Komşuları Kıskandıran Kalıp Gibi İğne Oyası Modeli

02.12.2019
5.129

igne oyasi modelleri yeni, Merhaba hanımlar komşuları kıskandıran kalıp gibi iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. iğne oya örnekleri

Komşuları Kıskandıran Kalıp Gibi İğne Oyası Modeli

igne oyasi modelleri yeni, Merhaba hanımlar komşuları kıskandıran kalıp gibi iğne oyası modelinin anlatımlı yapılışı videosu hazırladım. iğne oya örnekleri arayanları için.

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoş geldiniz. bugün tek renk pembe yazmamızın üzerine çok güzel bir iğne oyası modelin yapılışını paylaşacağım.

iğne oyası modelleri Bu arada Youtube kanalıma abone değilseniz. abone olup yanındaki işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız.

iğne oyaları yeni yüklemiş olduğum videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

Yoncanın iğne oya modelleri kanalıma abone olmak tamamen ücretsizdir. ücretsiz bir şekilde abone olup. iğne oyaları videolarımı izleyebilirsiniz.

oyalı suni ipek iğne oyası modelleri

iğne oyası videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız. videolarımı beğeni ve yorum yapmadan geçmeyin lütfen. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

bugün oyalı suni İpek iplik kullanacağım. Arkadaşlar her iki ipide kullanıyorum. polyester iplerden de yapıyorum ip numaralarını verelim.

iğne oyası için hangi ipleri kullanılır

ip numaraları soran arkadaşlarımız için hemen yazmamızın. biraz koyusu olan bu şekilde Mora yakın renk 635. sarı ipimiz, 751 ve yeşil ipimize 773 Arkadaşlar.

iğne oyası havlu kenarı modelleri

iğne oyası yazma bu şekilde Şimdi hemen iğne oya modelimizin yapım aşamasına geçiyorum. Evet arkadaşlar yazmamın ilk sırasında zürafa gittim. şimdi tekrar yeşil ipimiz taktım.

baş kısmından bir düğüm atıp hemen ara modelimizde başlayacağım. baştan birkaç tane zürafa boş bırakıyorum. bu şekilde bir tane düğüm atacağım.

iğne oyası modelleri yazma kenarı hemen 2 zürafa ilerleyeceğim ara modelin bizden yapacağım. 2 tane zürafa yaptım baştaki zürafaya geri dönüyorum.

iğne oya örneği 2 zürafanın üzerine bir tane daha zürafa yapıp küçük bir daha yapıyorum.

iğne oya havlu kenarları sonra yapmış olduğumuz zürafa geri dönüp ipin üzerine düğümledim. şimdi yanındaki boş zürafa ya atarak ipimi alt tarafa indiriyorum.

iğne oya modelleri

iğne oya havlu örnekleri bu şekilde ara modelimiz devam ediyorum. Bir tane daha yapacağım baştaki zürafaya batıp içme ara batıyorum.

iki zürafanın üzerine bir tane daha zürafa yapıp zürafa içerisine geri dönüp bir tane düğüm atıyorum.

iğne oya örnekleri istiyorum bu şekilde iki tane arama da elimizden yaptım. şimdi 3 tane zürafa bırakacağım ara modelimizde modelimizin arasında. şimdi 4 zürafa yapacağım.

iğne oya modelimizin arkasındaki yapmak için toplamda 7 zürafa yapacağım. 4 oldı tekrar 4 pırpır sahip geri geliyorum.

iğne oyası yazma

iğne oya modelleri boncuklu 4 zürafa attım, 4 zürafanın üzerine 3 tane zürafa yapıyorum. Bir Sayı Eksilttim tekrar baştaki zürafaya Batıp ipimi ara batıyorum.

burada ortadaki zürafa yapmayacağım. sonraki zürafaya batıp bir yuva oluşturacağım.

iğne oyaları pırpır yapımı püf noktaları

iğne oya arası daha sonra ortadaki zürafamızı Pırpır yapmak için kullanacağız. Türkçe dublajlı filmler de sitemde.

iğne oyaları ayşe’nin bir yuva oluşturuyorum içerisine 16 tane Pırpır oluşacak şekilde tekrar yuvanın içerisine geri dönüp ipimi sol tarafa düğümlüyorum.

iğne oyası çeşitleri

Bu şekilde şimdi Pırpır yapalım. içerisine Şöyle 5 tane oldu ben burayı 16’ya Tamamladım. Arkadaşlar daha sonra tekrar dönerim. Evet arkadaşlar 16’ya Pırpır mı tamamladım.

iğne oyaları anlatımlı daha sonra alttaki zürafaları batarak bu şekilde arada 3 zürafa bıraktım. ve arama deli bizden devam ettim. arada da 5 tane küçük kayalardan bıraktım.

daha sonra tekrar at sıramızı yaptım şimdi Saray eğitimi taktım. baştaki pırpır’ın üzerine bir düğüm atarak başlıyorum.


iğne oyası anlatımlı çiçek yapımı modelimizi yapmaya arka kısmı sağda kalacak şekilde bir düğüm atıyorum.


iğne oya boncuklu iğne oyası sıfır kırmızı üzerine Küçük Bir zürafa yaparak başlayacağım.

iğne oyaları 2019

2 pırpıra batmadan önce bu şekilde küçük bir tane zürafa yaptım. arkadaki ipi mi keseceğim diğer 4 zürafa batarak sıra sonuna kadar bir sıra zürafa yapacağız.


iğne oyası bebek yüz örtüsü biz Sona kadar zürafa yaparak geldim. arkadaşlar sondaki zürafa ya da yine bir tane zürafa yapacağız.

iğne oyası bohça örnekleri küçük zürafa yaptığım son parklarımızın üzerine şimdi modelimizi ters çeviriyorum.

sonra yapmış olduğum zürafanın içerisine bakıp ipin üzerine duymuyorum. 3 tane zürafa ilerliyorum bir tane zürafa yaptım.

iğne oyası yazma

Görenlerin Gözleri Kalacak Ütü İstemeyen iğne oyası modelin anlatımlı yapılışı için tıklayın.

iğne oya cam tepsi nasıl yapılır burada yukarıya doğru eksiltecem Küçük bir üçgen yapacağım. son zürafanın içerisine geri dönüp.

namaz örtüsü iğne oyası modelleri

ip üzerine Burada bir tane eksikmiş oldum. tekrar düz yüzünü çeviriyorum 2 zürafa yapıyorum. 3 zürafanın üzerine tekrar son zürafaya geri dönüp üzerine büyüdüğüm.

atıyorum burada Son bir tane daha zürafa yapıp ipimiz üzerine düğün diyorum. bu şekilde küçük üçgen yaptık diye yanındaki boş zürafa ya Batı ipim alt tarafa indiriyorum.

Burayı çok bol bırakmadım. arkadaşlar buradaki ipimizin üzerine yine krem ülkemizde sık iğne yapacağım. aynı şekilde 3 Zürafa ile başlayıp yukarıya doğru eksilterek devam edeceğim.

iğne oyası yazma

Ağır Çok Güzel Türkan Şoray Kirpiği İğne Oyası Modeli videoyu izlemek için tıklayın.

düzene iki tane zürafa yaptım. Tekrar geri dönüp aynı işlemleri tekrarlıyorum. videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız.

iğne oya en yeni modeller

Arkadaşlar beğeni ve yorum yapmadan geçmeyin lütfen. son zürafayı tekrar geri dönüp gözlerine duymuyorum. şekilde 2’de tamamladım.

yanındaki zürafa ya Batı pipim alt tarafa indiriyorum. Şimdi ben buraya kalan zürafaların üzerine bu şekilde iki tane daha üçgen yapacağım.

Arkadaşlar daha sonra tekrar dönüp. üzerine kreminizi sık yine yapacağız. şimdi ben burayı tamamlayıp tekrar dönüyorum.

iğne oyası çeşitleri

Göz Alıcı İki Renkli Hanım İğne Oyası Modeli anlatımlı yapılışı izlemek için tıklayın.

kanal d iğne oyası modelleri

Evet arkadaşlar diğer üçgenlerde tamamladım. ve burada ipimi kestim kremimi taktım alttaki yeşili köprünün üzerinden bir düğüm attım.

iğne oyası çiçek modelleri yukarıya doğru 4 tane zürafa yaptım. zürafalar abartarak geldik ipin içerisine bakıp bir tane daha zürafa yapıyorum.

daha sonra yine yapacağız ipimizin üzerine şekilde ipin üzerine sık iğne ile tamamlayacağım. 

iğne oyası yazma

Göz Alıcı İki Renkli Hanım İğne Oyası Modeli anlatımlı yapılışı videosu için tıklayın.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın