Muhteşem Ağır Namaz Başörtüsü İğne Oyası Modeli

28.10.2019
3.177

Merhaba hanımlar sizlere göz alıcı muhteşem ağır namaz başörtüsü iğne oyası modeli olarak ta kullanabileceğiniz. Güzel e yaygın kullanım olan

Muhteşem Ağır Namaz Başörtüsü İğne Oyası Modeli

Merhaba hanımlar sizlere göz alıcı muhteşem ağır namaz başörtüsü iğne oyası modeli olarak ta kullanabileceğiniz. Güzel e yaygın kullanım olan iğne oyaları modelleri hazırlıyorum .

Yonca’nın iğne oyaları YouTube kanalıma Hoşgeldiniz.. bugünkü yazmam pembe arkadaşlar kamerada tam rengi belli olmadı. ama çok güzel toz pembe.

Bu arada kanalıma abone değilseniz abone olup. yanındaki zil işaretini tıklayarak bildirimleri açarsanız . Yeni yüklediğim videolardan anında haberdar olup izleyebilirsiniz.

namaz başörtüsü iğne oyası modelleri

kanalıma destek olmak için de videolarımı severek ve beğenerek izliyorsanız. beğeni butonuna tıklamadan az da olsa yorum yapmadan geçmeyin.

iğne oyası nasıl yapılır video anlatımlı

iğne oyasını video anlatımlı kanalımda bulabilirsiniz arkadaşlar. lütfen şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. dediğim gibi yazmam pembe.

Arkadaşlar bu ipimiz yazmamızın kendi renginden şu şekilde yakından da göstereyim.

namaz örtüsü iğne oyası modelleri yeni

yanına çok güzel bir mor kattım ve alt zeminde de yeşil gideceğim. şimdi hemen yapılışına geçiyorum. Evet arkadaşlar ara modelimiz den yaptım yazmamın ilk sırasını pembe ipimle gittim.

üzerine yeşil ipimi taktım bu şekilde bir ara modeli hazırladım. arasında da 7 tane zürafa bırakıp tekrar ipimi yeşile buraya düğümledim.

pembe rengi yazma iğne oyası modeli için gerekli malzemeler

  • toz pembe rengi yazma
  • polyester mor rengi ip
  • polyester yeşil rengi ip
  • pembe rengi polyester ip
  • oya iğnesi
  • makas

Dilerseniz buradan Zürafa ile da gelebilirsiniz.

Arkadaşlar ben altta pembe ip olduğu için bu şekilde kestim. ve tekrar ekledim dediğim gibi Dilerseniz. zürafayla da gelebilirsiniz şimdi küçük bir daha yapacağım. modelimizin alt demeyin için 4 tane zürafa yapıyorum.

pembe yazmaya iğne oyası modeli

youtube reklam engelleme kulanan arkadaşlar emek harcıyoruz biz bu videoalara .yukarıya doğru küçülterek küçük bir daha hazırlayacağım. 3 – 4 oldu arkadaşlar Tekrar baştaki zürafaya batıp ipimi araya atıyorum.

ve başkasına bir düğüm atıyorum. burada 3 zürafa yapacağım.

Her sırada 1 tane zürafa eksikmiş olacağım. hemen üçe tamamladım. zürafa ama tekrar baştaki zürafaya Batı ipimi Baş tarafa düğümledim. iki tane zürafa yapıyorum.

tekrar baştaki zürafa Ya batıp ip attım burada son zürafamızı yuva olarak kullanacağım. için biraz büyük bir zürafa bırakacağım arkadaşlar. bu büyüklük yeterli olacaktır.

bu şekilde Şimdi tekrar yapmış olduğumuz zürafanın içerisine geri dönüyorum. ipimize En sonuna düğümlüyorum.

toz pembe yazmaya iğne oyası modeli

Şimdi burada tekrar küçük bir kaya yapacağız. Arkadaşlar iki tane Zürafa ile başlayacağım.

iğne oyasında artırma nasıl yapılır

1 ve hemen ikincisi baştaki zürafaya batıp batıyorum şekilde burada artırma işlemi yapacağım. baştaki zürafa ya ve sondaki zürafa ya 2 defa batarak Her sırada da bir tane artırmış olacağım.

zürafa Sayın 5 olana kadar bu şekilde devam edeceğim. tekrar sondaki ne battım 2 zürafa 3 zürafa ya çıkardım. tekrar baştaki zürafa ya da batıp ipimi arayı attım. şimdi burada 4 tane zürafa yapacağım.

Bir zürafa yaptım. Tekrar sondaki zürafa ya 2 defa batıyorum. ve 4’e tam Anladım zürafa sayımı baştaki zürafaya Batı ipimi tekrar başkasına düğümledim.

son sırada 5 tane zürafa yapacağız Bir zürafa mı yaptım.

Arkadaşlar daha sonra tekrar aradaki modelimizi yapalım. daha sonra tekrar dönelim. Evet arkadaşlar ikinci yaprağımda tamamladım. buradan ipimi kestim tekrar 7 tane zürafa sahip 8 zürafayı bir düğümledim. araya zürafa yapacağım şimdi bir tane zürafa yapalım.

içerisine batıp tekrar geri dönüyorum. bir tane Pırpır yapacağım küçük bir pırpırı yapıyorum. şekilde içerisine Batı ipim üzerine düğümlüyorum.

youtube premium üyerilerine izletebilirsek iyi olur. alttaki zürafaya batıp Alt tarafı ipimi düğümlüyorum. tekrar yukarıya batıp hepimiz tarafa dönüyorum.

iğne oyası nasıl yapılır teknikleri nelerdir

iğne oyası yapımı da kullanılan bir kaç teknikleri videomuz içerisinde veriyorum. İki düğünden sonra tekrar alttaki zürafaya dönmeden bir tane zürafa atlayıp ikinci zürafa ya bir düğüm atıyorum.

afişte bol bırakıyorum arkadaşlar bu şekilde oluşuyor. ara modelimiz sen daha yapayım hemen zürafa yapıyorum.

youtube video indirici kullanarak videolarımız indiriyorlar ama reklamlardan para kazandığımı kimse unutmasın.

tekrar zürafanın içerisine geri dönüyorum İki diyorum den oluşan sinek kanadı yapacağım. üzerine bir düğüm attım Hemen alttaki zürafayı Batı alt tarafa indirdim.

ikinci düğümü yaptıktan sonra bir tane zürafa atlayıp ikinci zürafayı ipimi indirdim. Arkadaşlar bu şekilde devam edip gidecek az modelimiz Şimdi ben biraz daha yapayım.

arkadaşlar tamamlayayım daha sonra üstteki model için tekrar dönelim. Evet arkadaşlar modelimi tamamladım daha sonra diğer modelimiz için alt zemini yaptım tamamladım.

Bu şekilde söyle yakından da göstereyim ara modelimiz oldukça güzel oldu. yakıştı arasına Şimdi ben buradaki üst modelimizi yapacağım. Bunun için ben de ipimiz taktım 5 tane üzerinde zürafamız var arkadaşlar.

ikinci zürafanın üzerinden bir düğüm atıyorum sıkı bir şekilde çektim. ortadaki zürafaya atlayıp sonraki zürafaya batarak çok fazla büyük olmayacak .

şekilde bir tane yuva yaptım arkadaki ipimi kestim devamı videomuzda. Güzel ağır bir model arkadaşlar geçen sene tatilde ben modelden yapmıştım ama biraz böyle değişimini yapmıştı bu model daha güzel oldu daha değişik oldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın