Çok Gösterişli Harika İğne Oyası Modeli

12.10.2019
1.857

Yazma kenarınıza çok gösterişli bir iğne oyası modeli mi arıyorsunuz. Bu oya modelimiz tam sizin aradığınız gibi bir örnek model.

Çok Gösterişli Harika İğne Oyası Modeli

Yazma kenarınıza çok gösterişli bir iğne oyası modeli mi arıyorsunuz. Bu oya modelimiz tam sizin aradığınız gibi bir örnek model.

Hoş geldiniz bugün sizlere çiçekli bu güzel yazmamızı modelin yapılışını paylaşacağım. Bu arada Yoncanın iğne oyaları youtube kanalıma abone değilseniz abone olup yanındaki zil işaretine tıklayarak bildirimleri açarsanız yeni yükledim videolardan haberdar olup izleyebilirsiniz.

2019 iğne oyası modelleri yeni yazma kenarı

Arkadaşlar kanalıma destek olmak için de yorum ve beğeni yaparsanız çok sevinirim.
iğne oyası modeli yapılışı yazma Hepinize teşekkür ediyorum renklerin bu şekilde arkadaşlar.  Alt zemin Yeşil kullanacağız Turkuaz rengimiz var ve bir de pembe rengi var burada tam rengi ip Rengi pembe.

Youtube Videomuzu izleyin beğeni ve Abone olmayı unutmayın


 Ben iki tane model hazırlayacağım bu şekilde iki renk seç buradaki koyayım Onu da kullanabilirsiniz. şimdi hemen yapılışına geçiyorum Evet arkadaşlar yazmamız ın ilk sırasına bu şekilde zürafa gitti hemen yine yeşillik taktım ara modelimiz den bu şekilde modelimizin 2 tane yaptım.

değişik iğne oya yazma

En Yeni İğne Oyası Modelleri Yapımı

Şimdi üçüncüsünü yapacağım Daha sonra modelinize geçeceğim baş kısmın  3 tane ara model bırakacağım bir tane yuva yapıyorum. ben yapmış olduğumuz zürafanın içerisine geri dönüyorum üzerine 4 tane Pırpır yapacağım hemen bir tane Pırpır yaptım en yeni iğne oyaları.

Alttaki zürafanın üzerine iki düğüm  bu şekilde bir ara modeli yaptım şimdi 5 tane zürafa bırakalım. Daha sonra modelimizde geçelim ve bu şekilde 5 tane zürafa yaptım. Bir tane zürafaya atlayıp bir sonraki zürafaya batarak büyükçe bir yuva hazırlıyorum.

 İçerisine 14 tane pırpır yapacağız Çünkü. ipim kısa kaldığı için bu şekilde arka tarafına düğümledim. igne oyasi modelleri citi piti İçerisinde tekrar geri dönüyorum ve en sonuna düğümlüyorum hemen içerisine pırpırı yapmaya başlıyorum iğne oya örneği.

çok güzel iğne oyası modeli başörtü

6 oldu pırpırım arkadaşlar ben şimdi bunu 14’e tamamlayayım daha sonra dönerim. Evet arkadaşlar pırpırları mı 14 de tamamladım arasında da ara modelimiz den 6 tane yaptım.

iğne oyası modeli çiçek Daha sonra diğer modelin için yine 14 tane Pırpır yaptım şimdi burada beyaz ipimi taktım. Öncelikle beyaz ipli kullanacağım Daha sonra Turkuaz hepimizi ve pembe hepimizi kullanacağız.  Çünkü programın üzerine bir düğüm atarak başlıyorum burada üç sıra zürafa yapacağım.

En Yeni Çok İğne Oyası Nasıl Yapılır

Arkadaşlar baştakii pırpırın üzerine düğümledim hemen yanındaki pırpıra batıyorum bütün diğer pırpırlar batarak toplamda 13 tane zürafa yapacağım.

iğne oya örnekleri Sıramız da bu şekilde bir sıra zürafa gittim şunu modelimi çeviriyorum. Dönüşte Bir tane zürafa yaparak dönüyorum. sayımızın yine 13 kalabilmesi için bu şekilde ikinci program zürafaya battım.

iğne oyası modelleri dağ Sırasıyla yine zürafalar atlamadan zürafa yapmaya devam ediyorum. Ben bu iki Sıramı ve 3 sıramız tamamlayayım. igne oyasi aysenin Daha sonra dönelim Evet arkadaşlar sıra sonuna kadar 3 sıramız da tamamladım.

Burada ipimi kestin beyaz ip mi Turkuaz rengindeki filmi taktım baştaki zürafanın üzerine bir düğüm atıyorum. iğne oyası modeli basit Bir tane zürafa yapacağım arama de elimizden yapacağız son olarak üstteki modelimizde zürafanın Çeşme tekrar geri dönüyorum. 

gösterişli iğne oyası modelleri yeni

İpimi en soluna dönüyorum 4 tane Pırpır yapacağız daha sonra hemen bir tane Pırpır yaptım. 4 tane Pırpır yaptım şimdi iğnenin üzerine topluyorum. arkadaki ipin  üzerine atıp 2 defa dolduruyorum yine tam üzerine gelecek şekilde bir düğüm attım.

En Yeni İğne Oya Örnek Yapımı

 Hemen içerisinden geçip üzerine bir tane Pırpır yapacağım. Bu daha yanındaki zürafaya değil bir sonraki zürafaya batarak ipimi alt tarafa dönmeyeceğim. Ara modelimizde olduğu gibi aynı şekilde devam ediyorum. Bir tane zürafa yaptım Tekrar geri dönüyorum içerisine 4 tane Pırpır yapacağım. pırpır yapacağım  film üzerine aldığım üzerine ip düğüm attım ne oyası modelleri ayşenin .  

İçerisinden tekrar geçerek üzerine bir tane Pırpır yaptım yandaki boş olan zürafaya ipi indirdim. Aynı şekilde devam ediyorum arkadaşlar Toplamda 6 tane Tohumdan olacak Daha sonra ipimizi keseceğiz. Bu şekilde devam edeceğim arkadaşlar burada son olarak ortasına da buradaki boş bıraktığımız zürafanın üzerine Pırpır yapacağız iğne oyası modeli istiyorum .

yeni igne oyasi modeli citi piti örnekleri , Şimdi ben modelimi ve diğer modeli tamamlayınız daha sonra son halini göstermek için tekrar dönelim. Arkadaşlar ben modelimi tamamladım ortadaki boş daha 5 tane Pırpır yaptım.

Çok güzel gösterişli de bir model oldu Ben çok beğendim İnşallah Sizlerde beğenirsiniz bu pembenin fırını yapmadım birlikte yapalım.  Şimdi hemen modelimi katlayıp üzerine 5 tane pırpırı yapacağım.


iğne oyası modeli boncuklu zürafanın içerisine iğne mi taktım ipimi iğnenin üzerine attım ve bir tane düğüm attım.  zürafanın üzerine hemen yan yana aynı büyüklüklerde 5 tane Pırpır yapacağım.

iğne oyası modelleri çeyizlik Bu şekilde  tamamladım pırpırımı hemen iplerimi keseceğim ve bu şekilde tamamlanmış oldu. Evet modelinin son hali bu şekilde oldu gerçekten çok güzel bir model oldu yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolaylıklar diliyorum.

Videolarımı beğenmeyi paylaşmayı ve kanalıma abone olmayı Unutmayın. beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bir sonraki iğne oyası videolarım daha buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun hoşçakalın 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın