Ördükçe Ördürecek İki Renkli Sıralı Örgü Modeli

Ördükçe Ördürecek İki Renkli Sıralı Örgü Modeli

Ördükçe Ördürecek İki Renkli Sıralı Örgü Modeli ile sizlerleyiz. Yeleklerde, battaniyelerde, şallarda kullanabileceğiniz tığ örgü modeli sizler için derledik. Ayrıca anlatımlı yapılışını aşağıya video ekledim. Bakabilirsiniz. Haydi bu şahane iki renkli örgü modelini inceleyelim.

Ördükçe Ördürecek İki Renkli Örgü Modeli

Kırmızı olsun benim olsun diyenlere iki renkli sıralı tığ örgü örneği. Daha fazla örgü modellerinin anlatımlı yapılışı ve örgü teknikleri için Yoncanın Hobileri youtube kanalıma ve En Güzel Hobim web sayfama bakabilirsiniz.

örgü ipi

Kartopunun bu iki renkli ipini kullanılarak yapılan hanımlar tarafından çok tercihe dilen şahane örgü modeli. Hanımlar Tığ İşinden Kafes Örgü Modeline kesinlikle bakmalısınız.

örgü yapımı

Yapılışı çok kolay olan yeleklere, battaniyelere, şallara çok yakışan en güzel en yeni örgü modlei.

iki renkli sıralı örgü modeli

Bugün siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırladığımız Ördükçe Ördürecek İki Renkli Sıralı Örgü Modelinin sonuna geldik. Bu içeriğimizi beğendiyseniz diğer yayınlanmış içeriklere göz atabilirsiniz. Ördükçe Ördürecek İki Renkli Sıralı Örgü Modelini arkadaşlarınıza önerebilirsiniz, paylaşabilirsiniz. Bir sonraki örgü modellerinde görüşmek dileğiyle….

Ördükçe Ördürecek İki Renkli Sıralı Örgü Modelinin Yapımı

Yukarıdaki videoyu izleyerek sizlerde Ördükçe Ördürecek İki Renkli Sıralı Örgü Modelinin yapılışı öğrenebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın