadının yanındaki. zürafayı boş bırakıp bir sonraki zürafadan bir durum atıyorum.

iğne oyası bebek yüz örtüsü

yani İki arada bir tane zürafa kalıyor. ikinci zürafa ya bir düğme başlamış oluyorum. bir tane düğme attım sinek kanadının üzerine batarak bir yuva oluşturuyorum.

şöyle bir tane yuva yaptım şimdi sırasıyla sinek kanatlarına. basarak aynı şekilde yuvalar oluşturacağım. çok fazla küçük bırakmıyorum bu şekilde şöyle 3 oldu.

sade yazma iğne oyası

Hercai Gönül iğne oya modeli anlatımlı yapılışı 2020.

sade yazma iğne oyası 4-5 tane yuva oluşturmuş olacağım. aynı şekilde bir tane zürafayı boş bırakıp bir sonraki zürafa yap atıyorum. bu şekilde 5 tane Yok oluşturmuş.

oldum şimdi iki katı gideceğim. sık iğne iki kat üzerine çok daha düzgün oluyor arkadaşlar. modeli mi çevirdim aynı şekilde birer tane düğüm atarak ilerleyeceğim.

Sık iğne yaptıktan sonra buraya tam ortaya geldiğimiz. için 3 tane Pırpır bırakacağım. Bu ortada şu anda 3 tane orta kısmına Pırpır yapmış olduk.

iğne oyası instagram

modelimizin tekrar sık iğne ile devam ediyorum. Yazlık iğne yapıp ortadaki yuvayı da tamamladım. Arkadaşlar şimdi tekrar devam ediyorum.

iğne oya yazma modelleri

Yazmam Şahane Modelim Efsane iğne oya modeli.

Bir sonraki yuvanın içerisine bakıp geçiş yaptım. sıra sonuna kadar sık iğneyi tamamlayacağız. arkadaşlar Iş yaptım Öyle tamamlayalım Şimdi.

pembe renkli yapacağım Arkadaşlar. bir koyu mürdüm Bir de pembe sıralaması ile devam edeceğim. şimdi ben diğer renkleri de Tamam dayım.

iğne oyası dağ yapımı modelleri

sizlere Bitmiş halinin son halini göstermek için tekrar dönelim. evet arkadaşlar modelimi tamamladım. son hali bu şekilde oldu.

Çok güzel çok gösterişli ağır bir iğne oyaları modeli oldu arkadaşlar. İnşallah beğenmişsinizdir yapmak isteyen denemek isteyen. arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

iğne oyası yazma modelleri 2020 en güzel

Eltilerin Savaşı Full izle Muhteşem iğne oya 2020.

eltilerin savaşı videolarımı izle full beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oya da buluşmak dileğiyle. Allah’a emanet olun hoşçakalın. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın